Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Wiem tylko, że jest wesoła, przytulasta, opiekunka tymczasowa opowiadała, że sunia skacze, jak się z nią wita, jak pani usiądzie to sunia wyskakuje, tuli się do piersi i liże po twarzy ;) Tyle wiem z opowiadania.. Wymieńcie mi jakieś cechy :cool3: Bo nic mi do głowy nie przychodzi :oops: Najważniejsze, że jest zdrowa, młoda.. Ma książeczkę. Kazałam właścicielce ją zaszczepić p. wściekliźnie, bo podejrzewam, że pani z tymczasu nie pomyślała o tym..
  2. Dziękuję Wam obu :modla: To ukłony ;) Napisałam dobitnie. Mam nadzieję, że Państwo się zdecydują, to da nam czas na znalezienie domku :)
  3. Mam nadzieję, że hotelik nie będzie potrzebny.. Napisała do mnie Pani z Krakowa, która chciała dać DT.. Ona i mąż obawiają się, że zostawimy im psiaka i o nich zapomnimy.. Zapewniłam, że tak nie będzie. Napisałam też do jednej Pani, która mi raz zamieściła ogłoszenie w Superexpresie (chyba).. Na takie ogłoszenia dużo ludzi odpowiada..
  4. Allegro piękne!! Mam nadzieję, że ktoś to zauważy, że będzie odzew!!
  5. A niech mi ktoś powie, ile taka aukcja kosztuje, bo nie mam pojęcia :oops:
  6. [quote name='jogi']Ciotka uda się zawsze się udaje:razz: Nie ma rzeczy niemożliwych, pamiętaj o tym. Sama jestes tego przykladem.:Rose: to za Czarka i Romka:lol:[/quote] :lol: Lecę z Romusiem, bo skuczy (byliśmy godzinę temu :cool1:).. Chyba staruszek lubi spacerować w deszczu :cool1: No i czekam na maile i urywające się telefony ;) :lol:
  7. No i już wiem.. Pani bardziej chciała niż jej rodzice.. Więc i drugi domek odpada. Teraz nie mamy nic. Czekamy na odzew z jakiegoś ogłoszenia lub z allegro...
  8. Dalej nic..... Ale jogi tchnęła we mnie nową nadzieję ;) Musi się udać, no po prostu musi :)
  9. Czekam na smsa od tej studentki... Opisała swoich rodziców jako bardzo miłych, opiekuńczych..
  10. Pani z Jastrzębia chyba oczekiwała, że po jej smsie wsiądę w pociąg i dostarczę jej sunię pod same drzwi... :roll: Bez żadnego zapytania, zastanowienia się... Podejrzewam, że gdybym jej jeszcze zaproponowała wizytę przedadopcyjną, to by się jeszcze bardziej obraziła i podziękowała za taką adopcję :roll:
  11. Pani pertraktująca to studentka - na pewno pełnoletnia ;) Pies byłby z rodzicami, a ona bywa tam w weekendy. Pani z Jastrzębia stwierdziła, że najpierw dramatyczny apel, a potem piętrzy się problemy - chodziło jej o mojego smsa, w którym napisałam jej, że jak najszybciej sprawdzę, jak z innymi suniami się Jessika się dogaduje, że proszę ją o cierpliwość, bo załatwienie transportu też może potrwać. Obraziła się, tak to wygląda.
  12. Co do hoteliku, napisałam do dziewczyny z Krakowa z prośbą o telefon do hotelu, ewentualnie żeby się dowiedziała, czy byłoby miejsce od soboty, niedzieli...
  13. [quote name='Agnieszka-Małek'] Pani z J. Zdroju to ta, która ma sunię i chciała do towarzystwa - zrezygnowała.[/quote] To jest o pani z Jastrzębia Zdroju. Pani, która pertraktuje to studentka, mieszkająca w lubelskiem z rodzicami, studiująca w Krakowie. Napisała mi maila, że chcą małego pieska, ona i rodzice. Nie napisała mi, dlaczego nie może odpowiedzieć od razu, wczoraj pisała, że rozmawia z rodzicami, może oni nie mogą się zdecydować..
  14. tytuł zmieniłam, może ktoś zaoferuje jakąś pomoc finansową..
  15. Zmieniłam tytuł wątku. Jak tą skarpetę założyć?? :oops:
  16. Poczekam na odpowiedź tej pani, która chyba pertraktuje z rodzicami... Jeśli odmówi - założę wątek z prośbą o dofinansowanie do hoteliku..
  17. Na pewno trzeba zacząć zbierać na hotelik. Najbliższy jest koło Wieliczki. Trzebaby dziewczyny z Krakowa poprosić, żeby jeszcze i na tą bidę miały oko, bo ja nie mam samochodu i sukces będzie jeśli raz na tydzień uda mi się do niej jechać.. Pani z J. Zdroju to ta, która ma sunię i chciała do towarzystwa - zrezygnowała. Pani, do której teraz pisałam, oferowała dom stały (wahała się), z tego co pisze jest w trakcie rozmów z rodzicami. Dostałam teraz smsa, że przeprasza, że tak długo to trwa, da znać, najszybciej jak się da :roll: Więc tylko pozostaje kciuki trzymać. Pani, która oferowała DT nie odzywa się. Więcej maili/smsów nie dostałam.
  18. Strasznie się stresuję.. Ja wiem, że niby jeszcze te parę dni mamy.. ale... :shake:
  19. Napisać smsa do tej pani?? Czy czekać, póki ona się nie odezwie?? :roll:
  20. [quote name='majqa']Agnieszko z azylu, dla tak ładnej suni, młodej i zdrowej, jest duże prawdopodobieństwo wyjścia przez bramę, z powrotem, do ludzi. Dla suni martwej już tej drogi nie ma.[/quote] Nie wiem.. Wiecie, oni jak oprowadzali ludzi, to nigdy nie zwracali uwagi na te najładniejsze sunie.. Takie najładniejsze zawsze siedziały w boksie z psami.. I przeważnie nikt ich nie brał w obawie, że mogą mieć szczeniaczki.... Może się mylę.. Mam bardzo złe zdanie o naszym azylu...
  21. Pani się nie odzywa.. a ja mam złe przeczucia.. aż mnie żołądek rozbolał :roll:
×
×
  • Create New...