Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. hop do góry.....
  2. Takie śliczne sunie.... :sadCyber:
  3. Jeden z psów z Harbutowic (Ringo) ma takie wysadzone oko http://amicus.malopolska.pl/adopcjepsy/harbutowice/harbutowice.html i tam pisze, że powinno się leczyć :roll: To pewnie coś z ciśnieniem śródgałkowym.. Może to jaskra??
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/3051/czarekvs6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1438/romekal1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8180/czarusvs5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7329/romusgk4.jpg[/IMG][/URL]
  5. [B]MałGosiu[/B] - dam znać na pewno :) Jak się maluszek nie będzie spieszył, to w piątek mamy "wielką akcję" (cc) ;) Trzymajcie wtedy za nas kciuki :) Co do paróweczek ;) Ja mam po prostu za miękkie serce i pozwalam psom sępić :oops: Pozdrawiamy wszystkie cioteczki :)
  6. Ja jestem pewna, że nie tylko źle się nie dzieje, a wręcz przeciwnie - malutka Bunia trafiła do raju :loveu: Ale ona ma tam dobrze z Tobą, Dorothy :Rose:
  7. Podniosę na dobranoc.... :sad:
  8. [quote name='Ulka18'] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3165/dsc2088rf1.jpg[/IMG][/quote] Śliczna jest... Ma kolorki jak mój Romuś.. Pyszczek taki słodki... Oczka płaczące :-(
  9. [quote name='Alaa']Agunia to Ty laseczka jestes w tym stanie blogoslawionym. [/quote] Oj, laseczka to nie :shake: A klatkę piersiową mam teraz sporą :eviltong: :evil_lol: Łobuzy na spacerze :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/4871/czarek1dz3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6845/romek1ox1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6299/czarek2hp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/546/romek2rg2.jpg[/IMG][/URL]
  10. Kurcze... :sadCyber:
  11. [B]Iza [/B]- dziękuję za rady :) Co do tych leków - rozmawiałam z weterynarzem.. Stwierdził, że możnaby spróbować, ale przy tych wszystkich schorzeniach, jakie ma Romek, dodatkowe obciążanie organizmu sterydami, nawet wziewnymi, może nie być dobrym pomysłem.. Na razie i tak nie stać mnie na taki zakup :oops: Zobaczymy, jak mi się sytuacja domowa i w pracy unormuje.. Może faktycznie kiwi by mi mogła przysłać resztkę leku i przynajmniej spróbowalibyśmy, czy Romek pozwoli sobie "psiknąć" :roll: Bo z tym to nie jest łatwo.. Romuś się zrobił bardzo drażliwy.. A co do "kubraczków" - zmierzę Romka, bo to jemu głównie by się taki przydał i dam Ci znać :) [B]MałGosiu[/B] - masz rację :) Też tak sobie tłumaczę - przynajmniej psiurki trafiły do nas i naprawdę źle nie mają :cool3: Może nie stać mnie na wszystko dla nich, ale mają to, co najpotrzebniejsze ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9179/czarusnakoldercemc6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7264/czarusszczesliwykv8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9051/romussirotkaos9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/821/romusspilw2.jpg[/IMG][/URL] [B]Alaa[/B] - no ja już chyba nie przebiję :evil_lol: Na razie 13 kilogramów na plusie :lol: A do końca jakieś dwa tygodnie.. No prawie trzy :)
  12. O Boziu, jaka smutna psia mordka.... :sad: (') (') (')
  13. [quote name='Ulka18'] Kremowa (...) Jest wykapana i czeka w korytarzyku budynku, p.kierownik nie ma serca oddac ja z powrotem do boksu. [/quote] Czy ta sunia wróciła do boksu??
  14. Ale śliczności :loveu:
  15. Też pamiętam... i cieszę się, że udało się Dzielną wyciągnąć z azylu.. że nie umierała tam sama, opuszczona.. nikt by się tam nie przejął jej śmiercią.. sprzątnęliby boks i tyle :cool1: Myślę, że niejeden psiak nie miał tyle szczęścia co Dzielna... I tak mi żal... Dzielna {'} {'}
  16. Mogę tylko podrzucić na pierwszą stronę....
  17. Śliczne sunie na pierwszą stronę...
