-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Zdjęcia są na topikach konkretnych wystaw (np. Głogów). Pzdr.
-
No, właśnie. Prosimy o taki kawałek o Belgach! Dla odreagowania stresów wystawowych. Pzdr.
-
Jak już popowracacie do domów, ogrzejecie się i swoje psiaki, napijecie się ciepłej herbatki, to przypominam o mojej prośbie o stawkę basenji. Nie powinno byc ich dużo, może 2-3. No i piszcie o swoich sukcesach lub skandalach (topik "Skandale wystawowe" coś mało aktywny). Pzdr.
-
[quote name='Gosia']W zeszłym roku w Lesznie na tej samej wystawie miałam jednego konkurenta (rottki). Pies nie chciał chodzić, jak już ruszał, to wpadał w inochód, sędzia kilkakrotnie podchodził do wystawcy i prosił, żeby jeszcze kółeczko j jeszcze... Mój Mały wystawiał się jak ON- na długiej smyczy, przede mną, po dwóch kółkach sędzia mi podziękował i zabrał się do tego drugiego. Pomyślałam- tytuł mój, nie ma tu nad czym deliberować. Efekt: lokata druga, wygrywa mój konkurent. :o Wniosek: "tylko wzrost oświaty może zmniejszyć nasze straty". I hasło: "bezwarunkowo- mniej doopą a więcej głową". :drinking: Gosia[/quote] Uparty jakiś ten sędzia! Może powinien wziąć parę lekcji poglądowych u zachodnich sędziów? A rymowanki SUPER! Masz jeszcze jakies w zapasie? To Twoje własne czy pożyczone? Pzdr.
-
[quote name='Kika']Ale mi średnia postów wzrosła :wink: A musze się podzielić z Wami taką refleksją- skąd ludzie biorą pomysły na nazwy psów - niektóre nawet w najszerszych rubrykach karty ocen trudno zmieścić :o zapisać trudno , a przeczytać jeszcze trudniej :o[/quote] Każdy z nas na pewno coś tam miał na myśli nazywając szczeniaki tak, a nie inaczej. A że nazwa długa - bywa i tak. W mojej hodowli zdarzyło się tak, że dwie suczki (kryte w odstępie 10 dni) urodziły tego samego dnia. Tym szczęśliwym dniem była Wigilia. No więc, jak tu nie podkreślić w nazwie psiaka, że są takimi miłymi prezentami pod choinkę? A razem było ich 8!!! I dlatego do "normalnego" imienia psa dodałam jeszcze "FOR CHRISTMAS EVE" właśnie dla podkreślenia, że bimbusie urodziły się w Wigilię. Czy coś w tym złego? Pzdr.
-
Dzięki. Widziałam je. Poza tym znam te 2 baski z widzenia, a na zdjęciach wyszły niespecjalnie. Pzdr.
-
[quote name='ofcca'][quote name='Asiaczek']A czy na wystawie Championów w Lesznie nie było żadnych "ciekawostek"? To chyba niemożliwe?! Pzdr.[/quote] możliwe bo sedziowie nie bardzo mieli kogo oceniac, było bardzo mało psów.ja sobie ostatnio obiecałam że nie pojade wiecej do sedziego ktory nie ma pojecia o sedziowanej rasie,wiec mam nadzieje ze wtym topicu nie bede musiala juz nic pisac. pozdrawiam iwona[/quote] A możesz podać, ile było w tym roku psów na wystawie Championów? Porównam to sobie z latami ubiegłymi i z wystawą Championów na Węgrzech w ub.r. Pzdr.
-
[b]Basenji[/b] - stawka basenji na wystawie w Lesznie-Championy jest podana w topiku "Basenji - wystawy", założonym własnie po to przez .... Ciebie. Pzdr.
-
[quote name='Martyna']moj "kierowca" to rowniez wystawca, wiec musimy dopasc jakis hotel, ale cos tam zawsze znajdziemy ;))) dzieki za wszystkie informacje :-)[/quote] To może spróbujcie skontaktować się telefonicznie z organizatorami i poproście o namiary na jakiś hotel niedaleko wystawy? Albo może na miejscu w K. w sekretariacie wystawy ktoś Wam pomoże? Pzdr.
-
Podejrzewam, że sędzia w tym momencie, gdy suka kulała, po prostu odwracał głowę w inną stronę, aby tego nie widzieć... I wtedy z czystym sercem mógł napisać "CWC + CACIB". Pzdr.
-
Leszno-Championy, 27.02.2005 r. s. Ewa Pyrchała PSY Faraoland VICTORY & FREEDOM SUKI CHATTANOOGA CHOO CHOO Ypsylon - BOB. Pzdr.
