Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. [quote name='Poker']A może TY ,no ten tego .....jak sama nie wiesz czego chcesz :eviltong:[/QUOTE] słoneczko kilka miesiecy temu mi wycięli dzidziusiowy inkubator wiec raczej juz nigdy nie bede ten tego :eviltong:
  2. bo ja właśnie w trakcie odchudzania jestem i dlatego takie nieludzkie zachcianki mam .w dodatku dzisiaj sie smarkam okrutnie i kaszlę i jest mi źle i sama nie wiem co chcę .
  3. Ania odezwie się pewnie wieczorkiem a my tutaj juz kolację zdążymy zjeść . Ja polnuję pewnego bazarku to jestem ciągle na straży . A wiecie co mi się dzisiaj zamarzyło ? Takie mega slodkie ciasto z masą kajmakową i orzechami . [IMG]http://www.przyslijprzepis.pl/gfx/00/03/1f/f7/image-1494cwv_jpg/thumb_800x600_10_w.jpg[/IMG]
  4. a to dlatego ze właśnie jem stary makowiec wyciągniety z zamrażarki po Bozym Narodzeniu żeby zrobić miejsce na potrawy wielkanocne hi hi . Ale narzekać nie mogę zapach mięsa juz wywietrzał a dzieki wietrzeniu jest cudownie chrupiacy :evil_lol: a zauważyłaś co nie pasuje na tym zdjęciu ? Ciekawe kto zgadnie . Tak sobie czas umilimy czekajac na wiesci od Ani .
  5. Saruniu kochana pozdrawiam przy herbatce [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-popFkqdpfbc/T8Haj5HXpNI/AAAAAAAAEJY/effMcvoLYiE/s400/herbata++ciasto99799.jpg[/IMG] liczę na fajne , nowe foteczki ;)
  6. 3 koszulki czekają na namalowanie i to musze sie ostro zabierać w tym tygodniu bo 3 kwietnia idę do szpitala , potem już nie bedzie tak rózowo i łatwo :razz:
  7. skrzyneczka na zamówienie reszta dla siebie i na prezenty
  8. nie kochana to naklejone , malowane sa tła . To taka miła , prosta metoda na zrobienie czegoś ładnego .
  9. takie sobie romantyczne , delikatne dziubanie w stylu decoupage landrynkowo dla Martynki [img]http://imageshack.us/a/img7/4669/p1170112a.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img526/540/p1170111.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img831/9236/p1170101c.jpg[/img] [/img] w starym stylu [img]http://imageshack.us/a/img820/1746/p1170098i.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img825/8286/p1170108g.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img577/3686/p1170107.jpg[/img] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/6780/p1170122y.jpg[/IMG]
  10. Aniu piękna jest i łapie za serce prawda ? Na FB przeczytałam ze jest juz jakiś domek zainteresowany .
  11. piękny podpalany tybecik nieprawdaż ?
  12. [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481340_547118658641963_577983778_n.jpg[/IMG] Imię: Puszek Wiek: 3 lata Rok urodzenia: 2010 Rozmiar (S/M/L/XL): S Puszek to taki kudłaty promyczek szczęścia. Trafił do nas oddany przez właściciela, bo uciekał. Ile razy jeszcze to usłyszę? :smile: Puszek jest bardzo sympatyczny, kontaktowy i towarzyski. Na spacerze idzie sobie powolutku, w swoim tempie, co chwila kładąc się na pleckach i wywalając brzucho do góry. Potrzebuje głaskania i czułości. Prosimy o pomoc dla Puszka, zamknięty za kratami jest bardzo smutny, dopiero na spacerze się rozkręca. Dajcie mu szansę, to naprawdę wspaniały przyjaciel. [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.547118625308633.1073741843.203103946376771&type=1[/url]
  13. wysłałam mojemu panu - a pies cudo nad cudami po prostu . Dałabym sobie łape obciac ze ma coś z tybetka .
  14. tez go widział i bierze pod uwagę :lol:
  15. [quote name='DoPi']może podsuń mu jakiegoś sznupa od Malawaszki. Bo on psa chciał jeśli dobrze pamiętam. One cudne i nawet niektóre nie takie dzikie.:evil_lol:[/QUOTE] ale on sie uparł na psy tylko z okolic Krakowa
  16. czyli mój pan sie nie załapał ciekawe dlaczego nie dzwonił bo był bardzo zainteresowany pieskiem
  17. kurcze Białogard a Kraków dośc daleko a pan prosił tylko okolice Krakowa ale jak się nie uda z Korkiem to podrzuce tego kawalera tez a nóż a widelec nie ?
  18. podpowiem ze pan ma syna policjanta wiec przypuszczam ze do zadnej przemocy na psim obywatelu zapewne by nie doszło zwłaszcza ze pan sam mówi ze nadal opłakuje swojego piesa .
  19. podesłałam Korka panu z pod Krakowa . Wiem ze juz dzwonił . Jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie
  20. Aniu 2 pierwsze wątki dotyczą dziewczynek a pan wyraźnie zarzekł się ze ma byc chłopczyk . Korka juz mu podesłałam i juz tam dzwonił . Sama jestem ciekawa czy przejdzie eliminacje bo juz jedna rodzinka jest nim zainteresowana
  21. a to ja zupełnie z drugiej strony z Przeźmierowa - trasa na Świecko . Myślałam ze gdybyś była blizej mogłybyśmy się tez umówić .Moja zgraja jest w stanie wykonczyc kazdego :evil_lol:
  22. rodzice

    LUNA i PRADA

    ja moją małą gadzinkę też będe wystawiała - takie plany . Ale jak los dobrze pokieruje moze spotkamy sie predzej ;)
×
×
  • Create New...