Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. no hawańczykowate bardziej niż sznaucerowate
  2. Ślicznosci nasze kochane . Faktycznie cudnie wyglada i widać ze jest szczęśliwa :)
  3. Cudne ma loczki ta nasza Sarunia . Aniu reaguje juz na swoje nowe imię ?
  4. może na tablica.pl
  5. rodzice

    Meisi

    pojechalismy dzisiaj na działke zobaczyć czy wszystko stoi tam gdzie powinno ;) w naszej rodzinie nie jest możliwy wyjazd na działkę bez Meisi .Ona po prostu wie dokad jedziemy i nie pozwala na zostawienie swojej szanownej osoby w domu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/p1160405n.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7518/p1160405n.jpg[/IMG][/URL]
  6. Kurcze poczekajcie jeszcze kilka dni - ja tez bym nie ryzykowała jeszcze
  7. Ania serce mi stanęło jak zaczęłam czytać . Bałam sie doczytać do konca . Juz myslałam ze wyprzedziła Mikiego i ślad po niej zaginął . Ale na szczęście wróciła ,
  8. A to fakt kojce były nie za duże i z ograniczoną widocznością .
  9. Aniu nam sie tez Sarunia połozyła podczas spaceru . Wygladało to jak na komendę " zdechł pies " tyle ze w sniegu . Nawet się ucieszyłam bo starła z siebie trochę schroniskowego syfu . To dziwne ze boi sie ruchu w miescie - w końcu została znaleziona w centrum Poznania . Chyba że spotkało ja tam coś złego .
  10. no ja też jestem bardzo ciekawa .
  11. moja znajoma kryła kilka godzin po wyniku progesteron 58 . Suka bardzo chętna . Jeden samiec zero reakcji , pojechali do drugiego pokrył bez problemu . Jak sadzicie bedzie cos z tego ?
  12. kiedyś kupiłam sobie na bazarku taka zwykła kuchenną podkładke z reprodukcja jakiegos obrazu . Długo trwało zanim wreszcie na jej podstawie powstał malunek . Myśle zeby go oprawić z szeroką ciemna ramę - pewnie bedzie lepiej sie prezentował [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/p1160381i.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1997/p1160381i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/p1160383.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6633/p1160383.jpg[/IMG][/URL] Morelkaa jak na pierwszy raz to całkiem nieźle , tylko przyczepiłabym sie do dołu twarzy . wyglada na wykrzywioną .
  13. No to co Aniu u fryzjera robisz stylizację na pudelka ? Ogolisz jej dziobek ? Myśle ze można by spróbować co myslisz ?
  14. o rany nie wiedziałam ze są takie pudle - cudo po prostu . Nasza Sarunia juz wyglada jak arystokratka
  15. lekarz twierdził ze moze być mix pudla z ponem . Aniu w schronie było kilka bardzo atrakcyjnych psów i też bez zainteresowania . Śliczna łagodna labradorka w wieku koło 2 lat , gromadka wesołych szczeniat w typie pinczera , czarno-brazowy i złoty cocker spaniel , rottweiler , doberman . Te gładkowłose nawet dobrze wygladajace - lśniace . Przy nich Sarunia wygladała po prostu odstraszajaco . Tylko ktoś kto kiedykolwiek miał psa długowłosego wie ze łatwo włos zaniedbac i pies traci wtedy na urodzie , a pod tym całym tragicznym wygladem kryje sie atrakcyjny pies .
  16. Ania pierwszego całusa dostała od Sary w momencie wsadzania jej do auta . to była miłosć od pierwszego wejrzenia . Ja do schronu wziełam kiełbasę krakowską która zwinęłam męzowi - Sara jej nie tknęła - olała totalnie . Od Ani smaczek wzięła od razu . Widać wiedziała z kim bedzie dzieliła dach nad głową :)
  17. Aniu w schronie rano podają suchą karmę a wieczorem makaron z mieskiem z puszek . Moze dlatego suche stało w misce :)
  18. piękne słowa Coelho - Dorota jestem z tobą i wierz mi wiem co czujesz . trzeba czasu . czekamy na ciebie cierpliwie .
  19. nasze kaczatko nie dość ze pięknieje to jeszcze ma arystokratyczne maniery . Wyłania nam się z niej księzniczka po prostu !
  20. Witam z rana . Aniu jak minęła wam noc ?
  21. w poznańskim schronisku za kratami 2 letnia sunia w typie labradora . Jej pancia zapiła się na smierć . Sunię znaleziono z martwa włascicielka w sylwestra . Dziewczyna łagodna i bardzo pogodna pomimo tego ze nie było jej lekko w życiu . [IMG]http://imageshack.us/a/img62/9831/p1160314a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img824/300/p1160313r.jpg[/IMG]
  22. mamy nowy cel :) domek dla Saruni taki jak Kajuni :)
  23. Aniu nie uwierzysz ale teraz Sarunia jest niesamowicie podobna do suni dzieki której ma to imię . Beata bedzie w szoku jak zobaczy to zdjecie po obcieciu i kapieli . Jak dostanę fotkę od Beaty to wstawię .
×
×
  • Create New...