-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
natalek - dziękuję :Rose: -
[quote name='tamb']Mam nr. tel. i wszystko. Teraz czekamy aż ukażą się 3 pieski już wysłane i wtedy Rudzik wskakuje. Potem trzy pieski z kolejki i Smutka wepchnę. Troszkę to trwa bo ogłoszenia nie są codziennie drukowane.[/QUOTE] Super :multi: Dziękuję [B]tamb[/B] :Rose: [quote name='chi23']Bazarek by był bardzo fajny ale co sprzedawać? Nie ma co sprzedawać...[/QUOTE] [quote name='danka4u1']Chi, sprzedawać można na dogo wszystko[B].....kto zrobi bazarek?[/B] Biegnę jeszcze powysyłac zaproszenia :multi: :multi:[/QUOTE] Ja mogę zrobić bazarek :) Mam trochę rzeczy, dużo od siostry ;) Może [B]Trisza[/B] coś znajdziesz w domu zbędnego, co możnaby sprzedać? ;) Nr konta mogę udostępnić, chyba że [B]Trisza[/B] poda swoje? Czyj numer kontaktowy będzie podany w ogłoszeniach i na FB? efry, czy Twój Trisza?
-
Trisza może zmienić tytuł wątku... Tylko na jaki dziewczyny? A co do psiaków - uwierzcie, ciężko się cokolwiek dowiedzieć o tych psiakach.. Tam nie ma wolontariuszy, psy nie są wyprowadzane, więc nie można się dowiedzieć, jak by się zachowywały np. sam na sam z człowiekiem, na spacerze, czy umieją na smyczy chodzić.. A pracownik powie tylko ile "ponoć" pies ma lat (np. Smutek wygląda na więcej niż te 6-7 lat.. jakoś nie chce mi się wierzyć, że ma tylko tyle....).. Ciężko ocenić charakter psa przez kraty, w obecności innych psiaków.. Ech.. Nie wiem, co robić.. Zbierać deklaracje?? Pewnie najlepiej by było zabrać psiaki do hotelu, i tam je spróbować poznać, ale na to potrzeba kasy.. No i nie czarujmy się, to starsze psiaki, mają szanse na adopcje bardzo małe.....
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Ja jestem uziemiona przez większą część dnia, mogłabym dopiero koło godziny 18-19 w tygodniu, w weekend mnie nie ma :( Trochę późno o tej godzinie, bo już ciemno... Może ktoś jest bardziej dyspozycyjny? -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Co to za strona Trisza? Kto tam nasz azyl "reklamuje"? Fundacja? -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No niestety.............. wiem jaka jest rzeczywistość.......... :( Ale trzeba spróbować.............. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='natalek']mogę pomóc. :)[/QUOTE] :Rose: :Rose: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='natalek']fajny tekst. a kontakt do kogo ??[/QUOTE] natalek - pomożesz nam go ogłaszać? -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.zsok.tarnow.pl/?213,boks-nr-xxi[/url] To chyba ten psiak? Tekst super, dzięki Trisza :Rose: -
[URL=http://img828.imageshack.us/i/imgp1698n.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4474/imgp1698n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/imgp1699b.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6797/imgp1699b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Ślicznotka :loveu: [URL=http://img716.imageshack.us/i/imgp1689k.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3131/imgp1689k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/imgp1690.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5198/imgp1690.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/imgp1695.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4829/imgp1695.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/imgp1696h.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3260/imgp1696h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Renata N']Sonia promuje się sama... Wczoraj poćwiczyłyśmy, a już dziś :lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=6bk8ebfqwq8[/url][/QUOTE] Rewelacyjnie :lol: Mądra sunieczka :loveu: