[quote name='Aleksandra Bytom']a ja dziś zostane ciocią :) moja siostra od 4 rano jest na porodówce :) trzymajcie kciuki[/QUOTE]
Kciuki zaciśnięte i czekamy na wieści :)
[quote name='dzodzo']no to i ja sie pochwalę moim noworocznym cudem;)
jestem na przelomie 7/8 tygodnia ciązy, widzialam juz 2 mm szczescia i slyszalam bijące sreduszko
pozdrawiam wszytskie dogomaniackie przyszle mamy:)))[/QUOTE]
GRATULUJĘ!!!! :) :)
[quote name='ick']Super ! :loveu:bardzo dziękujemy...Kazdy grosik się liczy..aby zaplacic hoteli za styczen...
Ja tez coś poszukam i dołoże:lol:[/QUOTE]
Ja też coś jeszcze może znajdę :)
[quote name='megii1']Na razie na bazarku uzbierało się 118 zł (tak bez kalkulatora - na koniec dokładnie podliczę). Także starczy na płyn na sierść, szczepienie i jeszcze zasilimy konto Kropeczki:)[/QUOTE]
Super, bardzo się cieszę :) :)
Rzeczy ode mnie na bazarek dla Orkana i Ząbala doszły już do gazzy, mam nadzieję, że uda się wkrótce wystawić bazarek i że się coś sprzeda.. Wtedy troszkę kaski by wpadło...