Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Gosia']A za Tobą, Asiaczku się rozglądałam i w końcu zaczepiłam Niemkę od basków. Gały na mnie wywaliła, ale jej wytłumaczyłam, że szukam znajomej z "websidu". Szkoda, że mój Harwey tak dramatycznie nie chciał się pokazać :cry: Gosia[/quote] Zgadza się. Jakaś para z Niemiec była z 2 baskami: suczka rudo-biała i pręgowany piesek. I to ten piesek prawdopodobnie był I na grupie. NO, no, no... Nie widziałam pozostałej reszty BOB-ików z naszej V grupy, ale czy ten psiak był az taki super, żeby BOG1? Ja miałam troche zastrzeżeń do jego głowy, ze słabym stopem. No, ale sędzia był tego dnia panem i władcą i ten sposób podzielił przyjemności. Nic to. Jutro też jest dzień i będą następne wystawy... Szkoda, że nie spotkałyśmy się. A na wystawach szukaj moich trikolorów i pręguska, to wtedy jest większa szansa, że się znajdziemy. Pzdr.
  2. Asiaczek

    zakoceni.pl

    [quote name='Beata&Poświata']:P albo ich zaginionych braci bliźniaków lub siostry, rozdzielonych po urodzeniu i odnalezionych cudem....... :P[/quote] Chyba pobijemy na głowę Basenji w atrakcyjności serialu... Zapomniałaś jeszcze o "szwagrabratażonie" i drugiej żonie ojczyma mojej babci... Cudownie tak wymyślać... Pzdr.
  3. [quote name='matrix.....']Basenji mam pomysł na rozwiązanie problemu robienia zdjęć na wystawach. To oczywiste, że Ty powinieneś jezdzić na wystawy, masz przecież bardzo ładnego psa. Przy okazji ogfotografujesz wszystkie psy Asiaczka![/quote] Dzięki za "agitkę" w stos. do Basenji. Ale to "stary wyjadacz" i tak łatwo się go nie złamie. No chyba, że zastosujemy metodę perswazji III stopnia...? Pzdr.
  4. [quote name='Basenji'][quote name='matrix.....']Basenji mam pomysł na rozwiązanie problemu robienia zdjęć na wystawach. To oczywiste, że Ty powinieneś jezdzić na wystawy, masz przecież bardzo ładnego psa. Przy okazji ogfotografujesz wszystkie psy Asiaczka![/quote] Obśmiałem się jak pszczoła. Ale Na wystawy jeździ się zawsze z kimś, więc ten ktoś może fotki cykać. A poza tym, Asiaczek nie napisała o Głogowie, stawce itd. Zdrówko[/quote] Ach, Ty pszczoło jedna! Też uważam, że powinieneś jeździć z F. na wystawy i już. A zdjęcia to dla Ciebie byłaby sama przyjemność. Ale w jednym się mylisz. Nie zawsze na wystawy jeździsz z kims. Czasami jedziesz sam/a:(( ChoC ja w G. byłam z kolegą. Ale podczas wystawy wolałam, aby kolega pomagał mi trzymać przygotowane psy i je wymieniać do kolejnych porównań. Nie myślałam wtedy o zdjęciach. Bo w takiej chwili nie myśli