-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
ja mam w domu i farby i blok jak tylko będzie okazja coś wysmycze . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
musimy spróbować - mysle ze bedzie fajna zabawa -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
pięknie to wyglada - ciekawe czy mnie by wyszlo . To malowałas akwarelą ? -
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
rodzice replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img594/7738/photofancy1534755min001.jpg[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
rodzice replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img255/8572/photofancy1527688min.jpg[/IMG] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
[IMG]http://imageshack.us/a/img594/7738/photofancy1534755min001.jpg[/IMG] -
baby górą :multi:
-
melduję posłusznie ze rachunek w lecznicy opłacony - 270 zł i reszta w wysokosci 158 zł wpłacona na drugie podane konto . Bardzo proszę o potwierdzenie tych wpłat na watku bazarkowym . [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240663-ROZLICZAM-odchudzaj%C4%85cy-chleb-przepis-na-oseski-z-papierowej-torby-do-11-03-13?p=20642016#post20642016[/url]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
głównie papier ozdobny do pakowania prezentów . Oczywiscie wszystko jest kilkakrotnie lakierowane na koniec . W tej chwili kończę malować 2 koszulki . Wreszcie sie zabrałam :cool3: -
jak malusie pijawki ;):loveu:
-
To ja jeszcze dodam ze pani Aneta wstała dzisiaj o 6 rano bo liczyła sie z tym ze Sarcia nie wytrzyma w nocy a tutaj niespodzianka - czysciutko :loveu: Sara na spacerku grzeczna tylko wystraszyła sie większego psa który chciał sie z nia przywitać . w domku chodzi za swoja pania krok w krok , legowiska jej nie przypasiły i czas wolny spedza wygodnie na kanapie ;) Na razie nie przebywa w pokoju córki ani z nia nie spała bo boi sie wejśc po ażurowych schodach . Myśle jednak ze to tylko kwestia czasu .
-
wiosna podobno nadeszła :razz: [IMG]http://imageshack.us/a/img534/9859/p1170002.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anula']W zasadzie to był przypadek,że Sara znalazła dom we Wrocławiu.Dostałam cynk od jednej z Cioteczek,że Państwo poszukują pieska no i wysłałam do nich opis i fotki Sary.No i udało się,Państwo wybrali Sarunię z wielu ofert a ja wybrałam Państwa.Mam jeszcze jeden domek w zanadrzu,dom już po wizycie p/a w Bielawie.Młodzi ludzie z jednoroczną córeczką.Mieszkanie 32m.W pobliżu zalew i park.Pani nie pracuje,zajmuje się dzieckiem.Może ktoś by był zainteresowany tym domkiem to podam pełne namiary.Państwo mogą odebrać psiaka dopiero po Świętach ze względu na naprawę samochodu. Na razie jeszcze nie tęsknię,jakoś za szybko ale jutro to będzie ciężko i jeszcze kilka dni jakoś sobie poukładać,że Sary już nie ma.Może również dobrze wrócić,ponieważ Państwo dostali furtkę dwutygodniową gdyby coś było nie tak.A Miki chciał koniecznie z Sarą jechać do Wrocławia,pchał się do samochodu,teraz leży smutny,on widział i przeczuwał,że Sara odejdzie dzisiaj z naszego domu.[/QUOTE] przeżywał to tyle razy to wie . tyle slicznych panienek już mu sprzatneliscie sprzed nosa . Co pokocha to do widzenia ech cięzko ma z wami ten wasz Mikuś
-
chciałabym go zobaczyć wykapanego na kanapie