Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Czy TEO jest nadal w schronisku??
  2. Witajcie po dłuższej przerwie :) [B]Izo[/B] - współczuję :( Wiecie, że już zaliczyliśmy kleszcza????? Kilka tygodni temu :cool1: Romusiowi wyjęłam :shake: A tak poza tym to nic nowego ;) Czaruś świruje, biega za małym, porywa mu wszystko, co ten ma w ręce, czasem już nawet nie patrzy, czy to jedzenie, czy klocek :p A już w czasie posiłków jest istny dom wariatów, Czaruś skuczy, biega, zje co mu się uda ukraść i pije, pije, pije.. a potem sika, sika, sika :roll: A Romuś.. jest coraz cichszy, spokojniejszy.. Dużo śpi.. Już chyba nic nie widzi i ze słuchem też chyba nie najlepiej.. Ożywia się tylko wtedy, kiedy wracam z pracy :)
  3. [B]Izo[/B] - weterynarz stwierdził, że to może być ta choroba, co u Twojego psiaka, ale nie proponował żadnych badań.. Mówił też, że to może być od serca, od podwyższonego ciśnienia.. Romuś dostaje tabletki na obniżenie ciśnienia i pomagają, nie dusi się po nich prawie wogóle. Wtedy w grudniu, kiedy myślałam, że Romek się przeziębił, okazało się, że po prostu trzeba nieco zwiększyć dawkę Furosemidum. Co do Czarusia.. badania moczu i krwi nic nie wykazały.. Więc to "popuszczanie" jest spowodowane chyba wiekiem psiaka.. Martwi mnie jednak to, że Czarek się dziwnie zachowuje: kiedy wracam do domu, cieszy się jak zwykle, daję mu coś na ząb, a potem on pije i pije, rzuca się dosłownie na miskę, potrafi wypić całą naraz, a potem dalej, jak mu doleję.. No i nie mija godzina, a Czaruś sika.. Do tego "rozwala" mi śmieci, jak zapomnę zabezpieczyć, wyjada wszystko, co się da, jakby był wiecznie głodny, dobiera się do pampersów Piotrusiowych, no i pije i pije.. I stracił na wadze.. Mówiłam o tym weterynarzowi, a on stwierdził, że wyniki badań nie wskazują na żadną chorobę, że to ma jakieś psychiczne podłoże.. Nie wiem, co o tym myśleć.. Pozdrawiamy :)
  4. Nie mogę zapomnieć tego psiaka...
  5. Próbowałam dziś ubrać Czarkowi pampersa :roll: Nie umiem :shake: Dziecku ubieram w parę sekund, psu niestety nie wiem jak "upiąć" :eviltong: Spadł (pampers) jak tylko Czarek się poruszył :eviltong:
  6. Romuś się przeziębił... :roll: Jutro idziemy do weterynarza, bo dusi go strasznie.. Dość, że wogóle ma te problemy z krtanią/tchawicą, to jeszcze się choróbsko przyplątało :roll: Przy okazji Czaruś odda trochę krwi do badania ;) Aż się boję, co tam wyjdzie... Pozdrawiamy :)
  7. [B]AgaG[/B] - a jak zakładałaś?? :oops: Chodzi mi o ogon ;) [B]Jagienka[/B] - ano duży :loveu: Skończył już 10 miesięcy ;)
  8. Pozdrawiamy świątecznie :) :tree1: [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5566/dsc07408vt1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=529&i=dsc07408vt1.jpg][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5566/dsc07408vt1.4f332843a3.jpg[/IMG][/URL][/U]
  9. [quote name='Katcherine']ja sie zastanawiam czy tarnowianki go nie przemalowaly z tego no: Rodezjana. :oops: to ja mowilam ze aniolek..... ale Staruszka nie wymyslilam :mad:[/quote] hehe, to pan znawca z azylu :eviltong: Chyba nigdy mu się nie udało właściwie określić wieku psa :evil_lol: Ależ ja się złośliwa zrobiłam :evil_lol:
  10. ;) Piotruś to już duży chłop :loveu: Rośnie jak na drożdżach, ma dwa ząbki, trzeci w drodze (już prześwituje przez dziąsło) :eviltong: Chodzi ładnie trzymany za obie rączki, mniej ładnie za jedną, ale już coraz lepiej z równowagą ;) Uwielbia psy, zwłaszcza Czarka ;) Próbuje go złapać za ogon, chodzi/biega za nim - żadnej z tych rzeczy Czaruś nie lubi, w rezultacie kilka razy się Piotrusiowi oberwało. Nie zraził się jednak, na szczęście ;) Moja krew :evil_lol: Pozdrawiamy serdecznie :)
  11. Nikt tu już co prawda nie zagląda, ale napiszę, bo pasuje, po kilku miesiącach "nieobecności" :eviltong: Szkoda, żeby wątek "przepadł" ;) Badanie moczu Czarusia nic nie wykazało, więc wet podejrzewa, że to coś z nerkami, nadnerczami, albo być może cukrzyca.. Czarusia czeka teraz pobieranie krwi i zobaczymy, co wyjdzie.. No i będziemy się leczyć :) Pozdrawiamy :)
  12. Dzięki dziewczyny za pamięć o Dzielnej :Rose: Dawno mnie tu nie było.. (') (') (')
  13. Już jest w nowym domu :) Śpi z nową pańcią w łóżku :cool3: Kciuki nadal potrzebne, ale mam nadzieję, że wszystko się już dobrze ułoży :) Wszystkim, którzy chcieli pomóc, bardzo dziękuję :Rose:
  14. Na tą chwilę sunię ma zabrać koleżanka znajomej... Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.. Trzymajcie proszę kciuki :)
  15. [quote name='czarna01']Właśnie co z sunią?? Miały być jakieś inne foteczki... I może macie informacje jak mała zachowuje się jak zostaje sama w domu i jak reaguje na inne psy (głównie chodzi mi o stosunek do suk). Czekamy na wieści![/quote] Wszystko jest w pierwszym poście ;) A co z sunią - nie wiem. Miały być fotki i nie ma. Koleżanka miała się umówić, przyjechać, żebym to ja mogła pstryknąć zdjęcia suni, ale się nie odzywa :roll:
  16. Nadal szukamy domu..... Znajoma niedługo wyjeżdża :roll:
  17. Nie mam więcej, bo znajoma ma problem z aparatem. Będą dopiero w przyszłym tygodniu :roll:
  18. Dorotko - Bunia miała u Was raj na ziemi... Dziękuję Ci, że zdecydowałaś się wziąść babunię do siebie.. Pamiętam naszą wyprawę pociągami jakby to było wczoraj... Bunia była wtedy taka spokojna, ufna :) (') (') (')
  19. [quote name='iczing']sunieczka nie trafi do schroniska, nie martw się agnieszko wyslalam do ciebie list zdjecia juz mam trzymaj kciuki[/quote] Trzymam, trzymam :) Dziękuję Ci, iczing :loveu:
  20. hop.........
  21. to jeszcze na dobanoc hop.. tylko po co... :sadCyber:
  22. Co słychać u Buni i jej Rodzinki?? :) Może jakieś zdjątka?? ;) Pozdrowienia z Tarnowa :loveu:
  23. Podnoszę.......
  24. Ale super, że Łapcia ma domek :multi: :)
×
×
  • Create New...