Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. ja mam w domu i farby i blok jak tylko będzie okazja coś wysmycze .
  2. musimy spróbować - mysle ze bedzie fajna zabawa
  3. pięknie to wyglada - ciekawe czy mnie by wyszlo . To malowałas akwarelą ?
  4. to ja jeszcze raz [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/553325_508361495895411_44477245_n.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://imageshack.us/a/img594/7738/photofancy1534755min001.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://imageshack.us/a/img594/7738/photofancy1534755min001.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://imageshack.us/a/img255/8572/photofancy1527688min.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://imageshack.us/a/img594/7738/photofancy1534755min001.jpg[/IMG] KOCHANI ZDROWYCH , WSPANIAŁYCH RODZINNYCH ŚWIĄT
  9. wszystkiego najpiekniejszego Kochani [IMG]http://imageshack.us/a/img255/8572/photofancy1527688min.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://imageshack.us/a/img594/7738/photofancy1534755min001.jpg[/IMG]
  11. baby górą :multi:
  12. Aneczko tak mi przykro ze Mikuś znowu chory . Oby wszystko dobrze się skończyło . To taki słodki piesek z dobrym serduszkiem , pomaga się zaaklimatyzować twoim tymczasowiczkom - musi być zdrowy by razem z tobą pomagać następnym
  13. melduję posłusznie ze rachunek w lecznicy opłacony - 270 zł i reszta w wysokosci 158 zł wpłacona na drugie podane konto . Bardzo proszę o potwierdzenie tych wpłat na watku bazarkowym . [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240663-ROZLICZAM-odchudzaj%C4%85cy-chleb-przepis-na-oseski-z-papierowej-torby-do-11-03-13?p=20642016#post20642016[/url]
  14. głównie papier ozdobny do pakowania prezentów . Oczywiscie wszystko jest kilkakrotnie lakierowane na koniec . W tej chwili kończę malować 2 koszulki . Wreszcie sie zabrałam :cool3:
  15. jak malusie pijawki ;):loveu:
  16. Acha i jeszcze jedno pani fotek nie moze zrobic bo co sie podnosi to Sarcia za nia idzie krok w krok więc poczeka na powrót córki ze szkoły .
  17. To ja jeszcze dodam ze pani Aneta wstała dzisiaj o 6 rano bo liczyła sie z tym ze Sarcia nie wytrzyma w nocy a tutaj niespodzianka - czysciutko :loveu: Sara na spacerku grzeczna tylko wystraszyła sie większego psa który chciał sie z nia przywitać . w domku chodzi za swoja pania krok w krok , legowiska jej nie przypasiły i czas wolny spedza wygodnie na kanapie ;) Na razie nie przebywa w pokoju córki ani z nia nie spała bo boi sie wejśc po ażurowych schodach . Myśle jednak ze to tylko kwestia czasu .
  18. rodzice

    zima

    wiosna podobno nadeszła :razz: [IMG]http://imageshack.us/a/img534/9859/p1170002.jpg[/IMG]
  19. bawic sie moze z innymi pieskami na spacerkach a niepracujaca pani moze jej dac duuuuuuuuuuzo miłosci .
  20. przeżywa biedactwo kochane ale moze jak w nocy przytuli się do kogoś to troszkę jej bedzie lepiej
  21. [quote name='Anula']W zasadzie to był przypadek,że Sara znalazła dom we Wrocławiu.Dostałam cynk od jednej z Cioteczek,że Państwo poszukują pieska no i wysłałam do nich opis i fotki Sary.No i udało się,Państwo wybrali Sarunię z wielu ofert a ja wybrałam Państwa.Mam jeszcze jeden domek w zanadrzu,dom już po wizycie p/a w Bielawie.Młodzi ludzie z jednoroczną córeczką.Mieszkanie 32m.W pobliżu zalew i park.Pani nie pracuje,zajmuje się dzieckiem.Może ktoś by był zainteresowany tym domkiem to podam pełne namiary.Państwo mogą odebrać psiaka dopiero po Świętach ze względu na naprawę samochodu. Na razie jeszcze nie tęsknię,jakoś za szybko ale jutro to będzie ciężko i jeszcze kilka dni jakoś sobie poukładać,że Sary już nie ma.Może również dobrze wrócić,ponieważ Państwo dostali furtkę dwutygodniową gdyby coś było nie tak.A Miki chciał koniecznie z Sarą jechać do Wrocławia,pchał się do samochodu,teraz leży smutny,on widział i przeczuwał,że Sara odejdzie dzisiaj z naszego domu.[/QUOTE] przeżywał to tyle razy to wie . tyle slicznych panienek już mu sprzatneliscie sprzed nosa . Co pokocha to do widzenia ech cięzko ma z wami ten wasz Mikuś
  22. chciałabym go zobaczyć wykapanego na kanapie
  23. Ania nareszcie bo już z siebie wychodziłam a nie chciałam pary puścić . ale sie ciesze :loveu:
×
×
  • Create New...