-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Trzymam kciuki, żeby udało Wam się psa wydostać bez takich problemów, jak u nas :shake: Piesku, trzymaj się!!!
-
Aga Mazury - dzięki za pamięć o Dzielnej... Myślałam o niej ostatnio.. i o wszystkich psach z azylu, które już są za TM...
-
Ja też.. :oops:
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!! -
Kremówki są pyyyyyycha-ma domek-za TM [']['][']['][']
_Aga_ replied to bigos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-( :-( (') (') (') -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
_Aga_ replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Wolę nawet nie myśleć, co czuje taki odrzucony pies, który po chwilach szczęścia w domu wraca do azylu.. :placz: Wiem, że moje słowa tu nic nie pomogą, ale nie mogę.. Nigdy nie zrozumiem niektórych ludzi... I choć to "nieładnie", ale życzę takim ludziom, jak owy "pan" wszystkiego najgorszego :angryy: -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
_Aga_ replied to anielica's topic in Już w nowym domu
No jak tak można??? :placz: Biedny pies... To jest najgorsze draństwo.. :placz: -
Romuś się zrobił marudny ostatnio.. Jak mnie nie ma w pobliżu to gada i gada po swojemu :lol: Bo Romuś nie skuczy (no może czasem ;) ) Tylko właśnie gada :lol: Szkoda, że nie możecie tego usłyszeć - rewelacyjnie mu to wychodzi :lol: No i w końcu odebraliśmy maść z apteki i nawet się daliśmy grzecznie posmarować ;) Co ostatnio wcale nie jest łatwe, bo Romuś już nie jest taki cierpliwy, jak niegdyś.. Raz mnie nawet chciał capnąć ząbkami :evil_lol: Trzymajcie kciuki, żeby już to zapalenie skóry minęło... Pozdrawiamy :)
-
NIE-Szczęśliwa CHUDZINKA OTRZYMALA DRUGA SZANSę!!JUZ W NOWYM DOMKU!!!!
_Aga_ replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='majafaja']ojej !! wszyscy maja wiecej szczescia niz my :(( czmu? :(:(:([/quote] majafaja - myślę, że można dodać jeszcze psiaki tarnowskie.... A sunia jest śliczna, potrzebuje tylko mądrego i cierpliwego opiekuna.. -
NIE-Szczęśliwa CHUDZINKA OTRZYMALA DRUGA SZANSę!!JUZ W NOWYM DOMKU!!!!
_Aga_ replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Nie róbcie z suki psychopatki, nadpobudliwej, nieadopcyjnej. Dziewczyna wzięła; niedecyzyjna, bez mieszkania jak rozumiem, sama nie ma poukładane; to nie wina suki. To normalne: 1. Chodzi WSZĘDZIE za człowiekiem, który ją zabrał ze schronu. 2. Załatwia swoje potrzeby w domu. Trzy dni to można o dupę potłuc, a nie uspokoic po schronie psa i jeszcze wyrobić mu etykietę: nieadopcyjnego, nadpobudliwego, etc. Takie usprawiedliwianie siebie to okropne qrestwo; bo za swoje błędy obwinia się psa, który NICZEMU nie jest winien.[/quote] Zgadzam się z Tobą, mar.gajko. Zabieranie psa ze schronu trzeba przemyśleć, nawet jeśli to tymczas. Bo największą krzywdą jest oddanie psa z powrotem :shake: -
NIE-Szczęśliwa CHUDZINKA OTRZYMALA DRUGA SZANSę!!JUZ W NOWYM DOMKU!!!!
_Aga_ replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='julia.zuzanna'] bunia50 - z tego co czytałam, Bajka problemy z załatwianiem miała jak nie miała jeszcze roku, ta suczka ma 2 lata - to znaczna różnica. Z tego rok spędziła w schronisku, o czym dowiedziałam się na wyjściu, nie wiadomo czy kiedykolwiek była uczona czystości, równie dobrze może się nie nauczyć tego przez najbliższe lata. [/quote] Ja mam psa ponad 10 - letniego, ze schroniska, w którym spędził ponad 2 - 3 lata. Trochę czasu to zajęło, ale nauczył się czystości. Pracowałam, studiowałam, mąż się na mnie obraził, nie spałam po nocach, bo pies chorował i robił kupę i siku co 5 minut, miałam obsikane ściany, podłogi, co chwilę chodziłam i zbierałam kupy, jeździłam z nim 2 razy dziennie na kroplówki.. I żyję. Pies się ma dobrze. I "woła", kiedy chce iść na spacer.. I wierzę, że ta sunia tez się nauczy czystości, jeśli będzie mieć cierpliwego i kochającego opiekuna. -
Dziękujemy :) Dziś mieliśmy ciężką noc - Romusia dusiło strasznie.. Spałam z ręką zwisającą z łóżka i głaszczącą chorowitka.. I tak nam zleciała cała noc...
-
Romuś ma znowu rozległe zapalenie skóry... :shake: Czekamy na "smarowidło" - dopiero na poniedziałek nam pan w aptece zrobi.. I będziemy się smarować :roll:
-
Cieszę się [B]mar.gajko[/B] z tak cudnych wieści :loveu: Dziękuję serdecznie Bei za domek dla małej, a i Tobie - [B]mar.gajko[/B] - za nieocenioną pomoc :loveu: Kiedy czytam te nieliczne wątki tarnowskie, które się i w tym dziale znalazły, to jakoś tak mi lżej się na sercu robi.. Choć nie znika widmo azylu i psiaków, które tam wciąż czekają...
-
Wiem, że musimy same uderzyć.. Przygotujemy pisma, damy znać, że coś wiemy, chcemy lokalną prasę zainteresować, ale oni jakoś mało chętni są na azylowe historie :shake:
-
Oprócz tego, że mają jakiś tam "regulamin", według pana pracownika mają jeszcze niepisane prawa, np. takie, że po 3 miesiącach mogą uśpić zdrowego psa, jeśli nikt się nim nie zainteresuje, bo to azyl [B]tymczasowy :crazyeye:[/B] Albo np. kiedy jest przepełnienie robią "selekcję" - to są słowa pana pracownika..
-
Przepraszam, że zaśmiecamy Wasz wątek :oops: Patrzę i porównuję.. U nas przynajmniej udają, że jest super.. Boksy czyste, psy mają jedzenie, wodę.. Nie ma przepełnienia.. Niby pilnuje się, żeby się psy nie gryzły.. Ale to tylko pozory.. Niestety.. W Wałbrzychu natomiast - koszmar widoczny gołym okiem.. :shake: Biedne psiaki :shake: Mam nadzieję, że ktoś za taką sytuację w końcu odpowie :angryy:
-
Rottków w tym momencie nie ma.. Jak będą damy natychmiast znać.. A sytuacja może nie jest tak tragiczna jak w Wałbrzychu.. Ale płakać się chce, kiedy się widzi co chwilę suki szczenne, znikające szczeniaki, psy stare i chore.. I wolontariatu nie chcą.. Bo po co?? :shake: Kłamią, oszukują.. Tego jestem pewna..
-
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
_Aga_ replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!! -
Trzymam kciuki dziewczyny!!!! Z całej siły - musi się udać!!! :kciuki:
-
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
_Aga_ replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
Piękna.. i jaka smutna :sad: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6076/74204d186659b1cf1ij7.jpg[/IMG][/URL] -
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
_Aga_ replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
Rozjaśniłam trochę zdjęcia, będzie lepiej widać śliczną mordkę :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6336/1cdeed4dc557658d1ot4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/199/3b7583b9e8a7f41a1ln2.jpg[/IMG][/URL]