-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[quote name='Ulka18']Ale mocarz na tym ostatnim zdjeciu :loveu: taki duuuzy wyszedl :crazyeye: [/quote] Bo jest duży :loveu: Nosi już rozmiar 68 :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska']Agnieszko ! Dawno mnie nie było . A tu taka niespodzianka :loveu: Gratulacje ! Serdeczne gratulacje ! :loveu:[/quote] Dziękuję, pani Haniu :loveu:
-
[quote name='Ulka18']Aga, a gdzie nowe zdjecia rosnacego dogomaniaka? Pochwal sie jak Piotrus urosl :p[/quote] A pochwalę się ;) :loveu: Rośnie nam dogomaniak jak na drożdżach :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1180/pdg2zu2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8336/bbpa5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1696/dg9fo6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7923/dg10ly4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4899/dg11bp0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2250/dg12tw6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8627/dg13co6.jpg[/IMG][/URL] Czaruś tarzający się :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/9062/dg14yn5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1696/dg15en4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1928/dg16je2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1896/dg17fa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3028/dg18gn3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4074/dg19of4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9964/dg20qj1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4862/dg21jb4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Jagienka']największe przystojniaki dogomani :loveu:[/quote] :evil_lol: Przystojniaki na dzisiejszym spacerze :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3078/dg1is2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2162/dg2xp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6615/dg3gw3.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4459/dg4xl3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7075/dg5mj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/5283/dg6zv8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7798/dg7ih8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/7538/dg8pr5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2603/czarekwe7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/5747/romekai1.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :)
-
[quote name='Ulka18']Chcialam zapytac czy zdjecie nr 1 i 2 to jestes Ty Aga?[/quote] Tak, to jestem ja :lol: Na początku wizyty miałam związane włosy i akurat zdjęłam okulary ;) :lol: Powiem Ci, że na tym pierwszym zdjęciu większość mnie nie rozpoznaje :lol:
-
Dziękujemy :loveu: Mieliśmy ostatnio akcję :roll: Koleżanka przyniosła psiakom kości i dała im od razu wszystkie.. oczywiście w dobrej wierze, bo bardzo lubi Romusia i Czarusia i je ciągle rozpieszcza smakołykami ;) Prosiłam, żeby im za dużo nie dawała, ale już było za późno - wszamały wszystko.. :roll: Na drugi dzień o godzinie 4 się zaczęło - Romek przyszedł do mnie do pokoju i się zesiurkał.. Mąż wyszedł z nimi na dwór.. Po powrocie Romcio zwymiotował resztkami kości :roll: Godzinę później już siedział pod drzwiami. Wyszłam tym razem ja - Romuś dostał strasznej biegunki, wymiotował pianą.. Zadzwoniłam do weterynarza - kazał mu podać węgiel i Nifuroksazyd.. Tyle, że Romek nic nie chciał wziąść do pyska (nawet paszteciku) i co najgorsze nie pił wogóle wody.. Koło 9-10 Romek już był tak słaby, że ledwo chodził.. Odwodnił się błyskawicznie.. Dobrze, że to była sobota i mąż był w domu, bo nie wiem, co bym zrobiła :shake: Zostawiłam go w domu z Piotrusiem i z Romkiem na rękach poleciałam do weta.. Romek był tak słaby, że nie mógł już iść, niosłam go całą drogę.. a tam na miejscu ten mały panikarz dał sobie wkłuć weflon, podłączyć kroplówkę - na nic nie reagował.. Po podaniu kroplówki nieco się ożywił, do tego narobił pod siebie i na mnie :roll: Dostał kilka zastrzyków i już na własnych łapach wrócił do domu.. Po jakimś czasie wrócił mu apetyt i do końca dnia udało mi się przeszmuglować 3 tabletki węgla :) W niedzielę już było dużo lepiej, ale na zastrzyki jeszcze poszliśmy.. i w poniedziałek też :) Teraz już mały łakomczuch miewa się bardzo dobrze :lol: Ale było gorąco.. uff...... Pozdrawiamy :)
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
_Aga_ replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Piękne fotki Morgan :loveu: Śliczna ta Twoja Astunia :loveu: -
