Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. NA TO WYGLADA :multi:I TAK JAK PISZECIE OBY ZDRÓWKA NIE ZABRAKŁO
  2. rodzice

    Meisi

    W ostatni weekend Meisi ogladała z nami piekne zachody słonca nad morzem [IMG]http://imageshack.us/a/img836/6253/6701.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img19/9563/xaht.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img546/6242/t9d5.jpg[/IMG]
  3. tak bo ty mi nie pozwalasz to chociaz w ten sposób ;)
  4. cudna koszulka - przecudna nawet a to moja ale zaznaczam jeszcze nie wykończona [IMG]http://imageshack.us/a/img844/4498/zkst.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img716/9428/djhv.jpg[/IMG]
  5. dokładnie też tak myślę
  6. kurcze ale zaskoczenie . Juz mi w głowie czerwone lampki świecą . Nie chce pisać o czym myślę żeby wilka z lasu nie wywołać :shake:
  7. też żałuję , ale moze kiedyś kogoś poproszą i prześlą Ani na maila
  8. fajna torba , pomysłowa a co to tam leży bo nie rozpoznaję
  9. wygląda na to że za jakiś czas dostanę Aniu od ciebie kolejny list z umową :multi: . Cieszę się bardzo
  10. a ten akurat to by sie jednak chyba nadawał do nas ;)
  11. nie bo ja do kart jak wół do karety ale twój nick Poker i zapytanie w co Tz gra tak mi sie cudnie skojarzył ze nie mogłam sie oprzeć hi hi
  12. pokerku TZ Anuli nie gra w pokera :lol: tylko jest muzykiem . Aniu to czekam cierpliwie ale ja dopiero zawitam wieczorkiem bo jutro wystawa we Włocławku .
  13. co tutaj taka cisza ? Gdzie wieści o nocy i o drugim dniu ? Aniu nie uwierzę że nic nie wiecie . Zaraz mi tu stawać do raportu !
  14. no oczywiscie że dzwońcie - tez bym nie dała rady czekać spokojnie na ich telefon
  15. gębula mi się śmieje od ucha do ucha :multi:Masz rację Aniu , nie jest wazne czy pies je ze złotej miski czy z wyszczerbionego talerza ., najwazniejsze zeby ja kochali i dbali o nią .Sawana sama wam pokazała ze to jej ludzie i jej dom . w sumie jestem w szoku bo spodziewałam sie jej innej reakcji .
  16. a ja juz wiem :eviltong: Dojechali własnie do domu , musimy poczekać jeszcze chwilę .
  17. nie wiem czy to dobrze czy źle wróży tyle czasu bez wiesci
  18. owłosiony łepek bardzo podobny , reszta nie bardzo pasuje
  19. kurcze miałam nadzieję ze już coś wiadomo
  20. [quote name='ppaula2']Dzisiaj była powtórka. 12 dzień - 2,8 [COLOR=#000000]ng/ml :D[/COLOR][/QUOTE] przy tak niskim progesteronie suka dała sie pokryc ?
  21. myślami będę z Wami - trzymam kciuki za najlepszą decyzję
  22. ten dzisiejszy poranny telefon był dla mnie jak słońce w deszczowy dzień :loveu: Obydwoje państwo pełni pozytywnych emocji , determinacji . Czuć na odległość że to dobrzy ludzie . Długo rozmawialiśmy - ja jestem jak najbardziej dobrej myśli . Aniu masz szczęscie do dobrych domków dla swoich podopiecznych - oby i ten okazał się doskonały . Bardzo , bardzo mocno trzymam kciuki .
  23. po encortonie sie puchnie niestety - w kazdym razie ja w króciutkim czasie powiekszyłam sie o 10 kg a mój synio kiedy miał 6 miesiecy przytył tak bardzo że nic na niego pasowało . Ale to były dawne czasy i encorton bralismy długi czas , nikt nie zwracał uwagi ze to rozwala inne organy przy okazji . Sawance zyczę szybciutkiego powrotu do zdrowia .
  24. mordkę ma taką słodziutką jak misiaczek
×
×
  • Create New...