sie o niczym innym, jak tylko o prezycyjnym wystawieniu psa. A o wystawie w G. napisałam na topiku "Wystawa w Głogowie...". Było nas 5 sztuk. Najważniejsze dla mnie było pokazanie Gusia i poprawne zaprezentowanie psa. I to się udało - Gusio zdobył tytuły - Zwyc. Młodziezy, Najlepszy Junior. Przegrał porównanie o BOB-a z dorosłym juz psem; sędzia stwierdził, że ma wspaniałe proporcje, ale jest jeszcze młodzieńczy. Stwierdził, że jeżeli te proporcje się zachowają, to będę miała psa "Super klasa". No to super! Farik dostał kolejne CWC, a Hipka ocene dosk. BOB-a otrzymał pies z Niemiec z hod. KOKOJAMBO. Dla mnie zarówno pies, jak i hodowla zupełnie nieznane. Muszę poszukać w Internecie coś na ich temat. Bo o ile ich suczka nie zrobiła na mnie jakiegoś szokującego wrażenia (bardzo poprawna, ale troche niewyraźna głowa), o tyle ich dorosły pies był OK. Ale trochę nie podobał mi się wyraz pyska; chyba proporcje coś tu nie grały. Pzdr.
  5. [quote name='Basenji'][quote name='nice_girl']Asiaczek, Chodziło mi o Kielce jesienne. Moja suka nie lubi wystaw. :( Pierwszą jej wystawą był Rzeszów, panował tam ogromny tłok, ścisk hałas. Potem łódzka międzynarodówka, gdzie zaatakował ją ON. Następnie pojechałyśmy na do Kielc, a tam z kolei zleciała na nią rozpiska ringowa, chociaż ogólnie na tej wystawie zachowywała się ok. A w Krakowie najprawdopodobniej użądliła ją pszczoła. :( Jednak ostatnio w ringu zaczyna się naprawdę ładnie prezentować. Ostatnio w Kielcach nie miałam żadnych zastrzeżeń. :D[/quote] Toż z tego wynika, że twoja sunia przyciąga wszystkie nieszczęscia! I żyje jeszcze? Zdrówko[/quote] Ta Twoja suka to taki psi odpowiednik ludzkiego "Jonasza". Dobrze, że złamałaś tę złą passę, bo mnie by ręce opadły przy takim pechu :-? Pzdr.
  6. [quote name='Izis'][quote name='Asiaczek']Na Warszawskiej, u p. A. Arch nie było problemu. Rzeczywiście ona sama oglądała zęby. Ale wtedy bylismy jeszcze przed akcją "trawka w oku" :) [/quote] To jednym slowem szczescie w nieszczesciu ;-)[/quote] No coś TY!? Jakie "szczęście w nieszczęściu"? Toż to było samo szczęście... Pzdr.
  7. No tak, co Wielkanoc, to Wielkanoc. A ja 2 lata temu pojechałam właśnie na taką wielkanocna wystawę 2xCACIb do Silvaszvarad/Węgry. I bylam mocno zdziwiona tym tłumem wystawców! I to zarówno I dnia, jak i II. Co prawda u Rodziny miałam przechlapane, ale wrażenia niesamowite. Pogoda, teren, nagrody... To była naprawdę niesamowita przygoda. Ale na razie nie planuję takiego "wyskoku"; muszę trochę odczekać. Pzdr.
  8. Asiaczek

