Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Kamusui i twoi Państwo zycze Wam radosci z przebywania razem , wielu radosnych chwil i zdrówka na nastepny rok . Przesyłam cieplutkie zyczenia - ciocia Ula
  2. rodzice prenumerują głos wielkopolski tam nic nie było na temat schroniska . w necie tez szukałam ale nie znalazłam
  3. a kiedy był ten artykuł - kurcze nic nie mogę znaleźć
  4. żaden problem , tylko potrzebuję wyraźną fotkę auta . Pierzesz w pralce w 40 stopniach , normalnie z innym praniem :) Jedyny warunek zeby farba była trwała to prasujesz po wysuszeniu na prawej stronie , na malunek nakładajac ściereczkę , gorącym zelazkiem .
  5. ja tez pstrykam , obrabiam w picassa i wstawiam tutaj przez imageshack
  6. Wszystkiego najlepszego Kochani Zdrowych , Spokojnych Świąt [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/282912_4093034039936_1418475488_n.jpg[/IMG]
  7. [quote name='docha']widziałam i przy Dosi nam zalecano również, przy wychodzeniu na zewnątrz, tył psa zawieszać delikatnie na szaliku.[/QUOTE] ja też tak wyprowadzałam suki po operacji ale na ręczniku bo szerszy i sztywniejszy . Ania niezmiennie trzymam kciuki za Mikiego , nie wiem jak lekarz zalecie ale ja mojemu mikruskowi który urodził sie z ogromnymi kłopotami i generalnie miał nie chodzić , robilam akupresurę i ćwiczyłam go we wodzie . Pies bez szans ( 3 x miał byc uspiony ) w tej chwili bryka jak koziołek czego i Mikusiowi zycze
  8. o matulu to taką janielicę z rozkoszą udomowiłby mój stary w garazu zeby mu motoru pilnowała obok innych janielic z kalendarza . Piękna jest i zmysłowa - talent masz
  9. Anielica - diablica po prostu . ale przyznaj cycki miała robione nie ? :) druga wersja nadal wisi u mnie na scianie i chyba tez mi sie zaczyna bardziej podobać
  10. Aniu po pierwsze bardzo sie cieszę ze operacje przeżył bo to różnie bywa . Teraz tylko cierpliwie i pomalutku do przodu . Życze ci spokojnej nocy a Mikusiowi kochanemu jak najmniej bólu . Trzymajcie sie . a szepnij tylko cichutko jak masz jeszcze siłe jak wizyta PA ?
  11. ściana jest jasnokremowa a meble ciemnobrazowe dlatego tak namalowałam pierwszą wersję ale się nie spodobało tło i zawijaski . co do zawijasków to sie zgadzam bo mnie sie po namalowaniu nie podobały . teraz czekam co powie jak zobaczy bo nawet fotki nie chciała zebym wysyłała - chce zobaczyć na żywo . W razie co szybciutko poprawię i moze zawisnie u nich przy kominku jeszcze przed wigilią
  12. [quote name='szalej']rodzice, o mój boże, przecież je można oglądac caly dzien i sie nie znudzic, lepsze od telewizji! :D[/QUOTE] ja ogladam tylko pół dnia bo następne pół sprzątam po nich :)
  13. moze za kilka dni wstawię ten sam ale zupełnie inny obraz hi hi . zobaczymy co powie Grazyna . Chciała jasno ma jasno :)
  14. Jeju nie kraczcie , ja też sie denerwuje jak diabli
  15. czekam az kumpela przyjedzie i oceni być moze znowu trzeba bedzie poprawić - klient nasz pan :)
  16. wszyscy sprzątaja a ja jeszcze musiałam obraz poprawić bo się zawijaski kolezance sie nie podobały i prosiła zeby go trochę rozjasnić , nie wiem czy dobrze to wyszło tak było [IMG]http://imageshack.us/a/img842/7443/p1140442.jpg[/IMG] a tak jest teraz [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/p1150454b.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6308/p1150454b.jpg[/IMG][/URL] na ścianie- zdjecie zrobione wieczorem z lampą jutro zrobię w swietle dziennym [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/547/p1150460.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/2770/p1150460.jpg[/IMG][/URL]
  17. ostatnie koszulki skończone ufffff teraz moge chatę sprzatać :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/p1150423.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1448/p1150423.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/p1150427.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9227/p1150427.jpg[/IMG][/URL] machnęłam jeszcze na zapas jedna torbę - tak w razie co [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/p1150429i.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6900/p1150429i.jpg[/IMG][/URL]
  18. moje prawie pieciotygodniowe gamonie [url]http://www.youtube.com/watch?v=maiEu6lEDao[/url]
  19. kurcze ale sie porobiło - trzymam kciuki Aniu
  20. kurcze nie spodziewałam sie że efekt będzie tak zarąbisty
  21. śliczne - z jednym zastrzeżeniem - łeb psa na gorze płaski jak stół - to akurat mnie razi A ja wymyśliłam sobie prezenty dla mojej rodzinki a Mrówa je zrealizowała :lol: efekt przeszedł moje oczekiwania - wam tez polecam - można sobie wymyśleć cokolwiek np jakiś fajny widoczek , wspomnienie z wakacji albo zdjęcie swojego psa- byleby fotka była dobrej jakości . Ja wymyśliłam ze na prezent dam mojej rodzince szklane deski do krojenie z wtopionym w nie moim obrazem ( deski można myć w zmywarce ) . zdjęcie nie oddaje uroku . Deski są cieńkie , niezwykle mocne - ja stosuję również jako podkładkę pod gorace garnki i jako tacę czy talerz na sery czy wedliny jak przyjdą goscie [IMG]http://i46.tinypic.com/2nrjbjd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2m2xr8j.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/3142f0o.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/97l7qr.jpg[/IMG]
  22. a ja poprosze link do jego watku
  23. moja najstarsza suka 10 letnia ma zabki bez zarzutu bieluteńkie , reszta psów takze . Mają stale dostepne ogromniaste gnaty jak od mamuta , tak wielkie ze obgryzaja je przez 2 miesiace . Oprócz tego na przekaski dostaja suchy chleb . Karmione też suchym . Wydaje mi sie jednak ze zdecydowanie najwieksza role odgrywaja tutaj te wielkie gnaty i gruba , twarda chrzastka która nieustannie sobie podgryzają .
  24. rodzice

    LUNA i PRADA

    nie tylko tobie
×
×
  • Create New...