-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
o to pewnie kiedyś się na jakies wystawie spotkałyśmy
-
O rany - jak mi miło - będę wam bardzo kibicowała . Kilka dni temu była 4 rocznica kiedy odeszła moja Hana Ja-Wor - posokowiec bawarski . Sentyment do rasy pozostał przeogromny .
-
ja mam i długie i krótkie - używam krótkie
-
Suszarką susze tylko wtedy kiedy wybieramy sie na wystawę . Wszystkie moje psy nauczyłam spokojnego lezenia w ręcznikach . Przez chwilkę po wyjeciu z wanny w łazience pozwalam na wytarzanie się w starych poscielach ale po chwili juz zawijam w reczniki . Potrafia tak lezec spokojnie nawet kilka godzin - śpią sobie po prostu . Każda kapiel zaczynam od porzadnego zmeczenia psa na dworku zeby potem po prostu sobie odpoczywały . Po jakiś 2 godzinach odwijam i wyczesuję jeszcze lekko wilgotne włosy . Nawet szalejace szczeniaki nie wyprowadziły ich z błogiego stanu po kapieli :)
-
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
rodzice replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
szczeniaki mam czasami się przydaje jak sprzatam -
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
rodzice replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
ja mam ale używam i chyba byłby trochę za mały -
Kąpanko [IMG]http://imageshack.us/a/img502/3536/p1160521.jpg[/IMG] A ja ! nie zapominaj o mnie ! [IMG]http://imageshack.us/a/img855/1895/p1160525o.jpg[/IMG] teraz sobie schnę a głuptaki tybeciaki umilają nam nudne chwile [IMG]http://imageshack.us/a/img94/4185/p1160531p.jpg[/IMG]
-
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
rodzice replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za ślicznotę -
w piatek miałaś skok progesteronu - kryć możesz czwartego dnia od skoku . Zatem idealnie jutro .
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
ja zaś leniwie decoupaguję teraz sobie -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
ja nie mam nic do powiedzenia -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
he he ja zapewne też :) -
tak sa takie bazarki i kosmetyki się sprzedają
-
ja każdą suczke która przechodzi na hodowlana emeryture - sterylizuję . Jestem zdania ze kazdy pies który nie jest przeznaczony do hodowli powinien przejśc taki zabieg po osiągnieciu dojrzałosci płciowej . Moja Meisi dobrze dogaduje sie z reszta stada , jedza z jednej miski , czasami razem śpią chociaż ona woli swoje malusie łózeczko . Na pewno psom jest raźniej jak maja towarzystwo .
-
moja hawanka nigdy nie jest sama ponieważ była czwartym psiakiem w hodowli . Jak nas nie ma pewnie spi przytulona do tybetków bo rodzice mieszkajacy za ściana mówią ze jest cicho . Rodowodu nie dostaniesz przy zakupie psa tylko metryczkę z która musisz sie udać do zwiazku Kynologicznego , zostawisz tam parę złotych a po 3 miesiacach otrzymasz rodowód . Moje psy podczas naszej nieobecnosci dostają do nuplania ogromne wolowe gnaty . To i sen zajmują im cały nudny czas kiedy nas nie ma w domu .