Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Asiaczek

    Rasy z Afryki

    To taka charcia uroda... Mnie to się nie podoba, ale to moje zdanie. Osobiście wolę psiaki takie bardziej "mięsne". :D Pzdr.
  2. Jacyś praprapra...dziadowie na pewno byli grey. Pzdr.
  3. Rzoumiem, że mam przepisywac wszystkie dane baksów zaprezentowanych na danej wystawie, tak? Pzdr.
  4. Najgorsze jest to, że takich sędziów z takimi problemami jest coraz więcej... A to niedobrze. Pzdr.
  5. Mioty basków w PL. Dane moga byc troche niedokładne, ale będę je prostowała: - Asiaczek - 5 - Stella nova - 2 - Loango - 0, - Ekado - 2 - Strażnik Lasu - 5 - Liwang - muszę policzyć i dam znać, - Ypsylon - 8. Pzdr.
  6. Asiaczek

    zakoceni.pl

    Trzymamy Cię za słowo i czekamy. Pzdr.
  7. [quote name='bonia']Mojej suni pare lat temu zdażyło sie dostać na Miedzynarodowej Wystawie CWC, a dwa tygodnie poźniej na krajówce bdb,niemożna się zniechęcać, ilu sędzieów tyle różnych opisów i ocen. Pozdrawiam Arlena[/quote] Ja tez miałam taką przygodę. Nasza pierwsza basenka (juz niezyje:((( :cry: ) była pokazywana w kl. młodziezy we Włocławku, sędzia: p. E. Marcinkowska. Suczka zaprezentowała się OK i dostała ocenę dosk. (!) ale bez tytułu Zwyc. Młodzieży. Tydzień poźniej w Koninie, ta sama sędzina, dała mojej suczce ocenę dosk. + tytuł, a jeszcze w momencie gdy wchodziłam na ring usłyszałam od niej: "Och, a skąd taka piękna suczka przyjechała?". Zapomniałam dodac, że na tej wystawie pokazywali swoje baski również PP. Oparowie i ja z nimi oczywiście rozmawiałam, bo nasza Baska była od nich. Pani E. Marcinkowska to widziała. No i stąd taka reakcja... Ale nic to. Baska i tak pozostanie w naszej pamięci, bo była pierwszą baską w domu i wiele nas nauczyła. Zawsze będziemy ja kochać... Pzdr.
  8. Asiaczek

    Metryka

    Jejku, ale mina... Juz on dobrze przypilnuje, aby wszystko poszło sprawnie... Nasze kciuki chyba nie sa potrzebne. Pzdr.
  9. No to go szukaj owocnie. I daj znać na DGM, co dalej z Twoimi wystawami. Pzdr.
  10. No to zaczynamy od Głogowa? I lecimy wg rozpiski polskiej + wszystkie obce wystawy? Pzdr.
  11. Matrix, te względy osobiste, to również hodowla, w której kupiłeś greya. W Ypsylonie jest teraz mniej basków, ale są i przy kupowaniu swojego grey'a napewno je widziałeś, prawda? Pzdr.
  12. Asiaczek

    zakoceni.pl

    [quote name='Basenji']Odcinke 2-gi. [i]"Pościg"[/i] [url]http://img200.exs.cx/img200/4461/pieskot93uo.jpg[/url] [i]"Mam Cię, Mruczysław!"- [/i]Wyjodłował Inspektor. [i]"[color=violet]A figę, wypchaj się moim wyleniałym futrem!'[/color][/i] - odmruczał kot. [i]"Czekaj no, ja cię................"[/i] zdrówko[/quote] Basenji, nie może być tak, że wiecznie Inspektor goni za Mruczysłąwem. Zrób jakis zaskakujący zwrot w akcji. Na przykład, Mruczysław to utajniony agent utajnionych służb MI6... Pzdr.
  13. Asiaczek