    zakoceni.pl

    [quote name='Beata&Poświata'][quote name='Asiaczek'] Zobacz, jak ciężkie jest zycie scenarzysty i autora w soap opera! O wszystkim musi myśleć i przewidywać losy bohaterów co najmniej na 3 odcinki naprzód :wink: Pzdr.[/quote] Taaaaa, a w odcinku 375 już sam zapomina co namotał w pierwszych :P :D :P .[/quote] No właśnie. A jak w 375 zapomni, to zaczyna przywracać do życia ubitych bohaterów i cała polka zaczyna się od nowa!!! Pzdr.
  9. [quote name='Basenji']:x Ale musicie zabrać worek dolarów na łapówki dla celników itd. Biorą jak głodne ryby. Najlepiej zapytajcie Asiaczka o oświadczenia w tej materii. Zdrówko[/quote] Tak napisałeś tego posta, jakbym to ja brała łapówki lub je dawała. A ja na granicy byłam "tylko blondynką"... Pzdr.
  10. Dorotal - podaje różnice: Wszechrosyjska, w każdej klasie (dorosłej) przyznawany jest CAC i na podst. tego wniosku - jeżeli pies jest juz championem jednego z krajów FCI - otrzymuje tytuł Championa RFK. Regionalne - tez w każdej klasie można otrzymac CAC, ale nie daje on uprzwnień do tytułu Championa RFK, trzeba ich nazbierać chyba 4. Tak więc, regionalne wystawy sa niższe rangą od wszechrosyjskich. Carragan - znajomość języka obcego zawsze ułatwia kontakty, a już szczególnie w kraju, gdzie masz "interes". I obojętnie, czy to będzie na ringu, poza nim, na granic, czy gdzieś tam. Po prostu wiesz, o czym rozmawiaja itp. A spikerka w K. w grudniu 2004 r. była tylko po rosyjsku i w ogólnym zamieszaniu i hałasie naprawdę trudno było zrozumiec, co oni tam gadają. Ale mnie się udało i przywiozłam Ch.Rus, Mł.CH.Rus, 1xCAJC, BOB i BOG1! Pzdr.
  11. [quote name='Artik&Shapali']czy jakas z tych wystaw to CACIB? moze umowimy sie jakos razem? mnie ogarnia strach przed przekraczaniem wschodniej granicy, mozna by sie umowic na granicy i zlozyc sie na te ich durne oplaty? moj pies jest z kwietnia 27 2003. zna ktos oplaty na wystawach?[/quote] W tytule tego topiku jest wyraźnie napisane, że to są 2xCAC. W grudniu 2004 r. w Kaliningradzie płaciłam 20 Euro od I psa, a drugi i następny miał 10 % zniżki. Nie mam informacji co do konkurencji hodowlanych (pary i grupy hodowlane). W przyszłym tygodniu powinna już byc informacja nt. cen majowych. Pzdr.
  12. [quote name='Fuka']Szkoda, że to nie cacibowka, ale i tak ciekawe. Jezeli mozesz - podaj prosze stawke z grudniowej - najbardziej interesuja mnie airedale, lakelandy, welshe oraz gładkie i szorstkie foxy. Dzieki piękne :D[/quote] Welsh był tylko 1: ZARACTYCTRA (pisownia oryginalna), chyba nic Ci to nie powie... Fox gładki: SKRIM DRIM TABACZNYJ KAPITAN TIP-TOP FROM ALEKSANDROV'S HOUSE VOT-TAK CHAYKA-LEYKA Fox szorstki: Jantar Wiestwud Glorija Jantara Bawarija Jantara Airdel: Twantenten Nygaletas Twantenten Hew Fentezi Arkadens Bel Diuk Pzdr.
  13. Asiaczek

    Metryka

    Maluch jest rzeczywiście boski! Te jego fafle wydają się takie aksamitne... Trzymam kciuki za sprawne załatwienie formalności związanych z rodowodem eksportowym i do zobaczenia na wystawach. I od czasu do czasu daj znać, na jakim etapie załatwiania jesteś, OK? Pzdr.
  14. Asiaczek