[quote name='Morgan:-)']Achhhhhhhhhhh jakie kochane śliczności :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] :loveu: A to mój ukochany piesek Czaruś :eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7083/zdjcie2ir3.jpg[/IMG][/URL] Czaruś był przekonany, że to dla niego ten leżaczek :lol: Jak go zobaczyłam myślałam, że padnę :evil_lol:
-
[quote name='Morgan:-)'] A tatuś pewny że jego w sytuacji braku jakiegokolwiek podobieństwa? :eviltong: :cool3: (bo mnie ten listonosz spokoju nie daje :lol: )[/quote] O dziwo tatuś nie wydaje się być zaniepokojony :eviltong: :evil_lol: [B]Ulka[/B] - jak mąż jest w pracy (prawie cały dzień :roll: ) dajemy sobie radę tak, że przychodzi teściowa na godzinkę, zajmuje się Piotrusiem, a ja spaceruję z pieskami :) Czasem zamiast teściowej przyjeżdża koleżanka, bo ma prawie po drodze do pracy :) Ostatnio przerabialiśmy wzdęcia, było ciężko, ale pomalutku się poprawia i jest coraz lepiej :) I oby tak dalej, bo było strasznie :crazyeye:
-
Zaglądając na psy w potrzebie miałam nadzieję, że malutka znalazła już domek... :sadCyber:
-
[quote name='Morgan:-)'] i faktycznie - na tym ostatnim zdjęciu podobny do mamusi bardzo.[/quote] Nie do listonosza???? :eviltong:
-
Podnoszę :sadCyber:
-
TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[B]Asieq[/B] - tak się cieszę z tych wieści :multi: Strasznie Ci dziękuję :Rose: Jak jeszcze spotkasz Bemolka z Państwem - pozdrów ich ode mnie ;) :) -
Podnoszę sunieczkę... :sadCyber:
-
Śliczna.. Szkoda tylko, że ludzie tak się boją kalekich psów... :sad:
-
No właśnie kiwi moje też zabezpieczone Frontlinem w zeszłym roku i przynosiły co chwilę cosik.. Może nie tyle, co wcześniej, ale jednak w 100% ten środek nie chronił przed kleszczami... :roll:
-
[quote name='Jagienka']brrrr już kleszcze??!! :crazyeye: [/quote] No niestety :cool1: U nas jest zawsze strasznie dużo tego paskudztwa :cool1: Mimo, że nie zapuszczam się z psiurkami nigdzie, chodzimy tylko po trawniku właściwie, to zawsze coś przywloką :cool1: Romek w zeszłym roku pobił rekord - miał 12 kleszczy za jednym razem :roll: :cool1:
-
Rośnie, rośnie :loveu: Wiedziałam, że to w końcu nastąpi, ale nie sądziłam, że tak szybko :cool1: Wczoraj znalazłam kleszcza u Czarka, dziś u Romka.. :cool1: Poza tym na dywanie mąż znalazł jednego :cool1: Muszę uważać na Piotrusia, bo psiurki wszędzie biegają i strzepują z siebie te małe potwory, brrrr :cool1:
-
[quote name='bonika'] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/33jasna%20su%20(1).JPG[/IMG][COLOR=red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=1054"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/33jasnas.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [/quote] Czyli z tego wątku tylko ta sunieczka szuka domku....
-
Dziękujemy za gratulacje :) Jakoś sobie radzimy :) Mąż mi dużo pomaga, wyprowadza psiaki częściej niż ja ;) W dzień jest super - Piotruś tylko je i śpi po 3-4 godziny - najczęściej :) W nocy gorzej, bo wtedy zaczyna się marudzenie.. Ale jakoś dajemy radę i liczymy na to, że się Piotrusiowi zmieni pora czuwania i marudzenia :lol: A psiaki są cudne :) Czaruś sobie radzi - przychodzi do mnie kiedy chce i jak np. karmię małego, to kładzie się koło nas i sobie śpi.. Romuś ma gorzej, bo Czarek terrorysta nie chce go do mnie dopuścić - czyli nic się nie zmieniło ;) Tyle, że teraz często mam ręce zajęte, bo np. mały wisi u cyca :lol: i generalnie jestem wtedy unieruchomiona.. I nie mam jak Romka bronić przed terrorystą.. Więc ten bidny sobie siedzi przed drzwiami i szczeka, skuczy, mruczy żałośnie... Albo się zaczyna skradać i włazi na Czarka, który się na niego rzuca, a ja nie mam jak wkroczyć do akcji i bronić ślepusia.. Dobrze, że mąż jest prawie cały czas z nami.. Jak pójdzie do pracy to sobie będę musiała jakoś radzić sama :roll:
-
Na pewno kocha :loveu: I jeszcze kilka zdjęć ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4628/piterkr41zx4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9404/jaisynusqd3.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie cioteczki :lol: A to już nowy dogomaniak, mój synuś Piotruś: [URL="http://www.babyboom.pl/forum/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fimageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6562/27lut07kf3.jpg[/IMG][/URL] Piotruś jest z nami od 23 lutego od godziny 21.16 :loveu: Urodził się z piękną wagą 3030 g, mierzył 55 cm :loveu: Do domku wróciliśmy w środę, 28 lutego :) Psy zwariowały na mój widok :loveu: Nowego domownika przywitały zdziwione (zwłaszcza Czaruś), obwąchały bez większego zainteresowania i przeszły nad tym do porządku dziennego :lol: Czasem tylko, jak Piotruś płacze, Czaruś przychodzi, wącha go z miną strasznie zdziwioną i patrzy na mnie z pytaniem w oczach :lol: :lol: A Romuś tak jakby zapomniał, że się nam rodzinka powiększyła ;)