Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. moje koszulki już na swoim docelowym miejscu :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/211/dsc2284001.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9707/dsc2284001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/dsc2285001.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/463/dsc2285001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/dsc2275z.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/629/dsc2275z.jpg[/IMG][/URL] to zdjęcie najbardziej mnie cieszy bo widzę jak bardzo uchwyciłam podobieństwo psa :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/dsc2293003.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/357/dsc2293003.jpg[/IMG][/URL]
  2. no to się cieszę że się podoba i że gałęzi nie pogubiła :) Pierwszy raz malowałam na takiej powierzchni
  3. ja nie wszystko wymyślam , czasami gdzies cos podejrzę . Ostatnio trafiłam na super materiał - jakas obiciowa tkanina . Częsc wzoru wykorzystałam . a to drzewo z twojej torby jeszcze nie zeszło ?
  4. [IMG]http://imageshack.us/a/img842/8800/p1150207.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img526/2800/p1150204.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img268/8789/p1150202.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img706/6922/p1150211.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img442/6619/p1150201.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img14/293/p1150198y.jpg[/IMG]
  5. Bolsbokser a co masz z łapkami ? I jaki masz pomysł na zastosowanie maszynki od taty ?
  6. dzisiaj malnięta [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p1150193x.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9657/p1150193x.jpg[/IMG][/URL]
  7. też malowane , akurat na czasie to wstawiam ( nie moje zastrzegam - znalezione na FB ) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/14569442752725772749593.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7958/14569442752725772749593.jpg[/IMG][/URL]
  8. Aga kogo przedstawia twój cudny rysunek ?
  9. tymi co wszystko czyli akrylowymi ale zeby farba chwyciła sie swiecy musi być zmieszana ze specjalnym medium do swiec
  10. w trakcie - juz widze ze szyja do poprawki , czekam az przeschnie i oczka wypełniam [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/p1150178y.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4636/p1150178y.jpg[/IMG][/URL]
  11. Ktoś umie dekorować swiece ? Fajna zabawa :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/p1150002.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4449/p1150002.jpg[/IMG][/URL] no to powstał komplecik [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/p1150011f.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4638/p1150011f.jpg[/IMG][/URL]
  12. nic nie widać :(
  13. he he ta przedporodowa adrenalinka :)
  14. Kaja podobnie jak moja Meisi :) Ja też śpię teraz na kanapie bo mam maluszki i pilnuję w nocy no i Meisi zawsze rano myk do mnie i cichutko w nogach sobie dosypiamy razem . Tylko ze ja mam troszkę mniejsza towarzyszkę i razem miescimy się idealnie . A domek bedzie , nie martwcie się . Przyjdzie pora i znajdzie się najlepszy z najlepszych .
  15. oj faktycznie spory - podobna piłeczka jak u mojej Fibi
  16. Asiaczki śliczne :) a to moje takie tam , jeszcze w sumie nie skończone bo pień na dole chce przerobić bo mi sie nie podoba i sowie chce dodać troche srebra tyle ze nie mam srebrnej farby , dzisiaj na kółku domaluję . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/p1140927.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8738/p1140927.jpg[/IMG][/URL]
  17. to mi wygląda na papier do akwareli
  18. piękne i ten styl wykonania chyba jest bliższy mojemu sercu niż dłubanie tych maluńkich kreseczek ( Boze podziwiam tę cierpliwośc !) Bardzo mi sie podoba .
  19. kogoś mi tu jeszcze brakuje
  20. ty książki ilustrujesz czy takie zamiłowanie ?
  21. ariane wstaw jeszcze raz bo ja nic nie mam
  22. e tam , ja siadam na podłogę włączam jakis serial a paluszki i grzebyszek same wydłubują
  23. podoba sie baaaaaardzo i kończ go kończ
×
×
  • Create New...