-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='dorotal']Czy moglabys zobaczysz i podac stawke buldozkow francuskich z grudnia z Kalingradu?[/quote] BF był tylko jeden: PSY kl. o Kasper (z Kaliningradu). Pzdr.
-
[quote name='króliczek']zdaje się ,że jest to wystawa podwójna jednodniowa -cholera wie jak to jest rozwiązane czsowo :evil:[/quote] Też jestem ciekawa. A może będziemy przechodzili z ringu na ring :wink: Jak pojadę i wrócę, to na pewno powiem, jak to wyglądało. :D Pzdr.
-
[quote name='dorotal'][quote name='Asiaczek']Podaję nowe informacje nt. Kaliningradu: Konkurencje hodowlane - po 10 Euro (tez na 2 dni). Pzdr.[/quote] Ta wystawa jest 2xCAC w jeden dzien czy tez w dwa? Jesli w jeden dzien to o ktorej zaczyna sie wystawa pierwsza, a o ktorej druga? Czy platnosc za 1 wystawe to 25 euro,20 euro? Bo 29.05.2005 wybieram sie do Leszna i wolalabym sie wyrobic :D .[/quote] Obie wystawy CAC-owe są [b]jednego dnia[/b], tzn. 28.05.2005 r. Jak na razie, nikt z organizatorów nie potrafi podać godziny rozpoczęcia drugiej wystawy, bo to zależy od ilości zgłoszonych psów. Natomiast pierwsza wystawa powinna rozpocząć się ok. godz. 9-9.30. Przynajmniej tak było w grudniu ub.r. Co do płatności, to zadzwoń do K. i dowiedz się, ile wynosi wpisowe na jedna wystawę. Ja się o to nie dopytywałam, bo jadę na dwie, a nawet na 3. Ta wystawa championów tez mnie rajcuje ze względu na cenę i nazwę. Pzdr.
-
[quote name='orsini']ja jak zwykle nie bardzow temacie, w maju jest podwojna wystawka tak?a ta championow to kiedy?[/quote] W dniu 28.05.2005 r. są 2 wystawy CAC-owe (wszechrosyjskie) i 1 wystawa championów. WSZYSTKIE TE WYSTAWY SĄ JEDNEGO DNIA! A więc trzeba mieć sporo sił i mało nerwów, bo na pewno bedzie to wysiłek dla naszych psiaków, no i dla nas. Pzdr.
-
[quote name='Fuka']Dzięki! A maila nie ma żadnego? myślisz, że można po angielsku?[/quote] Mail jest, a jakże. Ale ja na niego pisałam i do tej pory czekam na odp. I pisałam po angielsku. Myślę, że lepiej jest zadzwonić. W Kaliningradzie jest godzina do przodu. [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] Oba te maile sa do klubu Faworit, który to klub jest jednym z organizatorów. Drugim jest "Zwiozda Zapada", ale do tego klubu mam tylko telefon: 007 0112 51 46 65. Powodzenia. Pzdr.
-
Proponuję dla tego pana ksywkę "Wielkie Nieporozumienie", w skrócie "WN". Może ponazywajmy sędziów jakimiś ksywkami, co? Oczywiście nie wszystkich, bo może byc trudno, ale spróbowac warto. Jak dla mnie, ten pan zostanie juz WN. :D Pzdr.
-
[quote name='Basenji']A po ile stoją suczki? Bo MKŻ mięknie. Zdrówko[/quote] To zależy, skąd młoda będzie pochodzić. Czy z polskiej hodowli, czy z zagranicznej. I czy to ma być przyszła żona dla Fingala, czy niekoniecznie? No i - oczywiście - w jakim ma być kolorze. TKŻ mięknie? NIEMŻLIWE, ALE CUDOWNE!!! Pzdr.
-
Z tego, co się orientuję, to obsada jest raczej z Serbia i Czarnogóra, Czechy, BiH i Rosja. Ale zadzwoń pod nr 007 0112 36 42 46 i tam może coś więcej uda Ci się dowiedzieć. To jest telefon do Prezydenta Klubu pani Larissa Inokientiewna Szestakowa. Może ona wie juz coś więcej. Pzdr.
