-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiagk']A czy tarnowskie cioteczki są jakoś zorganizowane? Robicie coś konkretnego?[/quote] Jedyną tarnowską cioteczką jestem tu ja i Ty :eviltong: Była jeszcze Morgan, póki mieszkała w Tarnowie ;) Niestety nic nie robię... Odkąd dostałyśmy z Morgan zakaz wstępu do Azylu, potem Morgan wyjechała, nic się nie dzieje w sprawie psiaków tarnowskich.. Okazyjnie pomagam znajomym (a raczej dogomaniacy pomagają mi) w szukaniu domów dla ich psiaków (Jessika) lub psiakom znalezionym "na ulicy" (szorstkowłosy jamnik) ;) -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='black_sheep']ZAKOCHANA czy możesz napisać co to za ludzie, gdzie mieszkają?? Zapytaj ich, czy mogłabym odwiedzić Teosia, bardzo mi zależy, ciągle go odwiedzałam, on mnie na pewno rozpozna. Bardzo mi go brakuje...[/quote] No i fajnie byłoby zobaczyć Teosia wesołego, szczęśliwego :cool3: Na zdjęciach, które by oczywiście przy okazji zrobiła black_sheep :cool3: :lol: -
Cudne psiaki :loveu:
-
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiagk']O kurcze to Ty? Zmieniłaś nick? Hihi ale wtopa. Dlaczego nie skojarzyłam?!:stupid: No to trzymajmy sie razem cioteczki!:sweetCyb:[/quote] Zmieniłam ;) :evil_lol: -
[quote name='Katcherine'] Kazdy piesek slyszy od gryska Wrrrr- to sie nie zmienilo,za to uwielbiamy dzieci w kazdym wieku- na to ja mowie Brrrrrrrr. [/quote] A czemu??? :evil_lol: A u nas spokojnie w miarę ;) Kupkowanie przeszło, kaszel w normie i jakoś leci.. Pozdrawiamy :)
-
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kingas'] Ja mam bardzo.. bardzo.. bardzo złą opinie na temat tej niby kliniki dla zwierząt w Brzesku... :shake:[/quote] Popieram. Pochodzę stamtąd i coś wiem o tym.. i nie chciałabym mieć nic wspólnego z p. Czają :angryy: Psa bym w tej lecznicy nigdy nie leczyła :shake: -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiagk'] [U][B]Ale najważniejsze[/B][/U]. [SIZE=3]Mam nadzieję, że dziewczyny z Tarnowa będziemy sie tu razem trzymać bo myślałam że jestem tu sama i Tarnów jest jakiś taki wybrakowany[/SIZE]. Co Wy na to?:razz:[/quote] [SIZE=3] Jasne!!! :lol: [/SIZE] [SIZE=3]Ale przecież już pisałaś na moich wątkach tarnowskich psiaków!!! :evil_lol:[/SIZE] [SIZE=3]I zapomniałaś o mnie :mad:[/SIZE]