-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
To taka charcia uroda... Mnie to się nie podoba, ale to moje zdanie. Osobiście wolę psiaki takie bardziej "mięsne". :D Pzdr.
-
Jacyś praprapra...dziadowie na pewno byli grey. Pzdr.
-
Rzoumiem, że mam przepisywac wszystkie dane baksów zaprezentowanych na danej wystawie, tak? Pzdr.
-
Najgorsze jest to, że takich sędziów z takimi problemami jest coraz więcej... A to niedobrze. Pzdr.
-
Mioty basków w PL. Dane moga byc troche niedokładne, ale będę je prostowała: - Asiaczek - 5 - Stella nova - 2 - Loango - 0, - Ekado - 2 - Strażnik Lasu - 5 - Liwang - muszę policzyć i dam znać, - Ypsylon - 8. Pzdr.
-
Trzymamy Cię za słowo i czekamy. Pzdr.
-
[quote name='bonia']Mojej suni pare lat temu zdażyło sie dostać na Miedzynarodowej Wystawie CWC, a dwa tygodnie poźniej na krajówce bdb,niemożna się zniechęcać, ilu sędzieów tyle różnych opisów i ocen. Pozdrawiam Arlena[/quote] Ja tez miałam taką przygodę. Nasza pierwsza basenka (juz niezyje:((( :cry: ) była pokazywana w kl. młodziezy we Włocławku, sędzia: p. E. Marcinkowska. Suczka zaprezentowała się OK i dostała ocenę dosk. (!) ale bez tytułu Zwyc. Młodzieży. Tydzień poźniej w Koninie, ta sama sędzina, dała mojej suczce ocenę dosk. + tytuł, a jeszcze w momencie gdy wchodziłam na ring usłyszałam od niej: "Och, a skąd taka piękna suczka przyjechała?". Zapomniałam dodac, że na tej wystawie pokazywali swoje baski również PP. Oparowie i ja z nimi oczywiście rozmawiałam, bo nasza Baska była od nich. Pani E. Marcinkowska to widziała. No i stąd taka reakcja... Ale nic to. Baska i tak pozostanie w naszej pamięci, bo była pierwszą baską w domu i wiele nas nauczyła. Zawsze będziemy ja kochać... Pzdr.
-
Jejku, ale mina... Juz on dobrze przypilnuje, aby wszystko poszło sprawnie... Nasze kciuki chyba nie sa potrzebne. Pzdr.
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Asiaczek replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
No to go szukaj owocnie. I daj znać na DGM, co dalej z Twoimi wystawami. Pzdr. -
No to zaczynamy od Głogowa? I lecimy wg rozpiski polskiej + wszystkie obce wystawy? Pzdr.
-
Matrix, te względy osobiste, to również hodowla, w której kupiłeś greya. W Ypsylonie jest teraz mniej basków, ale są i przy kupowaniu swojego grey'a napewno je widziałeś, prawda? Pzdr.
-
[quote name='Basenji']Odcinke 2-gi. [i]"Pościg"[/i] [url]http://img200.exs.cx/img200/4461/pieskot93uo.jpg[/url] [i]"Mam Cię, Mruczysław!"- [/i]Wyjodłował Inspektor. [i]"[color=violet]A figę, wypchaj się moim wyleniałym futrem!'[/color][/i] - odmruczał kot. [i]"Czekaj no, ja cię................"[/i] zdrówko[/quote] Basenji, nie może być tak, że wiecznie Inspektor goni za Mruczysłąwem. Zrób jakis zaskakujący zwrot w akcji. Na przykład, Mruczysław to utajniony agent utajnionych służb MI6... Pzdr.
-
[quote name='AnkaW']A jeśli chodzi o dietę po sterylizacji, to pamiętam że ani kotka ani kocur nie chcieli nic jeść chociaz wszystko mieli pod nosem. Same najlepiej wiedzą kiedy zacząć. Nawet Harry wielki żarłok i wiecznie głodny nie ruszył nic przez cały dzień, a później po troszeczku próbował.[/quote] Czyli coś w tym jest. One naprawde lepiej wiedzą, kiedy, co i jak. Podtrzymuje moje zdanie. Pzdr.
-
Oczywiście, że to jest nr 4/2004 ASKO. Na str. 21 jest artykuł o wystawie w Ustroniu i rzeczywiście jest tylko jeden grey, a za nim schowany "jakiś facet":). Matrix, to gdzie będziesz asystował? Pzdr.
-
Gusio zapowiada się rzeczywiście na super faceta. Juz nawet sa chetne panienki na krycie, ale z tym to trzeba jeszcze trochę poczekać. Pzdr.
-
Nie wiem. Baskomaniak został wezwany do tablicy, to niech się sam wypowie. Pzdr.
-
Tak to bywa. Nie zawsze na wystawach świeci słońce i nie zawsze nasz pupil jst doceniony przez sędziego. Ja zupełnie nie znam sędziów z Twojej grupy, a więc trudno mi tutaj wypowiadać się na jego temat. Na przyszłość masz dwa wyjścia (wg mnie): 1/ zaryzykować i pojechać jeszcze raz do tego sędziego. Może być ciekawie... 2/ nie jeździć do niego, odpuścić sobie. Decyzja należy do Ciebie. Pzdr.
