Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. Założyłam małej klusce wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2491846#post2491846[/URL]
  2. [quote name='AśkaK']No proszę, a Magdarynka miała podobno odpoczywać...:cool3: :evil_lol: [/quote] Taaa... Odpocznę chyba w trumnie...
  3. Nie wiem, czy to małe ma już swój wątek, a jeśli nie, to załóżcie proszę, bo ja niebardzo mam teraz czas... Muszę jeszcze iść do sklepu i kupić jakiś szampon odpchlający i żarełko... [IMG]http://images3.fotosik.pl/259/f2b89385dfc0e29d.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/223/d96069edb3e43031.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/269/28400cafc220e262.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/223/bedf43a9fe0e5f49.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/260/0d2dba6b59ff5935.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/260/d5df468833548793.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images4.fotosik.pl/220/46e0412a9abd87eb.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/256/c66e9c04ca436caa.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/265/029852b2f71911d7.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/265/931752963bfce1b2.jpg[/IMG]
  5. Asiu, pomyliłaś psiaki... "Mój" ukochany, prześliczny Piksel jest czarny, z wspaniała kitą, a nie rudy :p
  6. Może udałoby mi się załatwić transport w tygodniu dla Bronka, tylko kto mógłby pojechać? Ja niestety w tygodniu przed 18 nie mogę się ruszyć, poza tym z moim zmysłem orientacji moglibyśmy dojechać zamiast do Ostrowii to np do Sopotu...:oops: Krótko mówiąc: Jeśli znajdzie się osoba, która mogłaby pojechać w tygodniu, to postaram się skombinować transport.
  7. Chciałabym na stronie Stowarzyszenia umieścić wszystkie psiaki, które mamy na tymczasach, czy w lecznicach. Wczoraj zrobiłam wstępny szkic, więc bardzo proszę o podsyłanie mi krótkich opisów i 1 fotki (może być link do wątku danego psa, to sama sobie fotkę ściągnę). [URL]http://www.niczyje.org/podopieczni.htm[/URL] Mogę też wstawić na Allegro te psiaki, których jeszcze nie ma na aukcjach.
  8. Zirka pojechała do nowego domku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2465219#post2465219[/URL]
  9. [B]Ronja[/B], bannerek możecie sobie wlepiać gdzie chcecie :) [B]KingaW[/B], mam wydrukowane dwie dodatkowe umowy, więc jeśli będziesz przejeżdżać obok mnie, to chętnie Ci je dam :) Co do plakatów, to pytałam już chyba przedwczoraj w tym wątku, czy te, które mamy są już nieaktualne i jeśli tak, to prosiłam o podesłanie czegokolwiek, bym mogła zrobić nowy. Czytając Twojego posta sturlałam się ze śmiechu z fotela, ale szczerze Ci współczuję... Acha, właśnie się dowiedzialam, że plakat ma robić Klaudyna.
  10. Pewnie Leon czekał na Zirkę, bo ona też jutro do nowego domku jedzie...
  11. [quote name='Fela']Nadzieja nie żyje ['] Lekarz podejrzewa, że przyczyną skrajnego wyniszczenia były pchły oraz tasiemiec przez nie przenoszony.[/quote] :placz: :placz: :placz:
  12. [quote name='esperanza']Założyłam temat na naszej stronie www wdziale wolontariat,a le wklejam takze tutaj: Kochani bardzo Was proszę o wysyłanie do mnie na pw adresów mailowych oraz domowych osób, które wzieły od nas psiaki, brały udział w aukcjach, były w jakiś sposób zainteresowane schroniskiem i naszą działalnością. Lista ta jest mi potrzebna jak najszybciej, by wysłać do nich zaproszenia na imprezę w Jadłodalni Filozoficznej, ktora odbędzie się 26 listopada. Zaproszenia chcę wysłać jeszcze w tym tygodniu, bo w nastepnym będzie za późno. Mamy już tylko 10 dni do imprezy![/quote] Proszę o podesłanie mi tekstu zaproszenia, to je zrobię i wkleję na stronę Stowarzyszenia. Mogę je też tak zrobić, by można je było porozsyłać. Esperanzo, a jaki plakat potrzebny? Czy ten nasz, który ostatnio Beam6 drukowała się nie nada? Jeśli nie, to podeślijcie mi cokolwiek, to zrobię nowy.
  13. A czy ta kwarantanna to nie jest po to, by dac czas poprzedniemu właścicielowi na odnalezienie psa?
  14. Nadzieja na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=141914625[/URL]
  15. Ktoś obserwuje Kluskę na Allegro... :cool3:
  16. Wczoraj spotkaliśmy się na wspólnym spacerku Lolek, Zirka i Chester :cool3: Fotek niestety nie będzie, bo nawet nie wzięłam aparatu... Dwa psy jakoś z aparatem nie idą w parze... Za mało mam rąk niestety... Powiem Wam, że ten "krecik" jeszcze wypiękniał :loveu:
  17. Na stronie Stowarzyszenia ([URL="http://www.niczyje.org"]www.niczyje.org[/URL]) i na stronie schroniska jest już dostępne [B]Zobowiązanie Adopcyjne[/B].
  18. Kontakt dodany do aukcji, dzięki :) A opis dostałam od iwlajn :)
  19. Drogie Ciotki, Kluska macha do Was ogonkiem z Allegro : [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=141106030[/URL] [B][COLOR=red]Bardzo proszę o podanie mi jakiegoś kontaktu, bo stare aukcje są już niewidoczne i nie mam skad skopiować...[/COLOR][/B]
  20. Z wątku Łapki robi się po woli kącik smakosza :evil_lol:
  21. Dostojna panna Leonia przedwczoraj: [IMG]http://images4.fotosik.pl/198/47d16ba726f2b876.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/198/96ca7f5187a6279f.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/198/f565a8d2d07de556.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/235/2a4c92702960277c.jpg[/IMG]
  22. A jak się Lolkowi pierwszy śnieg podobał? Zira dostała niewyobrażalnej głupawki na widok białego puchu :evil_lol:
  23. Zdjęcia trochę rozjaśniłam, bo nic nie byłoby widać... [IMG]http://images3.fotosik.pl/234/56b6d401708b4bb6.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/198/6ef9b54e5b956d98.jpg[/IMG] I jeszcze jedna fotka... [IMG]http://images2.fotosik.pl/234/86740787b822569f.jpg[/IMG] Bardzo ciężko mu dobrą fotkę zrobić...:shake:
  24. To mam kilka fot tego psiaka. Niewiele lepsze będą, bo on jest chyba dość strachliwy, ale wlepię co mam. Pies jest przepiękny i nawet nie tylko dlatego, że jest czarny :p
×
×
  • Create New...