-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
dzieki za wiesci - co chwila zagladam i nadal kciuki trzymam za sunię
-
ufffffffffffffffffff
-
jestem - encorton to lek który niejeden raz pozwolił mi wrócić do zywych przy atakach astmy - oby i dla Sawany był zbawienny
-
ja sie przeraziłam bo kolezanki sunia własnie tak przekrzywiała głowe i miała oczoplas , nic nie spuchła . Walczyli kilka dni ale sie nie udało - to był udar . Bardzo , bardzo trzymam kciuki . Jutro jadę do Torunia na wystawe na 2 dni wiec zajrzę dopiero w niedziele w nocy do was .
-
matko jedyna a jak to udar ? Aniu trzymajcie się dzielnie wszyscy . Dziewczyny trzeba bedzie zrobić zrzutkę bo chyba bedzie wiecej kosztów . Oby wszystko skończyło sie dobrze .
-
normalnie sceny zagryzania sie w zwolnionym tempie ;)
-
:multi::loveu::lol::grins::thumbs::Cool!::bigcool::sweetCyb:
-
ja bym im poleciła XL zeby było im wygodnie
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
dlaczego tak myslisz ? super ci wyszło - mokra od śniegu - idealna . -
Była jedna rodzina zainteresowana ale z dziećmi , dość małymi . Sawana miałaby sie z nimi bawić . Na razie taki scenariusz jednak nie wchodzi w grę i chyba nigdy nie bedzie brany pod uwagę .
-
[quote name='Anula']Dziękuję rodzice za umieszczenie Torona na swojej stronie,zwiększy to szansę na DS,DT.DZIĘKUJĘ![/QUOTE] nie ma za co :oops: trzymam kciuki za dzisiejsze spotkanie i za miłość od pierwszego wejrzenia ;)
-
na mojej stronie juz jest . akurat mam szczenięta hawańczyka - ludzie czesto do mnie zagladaja , moze komuś wpadnie w oko [URL]http://www.teriertybetanski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=4[/URL]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
ja zaniemówiłam :crazyeye: -
[quote name='Anula']Dziękuję rodzice,że zaglądnęłaś na wątek Torona.Może jakiś domek się trafi chłopczykowi.Właśnie jakoś mi się wydawało,że Toron jest w typie hawańczyka.Szkoda,że w tak krótkim czasie został zniszczony przez Schronisko i cierpi.[/QUOTE] jest bardzo w typie i całe szczescie ze jest fotka sprzed obcięcia bo teraz to jedna wielka a własciwie maleńka kupa nieszczęscia
-
zapytałas czy aby łańcuch mocny i gruby , żeby psiak znowu sie nie zgubił ? :razz::crazyeye:
-
witam , mały faktycznie na pierwszy rzut oka chyba bardziej hawankowy jak sznupkowy - tak mi sie wydaje . moja Meisi [IMG]http://www.teriertybetanski.pl/images/stories/Meisi/img_8120.jpg[/IMG] Toron [IMG]http://images64.fotosik.pl/59/e7dcb3c946210194med.jpg[/IMG] Szkoda malucha będę miała go na uwadze
-
uszate wymiatają :loveu::loveu:
-
sunia jak dobrze pójdzie to moze pogwieździ na ringach
-
moje gamonie poznają świat - pierwszy raz w zyciu na zielonej trawce , dzielnie z ogonkiem w górze [IMG]http://imageshack.us/a/img24/3375/g6g8.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img842/5797/m0e4.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img821/6919/qzsg.jpg[/IMG] moja jedyna dziewusia [IMG]http://imageshack.us/a/img856/6092/8myt.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img547/6162/ce0k.jpg[/IMG] Ulises rozkoszniaczek [IMG]http://imageshack.us/a/img43/2318/yfd4.jpg[/IMG] nowe zapachy [IMG]http://imageshack.us/a/img15/6510/9r7x.jpg[/IMG] pozycja prawie wystawowa ;-) [IMG]http://imageshack.us/a/img46/1196/ulbw.jpg[/IMG]
-
moje gamonie poznają świat - pierwszy raz w zyciu na zielonej trawce , dzielnie z ogonkiem w górze [IMG]http://imageshack.us/a/img24/3375/g6g8.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img842/5797/m0e4.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img821/6919/qzsg.jpg[/IMG] moja jedyna dziewusia [IMG]http://imageshack.us/a/img856/6092/8myt.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img547/6162/ce0k.jpg[/IMG] Ulises rozkoszniaczek [IMG]http://imageshack.us/a/img43/2318/yfd4.jpg[/IMG] nowe zapachy [IMG]http://imageshack.us/a/img15/6510/9r7x.jpg[/IMG] pozycja prawie wystawowa ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img46/1196/ulbw.jpg[/IMG]
-
już coraz bardziej kumate :lol: rozrabiaja na dworku aż miło patrzeć
-
będę miała na uwadze
-
też jestem bardzo ciekawa
-
Ale tu ruch na tym wątku ;) wszyscy na Fb siedzą . Nasze maluszki rosną i juz zaczynaja rozrabiać Ulises i jego młoda pańcia [url]http://www.youtube.com/watch?v=WTR7wrjR280[/url]
-
[quote name='Srebro Podlasia']Podglądam i barbety i bassety na ich stronach (bo tutaj totalny niedosyt zdjęć!! ;) ) i trochę Wam zazdroszczę, bo trudno Wasze szkraby nazwać maluchami - to już wielkoludy (szczególnie jak popatrzę na swoje 6-dniowe)!! ;) niech zdrowo rosną i znajdą szczęśliwe domki. A to moje kolaki śpiewają sobie do obiadu: [video=youtube;UB61EsF3NP4]http://www.youtube.com/watch?v=UB61EsF3NP4&feature=player_embedded[/video][/QUOTE] właczyłam sobie filmik - wszystkie moje kudłate poderwało od razu na równe nogi :lol: a to moje prawie 4 tygodniowy hawankowy grubasek - pierwsze zabawy ze swoją rodzinką [url]http://www.youtube.com/watch?v=WTR7wrjR280[/url]