  18. [B]Ania-Sonia[/B] - mam nadzieję, że Romuś się po prostu przeziębił.. Jutro, jak tylko dam radę, wezmę go do weterynarza.. [B]Izo[/B] - wet zdiagnozował to schorzenie u Romka.. Powiedział, że najlepiej byłoby go leczyć sterydami.. Tyle, że stan zdrowia Romcia na to nie pozwala.. Tzn. możnaby podawać sterydy, ale wet się obawia, że więcej szkód by to przyniosło niż korzyści.. I póki co leczymy się tylko tabletkami obniżającymi ciśnienie.. I najczęściej jest dobrze - kaszle tylko jak się bardzo cieszy, czy też po większym wysiłku.. Teraz albo mu się pogorszyło, albo się po prostu przeziębił.. Nosimy go z mężem na rękach, chodzimy tylko na bardzo krótkie spacery.. Mam nadzieję, że będzie lepiej.. [B]Jagienka[/B] - dzięki za wsparcie :)
  19. Romuś znów ma się gorzej... :sad: Ma takie napady duszności, że już nie wiem, jak mu pomóc.. Dostaje tabletki i raz jest gorzej, raz jest lepiej.. Dziś pół nocy siedziałam z nim w kuchni, żeby przynajmniej mąż się wyspał przed pracą.. Ja mam ferie, odespałam trochę nad ranem.. Już nie mam siły nosić 9-kilowego psa po schodach, ale jak tu nie nosić, skoro każda "wspinaczka" kończy się atakiem kaszlu, a o 3, czy 5 nad ranem niesie się to po klatce schodowej jak przez megafon.... :sadCyber:
  20. Dobrze, że masz taką mamę :multi: Ja niestety jestem sama.. nie licząc cioteczek dogomaniaczek :razz: A TZ, mimo, że taki uparty, na razie nie chcę zamieniać na nowszy model :evil_lol: Jeszcze wierzę, że go urobię :evil_lol:
  21. Katcherine - trzymam kciuki za Gryska :kciuki: A u mojego TZ też nie mogę liczyć na zrozumienie, jeśli o psiaki chodzi :shake:
  22. [quote name='malagos']Myśle, ze mężuś równie ladnie wygladałby z kotkiem na truskawce :evil_lol: Ale juz nie żatruję, bo znów na mnie nakrzyczysz....:cool3: [/quote] E tam, od razu nakrzyczę :cool3: Po prostu to nie tylko ode mnie zależy.. [B]Alaa[/B] - z tymi futerkami to nie jest tak pięknie ;) Zauważyłam, że Romkowi wraca zapalenie skóry :placz: [B]MałGosiu[/B] - mam nadzieję, że za jakieś 2 miesiące już się będę mieścić :cool3: Z małym dogomaniakiem w ramionach :loveu: [B]Aniu-Soniu[/B] - dziękujemy za życzenia :loveu: [B]Ulka [/B]- to już 12 kg na plusie, więc wcale niemało przytyłam :crazyeye: Zresztą czarne wyszczupla :cool3:
  23. [quote name='Jagienka']Romuś kruszyna jest taki cudowny, biedny...wstrętne fajerwerki :angryy: Chłopaczki nic się nie zmieniają :loveu:[/quote] No nie?? Nic się nie zmieniają :) Najlepsze zdjęcia zostawiłam na koniec :evil_lol: Mój mężulek, który tak narzeka na psy i zastrzega się, że nigdy więcej żadnego psa nie będziemy mieć z Romkiem w objęciach :evil_lol: :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/4471/romzpanemmea1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2726/romzpanemxx5.jpg[/IMG][/URL] Zaznaczam, że ja, "ukochana pańcia", nie pozwalam psiakom spać z nami w łóżku :evil_lol: A pan psioczący ciągle, jak Romuś nad ranem skuczał, wziął bidoka, oddał mu swoją maleńką podusię (mamy niedobór poduszek, a jeszcze ja muszę teraz dość wysoko spać, więc mężowi została truskawka :lol:), przytulił i tak sobie razem spali, chrapiąc na przemian :evil_lol: :lol:
  24. Morgan dzisiaj będzie u mnie i cosik napisze, spokojnie ;)
×
×
  • Create New...