Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. :multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu: No bo co tu pisać?? :loveu:
  2. Zresztą Wy wszystkie jesteście wspaniałe dziewczyny :loveu: :Rose:
  3. :loveu: Piękna lista, piękna!!! :loveu: P. Ola jest napawdę wspaniałą osobą :loveu: Ukłony dla niej :Rose:
  4. [quote name='basiagk']A czy tarnowskie cioteczki są jakoś zorganizowane? Robicie coś konkretnego?[/quote] Jedyną tarnowską cioteczką jestem tu ja i Ty :eviltong: Była jeszcze Morgan, póki mieszkała w Tarnowie ;) Niestety nic nie robię... Odkąd dostałyśmy z Morgan zakaz wstępu do Azylu, potem Morgan wyjechała, nic się nie dzieje w sprawie psiaków tarnowskich.. Okazyjnie pomagam znajomym (a raczej dogomaniacy pomagają mi) w szukaniu domów dla ich psiaków (Jessika) lub psiakom znalezionym "na ulicy" (szorstkowłosy jamnik) ;)
  5. Ciapuś ma stały domek :loveu: Mariolu, AgoG - cudnie się czyta Wasze posty :loveu: Czyli jednak Ciapuś tylko tak straszył, że nie lubi innych psiaków :razz: A ile ma teraz kolegów/koleżanek?? :loveu:
  6. Cudowny widok :loveu: Dzięki dziewczyny :loveu: A Ciapuś taka bidula...
  7. Mariolu - jak tylko dasz radę to pisz, co tam u Ciapka :)
  8. [quote name='black_sheep']ZAKOCHANA czy możesz napisać co to za ludzie, gdzie mieszkają?? Zapytaj ich, czy mogłabym odwiedzić Teosia, bardzo mi zależy, ciągle go odwiedzałam, on mnie na pewno rozpozna. Bardzo mi go brakuje...[/quote] No i fajnie byłoby zobaczyć Teosia wesołego, szczęśliwego :cool3: Na zdjęciach, które by oczywiście przy okazji zrobiła black_sheep :cool3: :lol:
  9. No to Mariolka może być spokojna o Ciapusia ;) Zaglądam tu co chwilę :lol: W kółko mogę czytać jak mu tam dobrze w tym nowym domku :loveu:
  10. Teraz to już tylko jedno... żeby Ciapuś żył jak najdłużej, żeby się nacieszył domkiem i swoją pańcią :)
  11. Ależ czekałam na te wieści :loveu: Super!!! :multi:
  12. No ja najmądrzejsza nie jestem na pewno ;) I nie znam Ciapka... Ale swój dom to swój dom... prawda?? Nawet na te kilka dni.. tydzień, czy dwa.. Myślę, że Ciapek tak jak zakochał się w Tobie, tak zakocha się i w p. Oli ;)
  13. Mimo wszystko p. Olę będzie miał przy sobie w dzień i w nocy.. To jednak co innego niż opieka nad nim w hoteliku... No i mam nadzieję, że Ciapek mimo wszystko nie przyzwyczaił się do hoteliku.. że cały czas czeka na swój prawdziwy dom... Tak jak psy w schronisku...
  14. mar.gajko - Ty znasz Ciapka najlepiej.. Ale myślę, że lepiej mu będzie u p. Oli niż w hoteliku.. Nie wiem, może się mylę.. To tylko moje odczucia..
  15. Dziś wielki dzień Ciapusia :loveu: Ciapuś, szykuj się :loveu:
  16. Cudne psiaki :loveu:
  17. [quote name='basiagk']O kurcze to Ty? Zmieniłaś nick? Hihi ale wtopa. Dlaczego nie skojarzyłam?!:stupid: No to trzymajmy sie razem cioteczki!:sweetCyb:[/quote] Zmieniłam ;) :evil_lol:
  18. [quote name='Katcherine'] Kazdy piesek slyszy od gryska Wrrrr- to sie nie zmienilo,za to uwielbiamy dzieci w kazdym wieku- na to ja mowie Brrrrrrrr. [/quote] A czemu??? :evil_lol: A u nas spokojnie w miarę ;) Kupkowanie przeszło, kaszel w normie i jakoś leci.. Pozdrawiamy :)
  19. [quote name='kingas'] Ja mam bardzo.. bardzo.. bardzo złą opinie na temat tej niby kliniki dla zwierząt w Brzesku... :shake:[/quote] Popieram. Pochodzę stamtąd i coś wiem o tym.. i nie chciałabym mieć nic wspólnego z p. Czają :angryy: Psa bym w tej lecznicy nigdy nie leczyła :shake:
  20. [quote name='basiagk'] [U][B]Ale najważniejsze[/B][/U]. [SIZE=3]Mam nadzieję, że dziewczyny z Tarnowa będziemy sie tu razem trzymać bo myślałam że jestem tu sama i Tarnów jest jakiś taki wybrakowany[/SIZE]. Co Wy na to?:razz:[/quote] [SIZE=3] Jasne!!! :lol: [/SIZE] [SIZE=3]Ale przecież już pisałaś na moich wątkach tarnowskich psiaków!!! :evil_lol:[/SIZE] [SIZE=3]I zapomniałaś o mnie :mad:[/SIZE]
×
×
  • Create New...