Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. moja kolezanka szuka suni dla siebie - z kim moge sie bezposrednio kontaktować w sprawie tych psiaków ?
  2. rodzice

    Meisi

    przypominamy się - fotka z dzisiejszego poranka - teraz nie ma juz śladu po słoneczku - mamy burzę za burzą [IMG]http://imageshack.us/a/img191/5486/p1170970h.jpg[/IMG]
  3. [quote name='rodzice']chciałabym go zobaczyć wykapanego na kanapie[/QUOTE] no i marzenia się spełniają :multi: Bardzo sie cieszę i mam nadzieję że kudłate psie i kocie stworzenia stworzą zgodne stadko . Gratuluję cudownego psiaka :lol:
  4. [quote name='betty_labrador'][B]vege [/B]naprawdę super :) :kciuki: podoba mi sie taki styl rysowania :) :) [IMG]http://imageshack.us/a/img545/3577/lewkot1.jpg[/IMG][/QUOTE] ja bardzo przepraszam ale co to jest ? Lew czy kot ? Tak mi połowa pasuje na lwa a druga na kota domowego ? Nie gniewajcie sie ale nie rozpoznaję -a technika i wykonanie super .
  5. pieniązki z bazarku chlebkowego wpłacić na to podane konto ? [COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#333333][COLOR=red][B]Fundacja Dalmatyńczyki w Potrzebie [/B][/COLOR] [COLOR=red][B]11 1020 1127 0000 1102 0213 2884[/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=#FF0000]ul. Szaserów 82/16[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#333333][COLOR=red][B]04-323 Warszawa[/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#333333][COLOR=red][B]Bank PKO BP [/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]z dopiskiem "Gloria"[/COLOR][/B]
  6. Gratuluję serdecznie - faktycznie spisały się na medal
  7. jestem - moze jakiś bazarek zrobię
  8. u mnie najstarsza najlepiej wychowuje reszte stada , najlepsza jest dla szczeniat ( nie swoich ) łagodna i cierpliwa ale jak trzeba to ustawi . pozostałe to istne wariactwo :)
  9. moje w bardzo kulturalny sposób sprowadzają na manowce hi hi ale sa przy tym nawet urocze . Oprócz hawanki która nie koniecznie lubi szałaputną młodzież
  10. pióra chyba ;) mnie też się podoba oprócz tego żabotu
  11. ja myślę ze on juz siedzi u kogoś w domku - ktos na bank go przygarnął . To sliczny psiak
  12. dzięki Aniu jest idealna tylko mam nadzieję ze ta pani nie jest tą o której piszą na psachi pudlach
  13. na moim chlebkowym tez nie ma jeszcze potwierdzenia
  14. mam pania chętna na pudelka sunię własnie z Krakowa
  15. zapraszam na bazarek dla Księzniczki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242057-chlebek-odchudzajacy-reaktywacja-do-24-04-13?p=20703728#post20703728[/url]
  16. [IMG]http://chmurak.pl/pictures/9076eb_a-jutro-znow-do-roboty.jpg[/IMG]
  17. u kolezanki juz po narodzinach . Krycie powyzej progesteronu 58 czyli kilka godzin po tym wyniku . Na swiat przyszło 7 szczeniat
  18. no to wkrótce postaram się wspomóc jak bazarek się uda
  19. jak wyglądacie z finansami ? reaktywować bazarek chlebkowy ?
  20. Aniu miałam dzisiaj kolejny tel w sprawie Sary skierowalam do ciebie - moze jakis inny psiak zyska domek .
  21. zobaczcie to cudo [url]http://schronisko.ustronet.com/index.php?option=com_easygallery&task=category&cid=2170&Itemid=33[/url] [IMG]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/2170/1361132940_tn_P1090132.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...