-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wiem tylko, że jest wesoła, przytulasta, opiekunka tymczasowa opowiadała, że sunia skacze, jak się z nią wita, jak pani usiądzie to sunia wyskakuje, tuli się do piersi i liże po twarzy ;) Tyle wiem z opowiadania.. Wymieńcie mi jakieś cechy :cool3: Bo nic mi do głowy nie przychodzi :oops: Najważniejsze, że jest zdrowa, młoda.. Ma książeczkę. Kazałam właścicielce ją zaszczepić p. wściekliźnie, bo podejrzewam, że pani z tymczasu nie pomyślała o tym.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam obu :modla: To ukłony ;) Napisałam dobitnie. Mam nadzieję, że Państwo się zdecydują, to da nam czas na znalezienie domku :) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że hotelik nie będzie potrzebny.. Napisała do mnie Pani z Krakowa, która chciała dać DT.. Ona i mąż obawiają się, że zostawimy im psiaka i o nich zapomnimy.. Zapewniłam, że tak nie będzie. Napisałam też do jednej Pani, która mi raz zamieściła ogłoszenie w Superexpresie (chyba).. Na takie ogłoszenia dużo ludzi odpowiada.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Allegro piękne!! Mam nadzieję, że ktoś to zauważy, że będzie odzew!! -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Folen :) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
A niech mi ktoś powie, ile taka aukcja kosztuje, bo nie mam pojęcia :oops: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='jogi']Ciotka uda się zawsze się udaje:razz: Nie ma rzeczy niemożliwych, pamiętaj o tym. Sama jestes tego przykladem.:Rose: to za Czarka i Romka:lol:[/quote] :lol: Lecę z Romusiem, bo skuczy (byliśmy godzinę temu :cool1:).. Chyba staruszek lubi spacerować w deszczu :cool1: No i czekam na maile i urywające się telefony ;) :lol: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No i już wiem.. Pani bardziej chciała niż jej rodzice.. Więc i drugi domek odpada. Teraz nie mamy nic. Czekamy na odzew z jakiegoś ogłoszenia lub z allegro... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dalej nic..... Ale jogi tchnęła we mnie nową nadzieję ;) Musi się udać, no po prostu musi :) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Folen ma zrobić :) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Czekam na smsa od tej studentki... Opisała swoich rodziców jako bardzo miłych, opiekuńczych.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pani z Jastrzębia chyba oczekiwała, że po jej smsie wsiądę w pociąg i dostarczę jej sunię pod same drzwi... :roll: Bez żadnego zapytania, zastanowienia się... Podejrzewam, że gdybym jej jeszcze zaproponowała wizytę przedadopcyjną, to by się jeszcze bardziej obraziła i podziękowała za taką adopcję :roll: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pani pertraktująca to studentka - na pewno pełnoletnia ;) Pies byłby z rodzicami, a ona bywa tam w weekendy. Pani z Jastrzębia stwierdziła, że najpierw dramatyczny apel, a potem piętrzy się problemy - chodziło jej o mojego smsa, w którym napisałam jej, że jak najszybciej sprawdzę, jak z innymi suniami się Jessika się dogaduje, że proszę ją o cierpliwość, bo załatwienie transportu też może potrwać. Obraziła się, tak to wygląda. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Co do hoteliku, napisałam do dziewczyny z Krakowa z prośbą o telefon do hotelu, ewentualnie żeby się dowiedziała, czy byłoby miejsce od soboty, niedzieli... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka-Małek'] Pani z J. Zdroju to ta, która ma sunię i chciała do towarzystwa - zrezygnowała.[/quote] To jest o pani z Jastrzębia Zdroju. Pani, która pertraktuje to studentka, mieszkająca w lubelskiem z rodzicami, studiująca w Krakowie. Napisała mi maila, że chcą małego pieska, ona i rodzice. Nie napisała mi, dlaczego nie może odpowiedzieć od razu, wczoraj pisała, że rozmawia z rodzicami, może oni nie mogą się zdecydować.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
tytuł zmieniłam, może ktoś zaoferuje jakąś pomoc finansową.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zmieniłam tytuł wątku. Jak tą skarpetę założyć?? :oops: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Poczekam na odpowiedź tej pani, która chyba pertraktuje z rodzicami... Jeśli odmówi - założę wątek z prośbą o dofinansowanie do hoteliku.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Na pewno trzeba zacząć zbierać na hotelik. Najbliższy jest koło Wieliczki. Trzebaby dziewczyny z Krakowa poprosić, żeby jeszcze i na tą bidę miały oko, bo ja nie mam samochodu i sukces będzie jeśli raz na tydzień uda mi się do niej jechać.. Pani z J. Zdroju to ta, która ma sunię i chciała do towarzystwa - zrezygnowała. Pani, do której teraz pisałam, oferowała dom stały (wahała się), z tego co pisze jest w trakcie rozmów z rodzicami. Dostałam teraz smsa, że przeprasza, że tak długo to trwa, da znać, najszybciej jak się da :roll: Więc tylko pozostaje kciuki trzymać. Pani, która oferowała DT nie odzywa się. Więcej maili/smsów nie dostałam. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Strasznie się stresuję.. Ja wiem, że niby jeszcze te parę dni mamy.. ale... :shake: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Na razie nic... :shake: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Napisałam.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Napisać smsa do tej pani?? Czy czekać, póki ona się nie odezwie?? :roll: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Agnieszko z azylu, dla tak ładnej suni, młodej i zdrowej, jest duże prawdopodobieństwo wyjścia przez bramę, z powrotem, do ludzi. Dla suni martwej już tej drogi nie ma.[/quote] Nie wiem.. Wiecie, oni jak oprowadzali ludzi, to nigdy nie zwracali uwagi na te najładniejsze sunie.. Takie najładniejsze zawsze siedziały w boksie z psami.. I przeważnie nikt ich nie brał w obawie, że mogą mieć szczeniaczki.... Może się mylę.. Mam bardzo złe zdanie o naszym azylu... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pani się nie odzywa.. a ja mam złe przeczucia.. aż mnie żołądek rozbolał :roll: