Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Właśnie dostałam sms'a od mar.gajko - sunia jest w domku tymczasowym, ma straszną sraczkę :oops: Za przeproszeniem ;) Dogadała się z kotami, z suczką średnio.. Najgorsze jest to, że wygląda na to, że ma końcówkę cieczki - a była w boksie z psem :shake: Może być w ciąży :shake:
  2. Niedługo jedziemy :) Wyłączam się :) Kciuki trzymajcie za spokojną podróż :kciuki:
  3. [quote name='Kar0la']Ależ różnica w gabarytach [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3519/jamniczkaaakx9.jpg[/IMG][/quote] No nie?? :) Już niedługo znów będzie z niej kluseczka :) Byłam z nią teraz na spacerze - sunia się pięknie załatwiła na trawce - wysiusiała i zrobiła kupkę :loveu: Wydaje mi się, że była trzymana w mieszkaniu, bo jak tylko zobaczyła smycz, wiedziała, że idzie na polko, skakała, cieszyła się i łapała mnie za ręce :razz: Potem grzecznie dała sobie założyć obrożę :) A na spacerze - wulkan energii!! Pobiegałam z nią trochę, bo aż ją roznosiło :loveu:
  4. Kawa będzie gotowa :D
  5. Zakochany Romek :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3519/jamniczkaaakx9.jpg[/IMG][/URL] [B]Morgan[/B] - jak myślisz - damy radę podjechać pod IKEĘ?? mar.gajko tam by ją mogła odebrać..
  6. Romuś się zakochał!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  7. Mar.gajko mi napisała, że już się zaopatrzyła w Purinę dla rekonwalescentów :multi: Będziemy niunię tuczyć :razz:
  8. No nie?? Oczka ma strasznie smutne.. Ale już na powitanie mojego wracającego z zakupów męża szczekała razem z Romkiem i Czarkiem :D I machała ogonem radośnie i skakała prosząc o pieszczoty :loveu:
  9. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5864/jamnisiaow9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/466/jamnisiaasw0.jpg[/IMG][/URL] Niunia bała się trochę wejść do kuchni, bo zazdrosny Czaruś oczywiście warczał :roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2999/jamnissiavh4.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3331/jamnsisiajm2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5320/jamniormr1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8932/jamnsiiazh6.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4021/jamnisiapc2.jpg[/IMG][/URL]
  12. Sunia cały czas chodzi, patrzy przez balkon - jakby nie dowierzała, że już wyszła ze schronu.. Morgan powiedziała, że wszystkie psy z boksu się na nią rzuciły, kiedy pracownik ją wyciągał :-( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/4325/jamnisia1si1.jpg[/IMG][/URL]
  13. Sunia polubiła się z Romciem :D Romcio ją obwąchał cały rozanielony, a ona pięknie ogonkiem do niego macha :cool3: Mar.gajko już wie :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8346/jamnisia1tj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3589/jamnisia2ir9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9418/jamnisia3wv3.jpg[/IMG][/URL]
  14. Sunia zwiedziła całe mieszkanie, ale najbardziej jej się podoba na balkonie :D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2072/jamnisiaew3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5669/jamnisia2ot8.jpg[/IMG][/URL]
  15. Nie :angryy: Na pytanie, co jej było, powiedzieli, że już jej przeszło :angryy:
  16. Teraz zwiedza balkon :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/2373/jamnisiarg2.jpg[/IMG][/URL]
  17. Sunia już u mnie :D Koło 12.30 jedziemy do Krakowa :D
  18. Już wstawiam :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3073/8925an1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3566/9125rz0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3382/9225up3.jpg[/IMG][/URL]
  19. Prześlij do mnie na pocztę, wstawię: [email][email protected][/email]
  20. Dąbrówka, nawet nie skomentuję, bo wiesz, co ja myślę na ten temat :shake: Porażka... I znowu trzymamy kciuki!! Morgan niedługo pojedzie do azylu... Ciekawe, czy wydadzą jej sunię :roll: Czemu mam takie wątpliwości?? :roll:
  21. Skoro jednak powiedzieli, że jutro ją można zabrać, Morgan pojedzie tam z rana i weźmie sunię. Mam nadzieję, że nie będą robić żadnych problemów.. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, zawieziemy ją z Morgan do Krakowa :)
  22. Nikt nie wyda chorego psa, pixie - podobny przypadek jak Berusia anielicy... :roll:
  23. [quote name='Kar0la'] Oni sie pewnie w tym azylu przestraszyli, że ktoś się zainteresował nieleczonym psem...[/quote] Też tak myślę :angryy:
  24. Ja uciekam do spania.. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży..
×
×
  • Create New...