    zakoceni.pl

    A który z bohaterów jest ten zły, a który dobry? Według mnie, jak piszesz na tym topiku - to kot jest dobry, a jak na topiku "bardziej" psim - to wtedy pies? Tak? Zobacz, jak ciężkie jest zycie scenarzysty i autora w soap opera! O wszystkim musi myśleć i przewidywać losy bohaterów co najmniej na 3 odcinki naprzód :wink: Pzdr.
  15. Oj, dziewczyny, zanęciłyście mnie tym Luksemburgiem. Może i ja się zastanowię? Sprawdzę terminy w Internecie i... zobaczymy. Pzdr.
  16. Nitencja się nie odzywa, a ja już skończyłam z "zajęciami w podgrupach". Pisze więc cd. yorków suczek. SUKI kl.szczeniąt: HONEY HARRIDAN Lacrima Aurea HOT N'MAGIC Yorex LAURENE Apage LOVELY LADY Yorex ODYSSEIA Bakarat VILLANELLA Restart kl. młodzieży: AFERA ALGA Asketila AMBRA Contenders BAFFI Palmos BONI-BLU DIANA Świat Elfów C'EST LA VIE Smaragdina CASSANDRA Palio COCO CHANEL Decoris DUSIA Świat Elfów GIGI z Nagonki GRETA Oskar HATOR z łęczyckiego Grodu ILUZJA z Kociego Dworu THE HIGH SEAS Kontrakt WHEEL OF FIRE Apage kl. pośrednia: APOLLA Perlista CACY Pro Amare GREAT FINESSE FAVOURITE Varius Canis LEILA Yorex NAOMI NEW STAR Kontrakt SAINT_MICHELIN Apagera SALAMANDRA Apage SALSA Apage SZAMANKA z Jantarowej Fugi WHOOPY Stribrne prani WONDER OD LOVE restart ZIPPER InnYoki-go kl. otwarta ASTRA Żółty Marmurek FANNY Lacrima Aurea HIERARHIA Restart LUCY Inflancki Talizman MARIA BONITA GUEMART'S MARINO Box Evelyn O'MISS DAISY Jnatarowa Fuga TWISTER Stribrne prani Pzdr.
  17. [quote name='Nitencja']Magdalena 1 wiesz .byly 63 yorki ....... jak znajde katalog to CI napisze :)[/quote] Nitencja, mam troche wolnego czasu, to napisze stawkę psów, a Ty ewent. suk, OK? PSY kl. szczeniąt DUKAT Intuicja NEMO Noeris kl. młodziezy AMAZINGBILLY BOY Sabirami ELMO Damy i Huzary GIPSY KING Clarus MOVIE STAR of Padavi's QOCCLES Yoursong WATERLOO Apage kl. pośrednia ALTREY WARRIOR Wild Fantasy CASANOVA Yorex DASTY Lacrima Caesia Camparis IB.MR. MAGIC Sasquehanna JAŚ LEONARDO Certik MERLIN Bardynela ZORIK z Megary kl. otwarta AMI Palio ARES Tuptusie Magdusi ARIN Offerta CHARON z Wernisażu MIKI IVO FRAN kl. championów TRIBUTE to Queen's Baby kl. wet. Shelewa'a JULIUS Sędzia: Katarzyna Nitka
  18. No to czekamy i trzymamy kciuki. Pzdr.
  19. Asiaczek

    zakoceni.pl

    OK. wyraziłam tylko zaniepokojenie i troskę, jak na ciotkę-kocio-psią przystało. pzdr.
  20. [quote name='Dorota & Fiszer']Napisalam do nich,bo na stronie nic nie ma. Mialam nadzieje,ze ktos moze wie lub ma taki championat :wink:[/quote] Jak dostaniesz od nich odp., to poinformuj nas tutaj, na forum, OK? Pzdr.
  21. U mojej zaprzyjaźnionej Holenderki, jej wszystkie psy mają Championaty Lux, ale to są rasy nie poddawane próbom pracy. A więc i tej strony nie pomogę. :cry: Pzdr.
  22. Na Warszawskiej, u p. A. Arch nie było problemu. Rzeczywiście ona sama oglądała zęby. Ale wtedy bylismy jeszcze przed akcją "trawka w oku" :) Pzdr.
  23. Asiaczek

    zakoceni.pl

    No włąśnie. Ja już 2 razy miałam "wizytę" kota na parterze (mieszkamy na I piętrze). Wiesz jakie to są nerwy, gdy zbiegasz ze schodów i lecisz pod balkon szukać swojego ulubieńca? Mnie 2 razy sie udało. Ale powiedziałam, że trzeciego razu nie będzie. I konsekwentnie zabudowałam balkon :D Pzdr.
  24. No to jesteś w punkcie wyjścia. A może by napisac do niej (jeżeli podała swój adres internetowy)? Ewentualnie wejdź na stronę Luksemburga lub do nich napisz. To jedyne, co Ci mogę poradzić. Pzdr.
  25. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tą wystawą, to proponuje przeczytac na wstępie końcówkę topiku "Kaliningrad 18/19.12.2004 r.". Tam, przez roztargnienie zaczęła się dyskusja nt. wystawy Kaliningradu w maju. Przepraszam. W razie co - powtórzę wszystkie info. Jeżeli masz Młodziezowego Championa, a prezentujesz go w kl. pośredniej, to chyba nie dostaniesz tytułu Mł.CH.Rus. A ile Twój psiak będzie miał miesięcy w dniu wystawy? W przyszłym tygodniu będę dzwoniła do Kaliningradu, to mogę się spytać. Pzdr.
×
×
  • Create New...