Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Szukam pieska , samca w typie pona , teriera tybetańskiego tylko z okolic Krakowa dla pana który właśnie stracił swojego pupila i pragnie dac domek dla jakies biedy . Wazne aby psiak był gdzies blisko Krakowa bo syn tego pana pracuje w Krakowie i mógłby pieska jechać obejrzeć . Moze byc piesek przebywajacy w schronisku .
  2. Szukam pieska , samca w typie pona , teriera tybetańskiego tylko z okolic Krakowa dla pana który właśnie stracił swojego pupila i pragnie dac domek dla jakies biedy . Wazne aby psiak był gdzies blisko Krakowa bo syn tego pana pracuje w Krakowie i mógłby pieska jechać obejrzeć . Moze byc piesek przebywajacy w schronisku .
  3. rodzice

    LUNA i PRADA

    Serdecznie Wam jeszcze raz gratuluję . Piękne psy to i piekne oceny . Chciałabym je zobaczyc w realu .
  4. kwiaty mi sie bardziej podobaja niz konik
  5. o matko jedyna :crazyeye: tak mi przykro - trzymam kciuki
  6. pięknie 2 na 2 - gratuluję
  7. Pokerku moje psy to teriery tybetańskie - polecam rasę , jestem w nich zakochana . To małe najmniejsze kudłate to szalona hawanka . Powinna z wiekiem sie ustatkować ale to zywe sreberko i dobrze bo wnosi sporo radosci do naszego domu :loveu: Co do podłogi to juz jej ostatnie tchnienie bo najpierw załatwili ja strazacy gasząc pożar naszego dachu a teraz kończą dzieło psy a zwłaszcza szczenieta . Jak finanse pozwolą w przyszłym roku zmieniamy na kafelki :lol:
  8. a skąd jesteś jeśli nie tajemnica ?
  9. [quote name=':: FiGa ::']Pieniazki dotarly, sharka, Rodzice, dziekujemy :Rose: za moment potwierdze na bazarkach, a jutro zaaktualizuje pierwszy post ;)[/QUOTE] nie ma za co ja tylko dostarczyłam trochę fantów , główne podziękowania należa się sharce bo to ona odwaliła całą bazarkową robotę .
  10. Matko Ania nie dziwię się ze sie przestraszylisci . To straszna praca i bardzo ciężka , z moja klaustrofobią niewyobrazalna . A wracajac do aury za oknem i to co pisałas [url]http://www.youtube.com/watch?v=pOvxmD6PrTM&list=UUtbmKeHPv8w1z985T_Z61bg&index=2[/url]
  11. zrobiłam bazarek na maluchy i chcę przelać dla nich pieniazki z bazarku bo juz rozliczony .Dajcie namiary na jakie konto i komu mam sianko wpłacić
  12. a pamietacie o mnie ze czekam na numer konta ? Mam zdefraudować tę kupę siana ?:cool3:
  13. to pochwałę tez można tutaj dostać ? Ja zarobiłam tylko punkty karne nigdy pochwały :mad:
  14. Pamietam talcot bardzo dobrze . Malowałam dla niej obraz , chciała zebym jej namalowała magiczne drzewo , takie spełniajace marzenia . Umarła bez kontaktu z dogo , nie zdążyła odebrać obrazu . Wisi u mnie na scianie - ciągle mi o niej przypomina
  15. fotki z wczoraj moje kudłate pozdrawiaja prawie wiosennie :razz: [IMG]http://imageshack.us/a/img534/9859/p1170002.jpg[/IMG]
  16. ja bym namalowała drobnego chlopaczka w duzych okularach trzymajacego bukiet kwiatów a na jednym z nich ogromnego robala czy gasienicę która z radoscia pałaszuje owego kwiatka
  17. Nie dziwie sie ze tutaj nie wróci - tez bym nie wróciła . 2 lata bana - oj to straszne przestepstwo musiała popełnić - zapewne otruła czyjegos psa i sie tym pochwaliła :razz:
  18. a ja widziałam fotki zwierzat które musialy być operowane bo bawiły sie ze swoim panem zwykłym patykiem . Znam osobiscie psy które omal nie umarły po zjedzeniu worka foliowego czy rajstopy swojej pani . To ze nic sie nie stało twoim psom swiadczy o ich szczęsciu i silnych organizmach czego wszystkim życze .
  19. ja tez podnosze rękę - moje nigdy w zyciu nie dostały czekolady i innych słodyczy . Jedza surową marchewkę , porę i inne warzywa ale ziemniaki tylko ugotowane . jezeli mam swiadomośc co moze psu zaszkodzić to po prostu mu tego nie podaję chyba ze o czyms nie wiem i robię to nieswiadomie
×
×
  • Create New...