-
Toż to kretyn czystej wody! Że też Twoja suka to wszystko wytrzymała. Jak to dobrze, że on nie jest sędzią V gr. Oj, jaka ulga... Pzdr.
-
[quote name='Fuka']:o chyba jednak nie :lol: :roflt: chociaz właściwie czemu nie, po tym jak sędzia szukał jaj u suki i grzebał jej w pochwie przez kilka minut, po to żeby w końcu - z wielkim żalem wyrzucić sukę z ringu bo jest wnętrem.... nic mnie nie zdziwi :oops: Po wyjaśnieniu, że to suka - dokończył oceny i dał jej CACIB....[/quote] Napisz o tym w topiku "Skandale sędziowskie". Ale tak "z mięskiem" i detalami, kto, kiedy itp. Przeczytałam to i aą mi się wierzyć nie chce. To jakis kabaret, czy co? Pzdr.
-
Podaję nowe informacje nt. Kaliningradu: Termin przyjmowania dokumentów - 15 kwiecień 2005 Cena (od razu za 2 wystawy): I pies - 50 Euro, II i następne - 40 Euro. Konkurencje hodowlane - po 10 Euro (też na 2 wystawy). Cena za wystawę Championów - 5 Euro. Opłata może być uiszczona na wystawie, ale na wysyłanych zgłoszeniach należy o tym napisać. Pzdr.
-
[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'][quote name='matrix.....']Asiaczek - bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. Właśnie często słyszy się, że np mieszkające w tym samym domu dwa samce nie mogą się zgodzić. Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć parkę basenji i wtedy przynajmniej teoretycznie powinna być sielanka i dla psów i dla ich właścicieli :)[/quote] Faktycznie, prawie cały rok masz sielankę, ale te 3 tygodnie cieczki potrafią zamienić się w koszmar (ja się do tego przyzwyczaiłam). Trzeba wtedy separować psiaki lub jedno z nich gdzieś oddać na przechowanie. Jedni preferują pierwszy, drudzy - drugi wariant. Jak w zyciu. Każdy sposób ma swoich zwolenników i przeciwników. Pzdr.[/quote] Trochę to przerażające z tą cieczką. No ale jakby miał przy tym kryć, to chyba by było OK? A jak wy rozwiązujecie to w Waszych hodowlach? Zdrówko[/quote] Ale zanim dojdzie do krycia, to 2-3 cieczki trzeba przeżyć. W tym czasie trzeba je oddzielac od siebie nie tylko w domu, ale i na spacerach. Ja np. , gdy mamy sukę w cieczce, nie chodzę z psami tymi samymi trasami, co z sukami. I staram się, zby najpierw szły samce, a potem suczki. A w domu, to nie tylko zamykanie w osobnych pomieszczeniach, ale, przy naszej nieobecności, klateczki wchodza w grę. Niestety. Pzdr.
-
Też mam takie wrażenie. Ta głowa taka ciężka, oj, jaka ciężka... Pzdr.
-
Zgadzam się z Matrixem. Już na tapetę wchodza inne wystawy, nie tylko w PL. A więc do usłyszeenia na innych topikach. Pzdr.
-
Nazbierało mi się zaległości (od ub. piatku), bo musiałam wyjechac z fanami domowych kotów na wystawę. Dzisiaj, po otworzeniu komp., od 74 strony czytam, oglądam,śmieję się i oczom nie wierzę. Zdjęcia sa boskie, koty jeszcze bardziej. A te maluchy w różnych kombinacjach, pozach i z minami... Super! Ale moje tez nie od macochy. Może jak mój KM będzie miał trochę czasu, to kilka z moich ulubieńców (persy) ujrzy światło na DGM. Pzdr.
-
No tak, nie pozostaje mi nic innego przypomnieć o przejrzeniu dokumentów, po zejściu z ringu. Wiem, wiem, wtedy jeszcze z nas paruje adrenalina i inne, ale - jak się okazuje - mamy w tym własny interes. My i nasze psiaki. Pzdr.