-
Dzięki, dzięki. A możesz mi jeszcze podać sędziego? Pzdr.
-
Próbujcie dogadać się po polsku. W sumie te języki sa przecież do siebie b.podobne. My nie nocujemy w K., bo to podraża koszty wycieczki. A poza tym, ja tam wolę wyspać się w domu. A kierowcy drzemią sobie w samochodzie i generalnie są w stanie jechać z powrotem. Pzdr.
-
A może jest ktoś, kto dotarł do domu z katalogiem w plecaku? Bardzo proszę o sprawdzenie i poinformowanie Asiaczka o stawce basków, please. Pzdr.
-
Zgadza się. Warunki takie sobie, sędziowie - nie zawsze odpowiedni. Ale nazwa wystawy - Championy. Czy w tym roku też w finałach siedziało za stołem 3 Wielkich Proroków i wybierało "po uważeniu"? Jeśli tak, to dobrze, że nie pojechałam. Pzdr.
-
No to nie odpowiadaj/opowiadaj. Nie ma sprawy. Pzdr.
-
Nie spodziewałam się, że jest pociąg do K. Wydawało mi się, że takiego połączenia wogóle nie ma. No, cóż, myliłam się. Ale ja i tak preferuje jazdę do K. samochodem, bo jadę sama z 4 psami + klatka i inne bardzo potrzebne rzeczy. Tak więc dla mnie - samochód to najlepsze rozwiązanie. Do K. z W-wy jest w leciutkim zaokrągleniu 350 km w jedną stronę. Sama jazda trwa coś ok. 4-5 godzin, w zależności od warunków + 1-1,5 godziny na granicy. Pzdr.
-
Gratuluję wszystkim biorącym udział w wystawie CHAMPIONÓW! I bardzo ładnie proszę o stawkę basenji (V grupa). Dzięki Pzdr.
-
A czy na wystawie Championów w Lesznie nie było żadnych "ciekawostek"? To chyba niemożliwe?! Pzdr.
-
A to jak tak, to przepraszam. Widocznie nie doczytałam się. Sorki raz jeszcze. Ale i tak jest jeszcze jedno miejsce. Pzdr.
-
Oj, nie czytałam tego komentarza. Muszę zajrzeć do tego topiku. Cieszę się, że obiadek był OK. W naszym przypadku była to kawa + herbata + ciacho. Ciast było nawet 3 rodzaje, w tym jedno moje. Nie przechwalając - ciasta były b.smaczne i świeżutkie. No i zobaczyłam Foxiego - jest w super kondycji! Pzdr.
-
[b]Basenji [/b]- to jednak jedziesz?! Przekonałeś się? Lub czy przekonałęś TKŻ? Pzdr.
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik']Czy ma ktos moze wzor zgloszenia? Czy wystarczy takie zwykle z [url]www.zkwp.pl[/url] ?[/quote] Oczywiście, że wystarczy takie ze strony ZKwPL; najważniejsze, aby rubryki zatytułowane były w jęz. angielskim i w jęz. pl. Aby tam, w K. zorientowali się i dokładnie zrozumieli zgłoszenie. Możesz tez sama sobie stworzyć swoje zgłoszenia. Ja takie mam w komputerze i trzeba je wysłać faksem lub pocztą, to drukuję i na górze piszę miasto i datę wystawy. Oraz ewentualnie dodatkowe prośby na dole (po angielsku lub - w tym przypadku - po rosyjsku). I - jak do tej pory - nie miałam jakichkolwiek problemów z "prawidłowym" zgłoszeniem psiaków. Pzdr.
-
[quote name='kadziumia']No ja Asiaczku podejmę się w przyszłym tygodniu próby ;) zgłoszenia faxem moich psów. Mam nadzieję , że pójdzie to tak sprawnie jak w ubieglym roku z dosyłanie dokumentów :lol: Z drugiej zaś strony: jak się ma tak jak ja ok.90 km do Kaliningradu, to chyba wprost "grzech nie jechać" :wink: :lol: pozdrawiam[/quote] No, wreszcie odezwałaś się! Ja, jak przeczytałam ulotkę nt. tej wystawy, to - tak jak wspominałam na wystawie- nabrałam apetytu. I przymierzam się do jazdy. Na serio. Jeszcze raz gratuluję sukcesów w Gdańsku. Na BOG miałabyś szansę, bo wszystkie miejsca na pudle zajęły "duże i włochate". Pzdr.
-
[b]Martyna[/b] - może w takim razie dołączysz do nas? Paolinka nie zdeklarowała się. A w busie są jeszcze miejsca? Ja biorę baski, jest jeden shar-pei, a więc miejsce jeszcze jest. Przemyśl sprawę. Pzdr.