Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. o to pewnie kiedyś się na jakies wystawie spotkałyśmy
  2. O rany - jak mi miło - będę wam bardzo kibicowała . Kilka dni temu była 4 rocznica kiedy odeszła moja Hana Ja-Wor - posokowiec bawarski . Sentyment do rasy pozostał przeogromny .
  3. ja mam i długie i krótkie - używam krótkie
  4. rodzice

    Meisi

    Suszarką susze tylko wtedy kiedy wybieramy sie na wystawę . Wszystkie moje psy nauczyłam spokojnego lezenia w ręcznikach . Przez chwilkę po wyjeciu z wanny w łazience pozwalam na wytarzanie się w starych poscielach ale po chwili juz zawijam w reczniki . Potrafia tak lezec spokojnie nawet kilka godzin - śpią sobie po prostu . Każda kapiel zaczynam od porzadnego zmeczenia psa na dworku zeby potem po prostu sobie odpoczywały . Po jakiś 2 godzinach odwijam i wyczesuję jeszcze lekko wilgotne włosy . Nawet szalejace szczeniaki nie wyprowadziły ich z błogiego stanu po kapieli :)
  5. szczeniaki mam czasami się przydaje jak sprzatam
  6. ja mam ale używam i chyba byłby trochę za mały
  7. po prostu śliczności - az dziw ze nie ma jeszcze telefonów
  8. rodzice

    Meisi

    Kąpanko [IMG]http://imageshack.us/a/img502/3536/p1160521.jpg[/IMG] A ja ! nie zapominaj o mnie ! [IMG]http://imageshack.us/a/img855/1895/p1160525o.jpg[/IMG] teraz sobie schnę a głuptaki tybeciaki umilają nam nudne chwile [IMG]http://imageshack.us/a/img94/4185/p1160531p.jpg[/IMG]
  9. w piatek miałaś skok progesteronu - kryć możesz czwartego dnia od skoku . Zatem idealnie jutro .
  10. ja zaś leniwie decoupaguję teraz sobie
  11. tak sa takie bazarki i kosmetyki się sprzedają
  12. Ta sunia jest niesamowicie podobna do teriera tybetańskiego - szok po prostu jaka jest piękna . Ja niestety mam w tej chwili szczeniaki wiec przetrzymanie suki nie wchodzi w grę , poza tym kilka dni temu wyciagałam kudłata sunie z poznańskiego schronu i podpadaloby jesli znowu bym się pojawiła .
  13. Ania oprócz serca ma tez doświadczenie - nie zostawi swojej podopiecznej jeśli ma jakiekolwiek wątpliwosci
  14. Trzymam kciukasy chociaz w tym czasie bede robiła wizyte p.a dla takiego jednego malucha - może w tym samym dniu dwom bidom się poszczęsci :)
  15. całe 4 strony wątku i już jest domek - o rany ale ekspres . Trzymam kciuki za jutrzejsze spotkanie .
  16. ja każdą suczke która przechodzi na hodowlana emeryture - sterylizuję . Jestem zdania ze kazdy pies który nie jest przeznaczony do hodowli powinien przejśc taki zabieg po osiągnieciu dojrzałosci płciowej . Moja Meisi dobrze dogaduje sie z reszta stada , jedza z jednej miski , czasami razem śpią chociaż ona woli swoje malusie łózeczko . Na pewno psom jest raźniej jak maja towarzystwo .
  17. moja hawanka nigdy nie jest sama ponieważ była czwartym psiakiem w hodowli . Jak nas nie ma pewnie spi przytulona do tybetków bo rodzice mieszkajacy za ściana mówią ze jest cicho . Rodowodu nie dostaniesz przy zakupie psa tylko metryczkę z która musisz sie udać do zwiazku Kynologicznego , zostawisz tam parę złotych a po 3 miesiacach otrzymasz rodowód . Moje psy podczas naszej nieobecnosci dostają do nuplania ogromne wolowe gnaty . To i sen zajmują im cały nudny czas kiedy nas nie ma w domu .
  18. cudny , piękny z niej pudelek . Domek znajdzie w mig .
×
×
  • Create New...