-
No, właśnie, kto? Nie chce mi się sięgać wstecz, za długo to trwa. A o pomocnikach to wiem, że pomocnikiem Inspektora jest Gusio - ale to młody, jeszcze nieco głupawy pomocnik. A poza nim, kto? Możesz zrobić brief nt. obsady? Pzdr.
-
Tak. Sposób na "blondynkę" nie zaszkodzi. Ja kiedyś też miałam z tym sporo problemów; osoby, do których chodziłam na strzyżenie z moja suczką twierdziły, że to bardzo skomplikowane, trudno się tego nauczyć. Ale nie przesadzajmy. WSZYSTKIEGO można się nauczyć, prawda? Pzdr.
-
Oj, Jezusicku, gdzie ja trafiłam: Interpol, listy gończe, tajni współpracownicy... Pzdr.
-
Pewnie, pozbyliby się nas w try miga! Ciekawe, jak zostały poprawione karty pozostałych psów z tej klasy. Pzdr.
-
Też mi się tak wydaje, że w W-wie są egzaminy. Pamiętam, jak moje koleżanki zdawały, to była i W-wa, i Opole i jeszcze 2-3 inne miasta. Pzdr.
-
No to czekamy na wieści z frontu. Gdyby były jakieś problemy, to też o nich napisz. Dla wszystkich uczestników forum może to stanowić istotną informację, jak postępować w danej sytuacji itp. Good luck. Pzdr.
-
Basenji, z tego, co pamiętam, to chyba TKŻ zaczęła rozmowę w/s drugiego baska (w Legionowie). Może te "góry do przejścia i te morza do przepłynięcia" nie będą takie ciężkie? Chcieć, to móc. Ale przede wszystkim, aby przekonywać drugą osobę, to Ty musisz być pewien, że na 100 % chcesz drugiego psiaka. A więc... Pzdr.
-
[quote name='matrix.....']Więc Basenji czas na Twoją decyzję! Wiosną rozglądaj się za pręguską suczką basenji - Asiaczek na pewno pomoże. Dostałem dzisiaj zdjęcia z Głogowa na jednym z nich jest wybór w grupie V FCI. Widac wyraznie basenji pręgowanego, nie potrafię je tutaj wstawić jutro jak mi się uda wyślę na meila któremys z Was :) Zdjęcie nie oddaje dosłownie tego jaki jest z-ca grupy ale tak wydaje mi się, że powalający to on nie jest. Nie widziałem go na żywo, może nie jest dobrze ustawiony do zdjęcia, nie wiem, brakuje mu tego czegoś...[/quote] Mnie też ten piesek nie zachwycił. Nie ta głowa i jest troche przyciężki. No, ale sędzia uznał jego za najlepszego i trudno. O Gusiu powiedział (tuż po porównaniu o BOB-a), że ma super proporcje, ale jest jeszcze zbyt młodzieńczy. Fakt Gusio ma dopiero 13 miesięcy, a ten jest z 2001 r. (chyba). O ile BOB-a mogę mu darować, o tyle BOG1 nie potrafię zrozumieć. No cóż... Pzdr.
-
[quote name='Basenji'][quote name='matrix.....']Asiaczek - bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. Właśnie często słyszy się, że np mieszkające w tym samym domu dwa samce nie mogą się zgodzić. Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć parkę basenji i wtedy przynajmniej teoretycznie powinna być sielanka i dla psów i dla ich właścicieli :)[/quote] Zwłaszcza jak podwójnie muszą wychodzić na spacer, np w zimie! A parka to niezły pomysł. Zdrówko :lol:[/quote] Jak się ma parzystą liczbę psów, to na spacery wychodzi się z dwójką. Kto miałby czas na wychodzenie oddzielnie. Ja czasami wychodzę oddzielnie, jak muszę potrenować jakiegoś malucha lub przećwiczyć jakiś fragment "gry wystawowej". Ale normalnie, to dwójkami. Pzdr.