-
Chcę jeszcze wrócić do zachowania się kotów po sterylizacji (płeć obojętna). Mam taki zwyczaj, że jak już jestem w domu z kotami w koszyku, to koty są w koszyku jeszcze jakieś 2-3 godziny. Nawet jeżeli posiusiają kocyk, to nic trudnego potem go wyprać. Po tym czasie otwieram kosz i kot już nie zatacza się i spokojnie wskakuje na tapczan lub regał. Napije się trochę wody, zaliczy kuwetę a na jedzenie nawet nie spojrzy. Dlaczego tak robię? Otóż nie mogłam patrzeć a i nie miałam na to czasu, aby wyczekiwać na całkowite wybudzenie się kota po narkozie. Chodził po mieszkaniu taki "kiwaczek", inne koty go trochę goniły, obijał się o meble. I tak sobie wymyśliłam przetrzymanie kota w koszyku. Oczywiście, od czasu do czasu zaglądam do środka, ale ona zazwyczaj śpią i śnią. Co do diety, moje kociaki same ją trzymaja po operacji. Po dobrym obudzeniu - tylko woda. I bardzo dobrze, do narkozę (tak jak u ludzi) trzeba wysiusiać. Dopiero następnego dnia - jedzonko. One to same wiedzą, bo są b.mądre:) Napisałam to tylko gwoli informacji. Może się ta info. komuś przyda. Pzdr.
-
[quote name='matrix.....']Carragan - chcę w przyszłości jeszcze pręgowanego greya ale jak mnie już tutaj tak rozszyfrowaliście 8) to powiem, że jestem "rozdarty" między V i X grupą FCI. Najbardziej upodobałem sobie właśnie szpice i charty, zdecydowałem się na husky i greya ale sympatią darzę też i inne rasy z tych grup między innymi zawsze fascynowały mnie basenji. Grupa V jest mi też szczególnie bliska jeszcze z innego powodu... :fadein:[/quote] Te powody, to są raczej osobiste, prawda? Pzdr.
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Asiaczek replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
No tak, trochę nie fair. A wystarczyło zadzwonić do Krosna... Pzdr. -
[quote name='matrix.....']Wiem, wiem ja mam wszystkie numery Asko w tym cały cykl artykułów poswięconych basenji autorstwa PP Marciniaków. Reklamę też widziałem ale " na żywo" na wystawach jakoś się nie pokazują. Może ruszą z wiosną :)[/quote] Ja też mam te numery ASKO. A na wystawach nie pokazuja się od ok. 1-1,5. Wydaje mi sie, że mniej więcej wiem dlaczego ich nie ma na wystawach. Ale to sa tylko moje domniemania. Nie mam teraz z nimi kontaktu, więc nie wiem, czy "ruszą" w tym roku, czy nie. Zobaczymy.
-
[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'] Ta Twoja suka to taki psi odpowiednik ludzkiego "Jonasza". Dobrze, że złamałaś tę złą passę, bo mnie by ręce opadły przy takim pechu :-? Pzdr.[/quote] Tobie Asiaczku? Od kiedy Ty takie bajki opowiadasz? N_G - a napisz coś więcej o tej "głupawce" Corgich? Zdrówko[/quote] Oj, znam takie sytuacje, że nic, tylko ciągle pod górkę. Jasnym jest, że nie można się poddawać i że kiedyś będzie z górki. Ale ile to kosztuje pracy, nerwów itp. wiedzą tylko ci, którzy takiego monstrualnego pecha przeżyli. Pzdr.
-
[quote name='Basenji'][quote name='baskomaniak'][quote name='Basenji']I kolejny odcinek serialu kryminalnego pt:: " Bandyta kociamber dalej knuje" [img]http://img163.exs.cx/img163/1639/pieskot29ww.jpg[/img] [i]Inspektorze Piesiaku, nu pogodi![/i] :evilbat: Zdrówko ... ...Negocjuję ze zwierzakami kontrakty na dalsze odcinki serialu. Jak już pisałem na początku, to serial brazylijski z domieszką amerykańskiego więc te pare tysięcy spotkań będziecie musieli znieść, czego wam nie zadroszczę. :evilbat: ...[/quote] [b]Basenji[/b], no to negocjuj z aktorami dalsze odcinki, bo na razie mamy tylko... [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_008DM.jpg[/img] ... pięć, a do tej pory powinno być ich przynajmniej... [color=red]A ja byy to podpisał tak: przybij piątek Fingal![/color] [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_005.jpg[/img] ... dziesięć. [color=red]....albo i dwie piątki![/color]O rany! Nie wierzę własnym oczom... [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_028.jpg[/img] ... zdaje się, że znam osobiście głównego aktora... [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_021.jpg[/img] ... spotkaliśmy się na jakimś "festiwalu" czy coś takiego... [img]http://www.basenji.pl/09_AA/AA_010.jpg[/img] ... ach, ale to była impreza... ...pamiętasz Inspektorze Piesiaku te suczki spacerujące Aleją Gwiazd? No to za obsadę :beerchug: i reżysera :beerchug:[/quote] [color=red]Ale ty Gusio to jeszcze oglądałeś się raczej za pieluchą niż tymi laskami z Kwidzyna![/color] [b]A kolejne odcinki o piesiaku złym charakterze już dzisiaj.[/b] Oglądajcie! Zdrówko[/quote] No Basenji, ładne kwiatki! To Ty taki porządny jesteś?! A kto młodziez na "spacerki" wyciąga? Ładnie to tak? Najpierw namawia, mami nasza dzisiejsza młodzież, a potem wysmiewa i coś tam o pieluchach wspomina... Pzdr.
-
[quote name='Nitencja']GOsiu - a ty bardzo sie denerwowalas ?? TO duzo zalezy od tego jak sie czuje handler. Ja sie kiedystak spalilam ze az wstyd sie przyznac. ... NO i jednak pies to nie maszyna, moze miec gorszy dzien. Glowa do gory, beda inne wystawy i to jest wlasnie piekne :) Asiaczku jestes wielka. Ja tu chce pisac a tu juz wszystko napisane :)[/quote] Ja miałam czas, a Ty byłaś zajęta. Nie ma sprawy. Pzdr.