    zakoceni.pl

    [quote name='AnkaW']A jeśli chodzi o dietę po sterylizacji, to pamiętam że ani kotka ani kocur nie chcieli nic jeść chociaz wszystko mieli pod nosem. Same najlepiej wiedzą kiedy zacząć. Nawet Harry wielki żarłok i wiecznie głodny nie ruszył nic przez cały dzień, a później po troszeczku próbował.[/quote] Czyli coś w tym jest. One naprawde lepiej wiedzą, kiedy, co i jak. Podtrzymuje moje zdanie. Pzdr.
  14. Oczywiście, że to jest nr 4/2004 ASKO. Na str. 21 jest artykuł o wystawie w Ustroniu i rzeczywiście jest tylko jeden grey, a za nim schowany "jakiś facet":). Matrix, to gdzie będziesz asystował? Pzdr.
  15. Asiaczek

    Basenji

    Gusio zapowiada się rzeczywiście na super faceta. Juz nawet sa chetne panienki na krycie, ale z tym to trzeba jeszcze trochę poczekać. Pzdr.
  16. Asiaczek

    Basenji

    Nie wiem. Baskomaniak został wezwany do tablicy, to niech się sam wypowie. Pzdr.
  17. Tak to bywa. Nie zawsze na wystawach świeci słońce i nie zawsze nasz pupil jst doceniony przez sędziego. Ja zupełnie nie znam sędziów z Twojej grupy, a więc trudno mi tutaj wypowiadać się na jego temat. Na przyszłość masz dwa wyjścia (wg mnie): 1/ zaryzykować i pojechać jeszcze raz do tego sędziego. Może być ciekawie... 2/ nie jeździć do niego, odpuścić sobie. Decyzja należy do Ciebie. Pzdr.
  18. Asiaczek

    Basenji

    A któżby się ośmielił?! Pzdr.
  19. Asiaczek

    zakoceni.pl

    Chcę jeszcze wrócić do zachowania się kotów po sterylizacji (płeć obojętna). Mam taki zwyczaj, że jak już jestem w domu z kotami w koszyku, to koty są w koszyku jeszcze jakieś 2-3 godziny. Nawet jeżeli posiusiają kocyk, to nic trudnego potem go wyprać. Po tym czasie otwieram kosz i kot już nie zatacza się i spokojnie wskakuje na tapczan lub regał. Napije się trochę wody, zaliczy kuwetę a na jedzenie nawet nie spojrzy. Dlaczego tak robię? Otóż nie mogłam patrzeć a i nie miałam na to czasu, aby wyczekiwać na całkowite wybudzenie się kota po narkozie. Chodził po mieszkaniu taki "kiwaczek", inne koty go trochę goniły, obijał się o meble. I tak sobie wymyśliłam przetrzymanie kota w koszyku. Oczywiście, od czasu do czasu zaglądam do środka, ale ona zazwyczaj śpią i śnią. Co do diety, moje kociaki same ją trzymaja po operacji. Po dobrym obudzeniu - tylko woda. I bardzo dobrze, do narkozę (tak jak u ludzi) trzeba wysiusiać. Dopiero następnego dnia - jedzonko. One to same wiedzą, bo są b.mądre:) Napisałam to tylko gwoli informacji. Może się ta info. komuś przyda. Pzdr.
  20. [quote name='matrix.....']Carragan - chcę w przyszłości jeszcze pręgowanego greya ale jak mnie już tutaj tak rozszyfrowaliście 8) to powiem, że jestem "rozdarty" między V i X grupą FCI. Najbardziej upodobałem sobie właśnie szpice i charty, zdecydowałem się na husky i greya ale sympatią darzę też i inne rasy z tych grup między innymi zawsze fascynowały mnie basenji. Grupa V jest mi też szczególnie bliska jeszcze z innego powodu... :fadein:[/quote] Te powody, to są raczej osobiste, prawda? Pzdr.
  21. No tak, trochę nie fair. A wystarczyło zadzwonić do Krosna... Pzdr.
  22. [quote name='matrix.....']Wiem, wiem ja mam wszystkie numery Asko w tym cały cykl artykułów poswięconych basenji autorstwa PP Marciniaków. Reklamę też widziałem ale " na żywo" na wystawach jakoś się nie pokazują. Może ruszą z wiosną :)[/quote] Ja też mam te numery ASKO. A na wystawach nie pokazuja się od ok. 1-1,5. Wydaje mi sie, że mniej więcej wiem dlaczego ich nie ma na wystawach. Ale to sa tylko moje domniemania. Nie mam teraz z nimi kontaktu, więc nie wiem, czy "ruszą" w tym roku, czy nie. Zobaczymy.
  23. [quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'] Ta Twoja suka to taki psi odpowiednik ludzkiego "Jonasza". Dobrze, że złamałaś tę złą passę, bo mnie by ręce opadły przy takim pechu :-? Pzdr.[/quote] Tobie Asiaczku? Od kiedy Ty takie bajki opowiadasz? N_G - a napisz coś więcej o tej "głupawce" Corgich? Zdrówko[/quote] Oj, znam takie sytuacje, że nic, tylko ciągle pod górkę. Jasnym jest, że nie można się poddawać i że kiedyś będzie z górki. Ale ile to kosztuje pracy, nerwów itp. wiedzą tylko ci, którzy takiego monstrualnego pecha przeżyli. Pzdr.
  24. Asiaczek

    zakoceni.pl

    [quote name='Basenji'][quote name='baskomaniak'][quote name='Basenji']I kolejny odcinek serialu kryminalnego pt:: " Bandyta kociamber dalej knuje" [img]http://img163.exs.cx/img163/1639/pieskot29ww.jpg[/img] [i]Inspektorze Piesiaku, nu pogodi![/i] :evilbat: Zdrówko ... ...Negocjuję ze zwierzakami kontrakty na dalsze odcinki serialu. Jak już pisałem na początku, to serial brazylijski z domieszką amerykańskiego więc te pare tysięcy spotkań będziecie musieli znieść, czego wam nie zadroszczę. :evilbat: ...[/quote] [b]Basenji[/b], no to negocjuj z aktorami dalsze odcinki, bo na razie mamy tylko... [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_008DM.jpg[/img] ... pięć, a do tej pory powinno być ich przynajmniej... [color=red]A ja byy to podpisał tak: przybij piątek Fingal![/color] [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_005.jpg[/img] ... dziesięć. [color=red]....albo i dwie piątki![/color]O rany! Nie wierzę własnym oczom... [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_028.jpg[/img] ... zdaje się, że znam osobiście głównego aktora... [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_021.jpg[/img] ... spotkaliśmy się na jakimś "festiwalu" czy coś takiego... [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_010.jpg[/img] ... ach, ale to była impreza... ...pamiętasz Inspektorze Piesiaku te suczki spacerujące Aleją Gwiazd? No to za obsadę :beerchug: i reżysera :beerchug:[/quote] [color=red]Ale ty Gusio to jeszcze oglądałeś się raczej za pieluchą niż tymi laskami z Kwidzyna![/color] [b]A kolejne odcinki o piesiaku złym charakterze już dzisiaj.[/b] Oglądajcie! Zdrówko[/quote] No Basenji, ładne kwiatki! To Ty taki porządny jesteś?! A kto młodziez na "spacerki" wyciąga? Ładnie to tak? Najpierw namawia, mami nasza dzisiejsza młodzież, a potem wysmiewa i coś tam o pieluchach wspomina... Pzdr.
  25. [quote name='Nitencja']GOsiu - a ty bardzo sie denerwowalas ?? TO duzo zalezy od tego jak sie czuje handler. Ja sie kiedystak spalilam ze az wstyd sie przyznac. ... NO i jednak pies to nie maszyna, moze miec gorszy dzien. Glowa do gory, beda inne wystawy i to jest wlasnie piekne :) Asiaczku jestes wielka. Ja tu chce pisac a tu juz wszystko napisane :)[/quote] Ja miałam czas, a Ty byłaś zajęta. Nie ma sprawy. Pzdr.
×
×
  • Create New...