-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Naprawdę nikomu się nie podoba?? :sadCyber: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!! :sadCyber: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Widzę, że zero zainteresowania psiakiem... :shake: U nas dziś zamieć śnieżna.. Na samą myśl, że ten psiak wyląduje na dworze.. :shake: Ale co więcej mogę zrobić?? :sadCyber: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
hop hop, szukamy domku dla jamnisia!! :modla: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
podnoszę!!!! -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!! -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję Supergoga za allegro!! :Rose: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nigdzie go jeszcze nie wstawiłam :shake: Na razie mąż mnie co chwilę przegania, bo ma jakąś robotę pilną i nie mam jak :cool1: Jeśli możesz Supergoga, to bardzo Cię proszę wystaw go gdzieś jeszcze :modla: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nic nie znalazłam :shake: Większość wątków "ucichła", nie wiadomo, czy aktualne :shake: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bona_46']super psiaczek a moze komuś zginął?[/quote] Możliwe.. Porozwieszam ogłoszenia, może ktoś go rozpozna? Ktoś widział, że psiak się już jakieś 2 tygodnie błąka.. Jest wychudzony bardzo.. Ale ufny i bardzo grzeczny.. Ludzi się nie boi raczej.. -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Supergoga niezawodna wystawi małego na allegro :multi: Oby się udało szybciutko domek znaleźć :kciuki: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie wiem, [B]pixie[/B] :shake: Może by go na allegro dać?? Napiszę do Supergogi.. Ja powieszę jutro ogłoszenie w lecznicy i gdzieś u nas na osiedlu.. -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jak ktoś złapie psa i dzwoni do azylu, to oni mówią (byłam świadkiem takiej rozmowy): Skoro pan/i złapał/a, to jest to pana/i pies :angryy: I jeśli chce go pan/i zostawić w azylu to musi pan/i zapłacić - wychodzi na to, że ok. 200 zł :angryy: Czyli najlepiej zostawić psa na ulicy :shake: Koszmar :shake: -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!!! -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Do azylu go p. Lucynka nie odda, bo trzeba zapłacić ponoć 200 zł.. Na to nie stać ani p. Lucynki, ani mnie.. Więc jeśli domek się nie znajdzie, psiak zostanie wypuszczony na dwór... :-( -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Psiaczek uwielbia być trzymany na rękach :) Obwąchał mnie, przytulił się i prawie zasnął w moich ramionach :loveu: Przesłodki niuniek :) Jest wielkości tak do połowy łydki :) -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zdjęcia niestety marnej jakości, bo robione komórką, a psiaczek nie lubi pozować ;) Ale widać, jaki śliczny :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4774/jamnik1ix9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7954/jamnik6rf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2331/jamnik7mm5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/6418/jamnik5ri3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5349/jamnik8oo0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9653/jamnik9li4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5895/jamnik10vu8.jpg[/IMG][/URL] -
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję pixie!! To jest mix jamnika - dłuuugi jak jamnik, tylko ma troszkę dłuższe łapki ;) Ale tylko troszkę ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/16/jamnik2no3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1265/jamnik3wo3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9260/jamnik4wa6.jpg[/IMG][/URL] -
Sprawa jest bardzo pilna, mam zaledwie parę dni na znalezienie psiakowi domu, inaczej wyląduje na ulicy :-( Na moje oko psiak ma nie więcej niż rok, dwa.. Sprawdzałam zęby - śliczne, bielusieńkie. Jest to mix jamnika szorstkowłosego. Psiaka znalazła znajoma wczoraj. Wracała z pracy i zauważyła, że psiak jest sam, że ledwo idzie, słania się i przewraca. P. Lucynka nie miała serca zostawić go na mrozie :shake: Wzięła go na ręce i zaniosła do domu.. Nakarmiła, napoiła i uprosiła męża, żeby psiak mógł nich zostać, aż znajdzie mu jakiś dom.. Mąż się zgodził, ale kazał się pospieszyć.. P. Lucynka nie może zachować psiaka - jest w takiej sytuacji życiowej, że nie da rady.. Ktoś gdzieś widział, że psiaczek błąkał się już ok. 2 tygodnie. Jest bardzo wychudzony :-( P. Lucynka przyprowadziła go dziś na chwilę do mnie do pracy - zrobiłam zdjęcia i przekonałam się, że psiaczek ma same zalety: - jest nauczony czystości - rano popiskiwał pod drzwiami, załatwia się na dworze - jest nauczony przebywać z dziećmi - umie chodzić na smyczy - prowadziło go 5-letnie dziecko na smyczy, a psiaczek wpatrzony w dziecko maszeruje obok, nie ciągnie :) Błagam, pomóżcie mi znaleźć dla niego dom, zanim będzie za późno :modla:
-
Duduś to był przekochany psiak :) Szkoda, że tak króko żył poza schroniskiem :-( (') (') (') (')
-
(*) TARNÓW-biedny psiak w wielkiej potrzebie!! - odszedł :((
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety, Wandziu... Ten psiaczek strasznie cierpiał zanim umarł :-( Widziałam tę dziurę w siatce - niewielka była, ale na tyle duża, że psiak przecisnął pyszczek.. W walce z rottweilerem nie miał szans :shake: Pracownik mi powiedział wtedy, że rottek praktycznie odgryzł niuńkowi głowę :placz: Mam ten makabryczny obraz przed oczami i ciężko mi się z tym pogodzić :-( -
Cudna :loveu: Ale mi się ciepło na sercu zrobiło.. :loveu:
-
(*) TARNÓW-biedny psiak w wielkiej potrzebie!! - odszedł :((
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hej Urwisie... Tak się powinieneś nazywać, bo zaczepiałeś wszystkie psiaki ;) Boziu, jak ten czas leci... Już pół roku minęło od śmierci Urwiska.. :-( Zagryziony przez współtowarzysza niedoli... :-( (') (') (') (') -
Też tak myślę :) Pozdrawiam i czekam na fotki :) Ps. W obecnej sytuacji u nas na froncie azylowym miło jest pomyśleć, że choć troszeczkę przyczyniłam się do pomocy psiakom takim jak Bunia...
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Perfi']ale i tak najbardziej mnie zdenerwowalo takie paskudne dziewuszysko :angryy: przyszli panstwo z corka po psa, pani zaczela ze mna rozmawiac, mowi ze corce sie tam pewien piesek podoba. podeszlam spytalam, ktory jej sie sie podoba -"zaden!"[/quote] Tu było dziewuszysko.. A u nas zjawiła się pani, przyjechała taksówką, połaziła, popatrzyła i spytała kierownika, czy nie ma ładniejszych?? :crazyeye: Niby gdzie?? Schowane specjalnie przed nią?? :angryy: Wstrętna baba :angryy: Żaden psiak się jej nie spodobał, choć skakały i skamlały, prosiły jak umiały... Wstrętne, wtrętne babsko :angryy: Dobrze dla psiaków, że żadnego nie wzięła :angryy: