Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='dorotal']Czy moglabys zobaczysz i podac stawke buldozkow francuskich z grudnia z Kalingradu?[/quote] BF był tylko jeden: PSY kl. o Kasper (z Kaliningradu). Pzdr.
  2. [quote name='króliczek']zdaje się ,że jest to wystawa podwójna jednodniowa -cholera wie jak to jest rozwiązane czsowo :evil:[/quote] Też jestem ciekawa. A może będziemy przechodzili z ringu na ring :wink: Jak pojadę i wrócę, to na pewno powiem, jak to wyglądało. :D Pzdr.
  3. [quote name='dorotal'][quote name='Asiaczek']Podaję nowe informacje nt. Kaliningradu: Konkurencje hodowlane - po 10 Euro (tez na 2 dni). Pzdr.[/quote] Ta wystawa jest 2xCAC w jeden dzien czy tez w dwa? Jesli w jeden dzien to o ktorej zaczyna sie wystawa pierwsza, a o ktorej druga? Czy platnosc za 1 wystawe to 25 euro,20 euro? Bo 29.05.2005 wybieram sie do Leszna i wolalabym sie wyrobic :D .[/quote] Obie wystawy CAC-owe są [b]jednego dnia[/b], tzn. 28.05.2005 r. Jak na razie, nikt z organizatorów nie potrafi podać godziny rozpoczęcia drugiej wystawy, bo to zależy od ilości zgłoszonych psów. Natomiast pierwsza wystawa powinna rozpocząć się ok. godz. 9-9.30. Przynajmniej tak było w grudniu ub.r. Co do płatności, to zadzwoń do K. i dowiedz się, ile wynosi wpisowe na jedna wystawę. Ja się o to nie dopytywałam, bo jadę na dwie, a nawet na 3. Ta wystawa championów tez mnie rajcuje ze względu na cenę i nazwę. Pzdr.
  4. [quote name='orsini']ja jak zwykle nie bardzow temacie, w maju jest podwojna wystawka tak?a ta championow to kiedy?[/quote] W dniu 28.05.2005 r. są 2 wystawy CAC-owe (wszechrosyjskie) i 1 wystawa championów. WSZYSTKIE TE WYSTAWY SĄ JEDNEGO DNIA! A więc trzeba mieć sporo sił i mało nerwów, bo na pewno bedzie to wysiłek dla naszych psiaków, no i dla nas. Pzdr.
  5. [quote name='Fuka']Dzięki! A maila nie ma żadnego? myślisz, że można po angielsku?[/quote] Mail jest, a jakże. Ale ja na niego pisałam i do tej pory czekam na odp. I pisałam po angielsku. Myślę, że lepiej jest zadzwonić. W Kaliningradzie jest godzina do przodu. [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] Oba te maile sa do klubu Faworit, który to klub jest jednym z organizatorów. Drugim jest "Zwiozda Zapada", ale do tego klubu mam tylko telefon: 007 0112 51 46 65. Powodzenia. Pzdr.
  6. Proponuję dla tego pana ksywkę "Wielkie Nieporozumienie", w skrócie "WN". Może ponazywajmy sędziów jakimiś ksywkami, co? Oczywiście nie wszystkich, bo może byc trudno, ale spróbowac warto. Jak dla mnie, ten pan zostanie juz WN. :D Pzdr.
  7. [quote name='Basenji']A po ile stoją suczki? Bo MKŻ mięknie. Zdrówko[/quote] To zależy, skąd młoda będzie pochodzić. Czy z polskiej hodowli, czy z zagranicznej. I czy to ma być przyszła żona dla Fingala, czy niekoniecznie? No i - oczywiście - w jakim ma być kolorze. TKŻ mięknie? NIEMŻLIWE, ALE CUDOWNE!!! Pzdr.
  8. Z tego, co się orientuję, to obsada jest raczej z Serbia i Czarnogóra, Czechy, BiH i Rosja. Ale zadzwoń pod nr 007 0112 36 42 46 i tam może coś więcej uda Ci się dowiedzieć. To jest telefon do Prezydenta Klubu pani Larissa Inokientiewna Szestakowa. Może ona wie juz coś więcej. Pzdr.
  9. Toż to kretyn czystej wody! Że też Twoja suka to wszystko wytrzymała. Jak to dobrze, że on nie jest sędzią V gr. Oj, jaka ulga... Pzdr.
  10. [quote name='Fuka']:o chyba jednak nie :lol: :roflt: chociaz właściwie czemu nie, po tym jak sędzia szukał jaj u suki i grzebał jej w pochwie przez kilka minut, po to żeby w końcu - z wielkim żalem wyrzucić sukę z ringu bo jest wnętrem.... nic mnie nie zdziwi :oops: Po wyjaśnieniu, że to suka - dokończył oceny i dał jej CACIB....[/quote] Napisz o tym w topiku "Skandale sędziowskie". Ale tak "z mięskiem" i detalami, kto, kiedy itp. Przeczytałam to i aą mi się wierzyć nie chce. To jakis kabaret, czy co? Pzdr.
  11. Podaję nowe informacje nt. Kaliningradu: Termin przyjmowania dokumentów - 15 kwiecień 2005 Cena (od razu za 2 wystawy): I pies - 50 Euro, II i następne - 40 Euro. Konkurencje hodowlane - po 10 Euro (też na 2 wystawy). Cena za wystawę Championów - 5 Euro. Opłata może być uiszczona na wystawie, ale na wysyłanych zgłoszeniach należy o tym napisać. Pzdr.
  12. [quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'][quote name='matrix.....']Asiaczek - bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. Właśnie często słyszy się, że np mieszkające w tym samym domu dwa samce nie mogą się zgodzić. Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć parkę basenji i wtedy przynajmniej teoretycznie powinna być sielanka i dla psów i dla ich właścicieli :)[/quote] Faktycznie, prawie cały rok masz sielankę, ale te 3 tygodnie cieczki potrafią zamienić się w koszmar (ja się do tego przyzwyczaiłam). Trzeba wtedy separować psiaki lub jedno z nich gdzieś oddać na przechowanie. Jedni preferują pierwszy, drudzy - drugi wariant. Jak w zyciu. Każdy sposób ma swoich zwolenników i przeciwników. Pzdr.[/quote] Trochę to przerażające z tą cieczką. No ale jakby miał przy tym kryć, to chyba by było OK? A jak wy rozwiązujecie to w Waszych hodowlach? Zdrówko[/quote] Ale zanim dojdzie do krycia, to 2-3 cieczki trzeba przeżyć. W tym czasie trzeba je oddzielac od siebie nie tylko w domu, ale i na spacerach. Ja np. , gdy mamy sukę w cieczce, nie chodzę z psami tymi samymi trasami, co z sukami. I staram się, zby najpierw szły samce, a potem suczki. A w domu, to nie tylko zamykanie w osobnych pomieszczeniach, ale, przy naszej nieobecności, klateczki wchodza w grę. Niestety. Pzdr.
  13. Asiaczek

    Metryka

    Też mam takie wrażenie. Ta głowa taka ciężka, oj, jaka ciężka... Pzdr.
  14. Zgadzam się z Matrixem. Już na tapetę wchodza inne wystawy, nie tylko w PL. A więc do usłyszeenia na innych topikach. Pzdr.
  15. Asiaczek

    zakoceni.pl

    Nazbierało mi się zaległości (od ub. piatku), bo musiałam wyjechac z fanami domowych kotów na wystawę. Dzisiaj, po otworzeniu komp., od 74 strony czytam, oglądam,śmieję się i oczom nie wierzę. Zdjęcia sa boskie, koty jeszcze bardziej. A te maluchy w różnych kombinacjach, pozach i z minami... Super! Ale moje tez nie od macochy. Może jak mój KM będzie miał trochę czasu, to kilka z moich ulubieńców (persy) ujrzy światło na DGM. Pzdr.
  16. No tak, nie pozostaje mi nic innego przypomnieć o przejrzeniu dokumentów, po zejściu z ringu. Wiem, wiem, wtedy jeszcze z nas paruje adrenalina i inne, ale - jak się okazuje - mamy w tym własny interes. My i nasze psiaki. Pzdr.
  17. Asiaczek

    zakoceni.pl

    No, właśnie, kto? Nie chce mi się sięgać wstecz, za długo to trwa. A o pomocnikach to wiem, że pomocnikiem Inspektora jest Gusio - ale to młody, jeszcze nieco głupawy pomocnik. A poza nim, kto? Możesz zrobić brief nt. obsady? Pzdr.
  18. Tak. Sposób na "blondynkę" nie zaszkodzi. Ja kiedyś też miałam z tym sporo problemów; osoby, do których chodziłam na strzyżenie z moja suczką twierdziły, że to bardzo skomplikowane, trudno się tego nauczyć. Ale nie przesadzajmy. WSZYSTKIEGO można się nauczyć, prawda? Pzdr.
  19. Asiaczek

    zakoceni.pl

    Oj, Jezusicku, gdzie ja trafiłam: Interpol, listy gończe, tajni współpracownicy... Pzdr.
  20. Pewnie, pozbyliby się nas w try miga! Ciekawe, jak zostały poprawione karty pozostałych psów z tej klasy. Pzdr.
  21. Też mi się tak wydaje, że w W-wie są egzaminy. Pamiętam, jak moje koleżanki zdawały, to była i W-wa, i Opole i jeszcze 2-3 inne miasta. Pzdr.
  22. Asiaczek

    Metryka

    No to czekamy na wieści z frontu. Gdyby były jakieś problemy, to też o nich napisz. Dla wszystkich uczestników forum może to stanowić istotną informację, jak postępować w danej sytuacji itp. Good luck. Pzdr.
  23. Basenji, z tego, co pamiętam, to chyba TKŻ zaczęła rozmowę w/s drugiego baska (w Legionowie). Może te "góry do przejścia i te morza do przepłynięcia" nie będą takie ciężkie? Chcieć, to móc. Ale przede wszystkim, aby przekonywać drugą osobę, to Ty musisz być pewien, że na 100 % chcesz drugiego psiaka. A więc... Pzdr.
  24. [quote name='matrix.....']Więc Basenji czas na Twoją decyzję! Wiosną rozglądaj się za pręguską suczką basenji - Asiaczek na pewno pomoże. Dostałem dzisiaj zdjęcia z Głogowa na jednym z nich jest wybór w grupie V FCI. Widac wyraznie basenji pręgowanego, nie potrafię je tutaj wstawić jutro jak mi się uda wyślę na meila któremys z Was :) Zdjęcie nie oddaje dosłownie tego jaki jest z-ca grupy ale tak wydaje mi się, że powalający to on nie jest. Nie widziałem go na żywo, może nie jest dobrze ustawiony do zdjęcia, nie wiem, brakuje mu tego czegoś...[/quote] Mnie też ten piesek nie zachwycił. Nie ta głowa i jest troche przyciężki. No, ale sędzia uznał jego za najlepszego i trudno. O Gusiu powiedział (tuż po porównaniu o BOB-a), że ma super proporcje, ale jest jeszcze zbyt młodzieńczy. Fakt Gusio ma dopiero 13 miesięcy, a ten jest z 2001 r. (chyba). O ile BOB-a mogę mu darować, o tyle BOG1 nie potrafię zrozumieć. No cóż... Pzdr.
  25. [quote name='Basenji'][quote name='matrix.....']Asiaczek - bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. Właśnie często słyszy się, że np mieszkające w tym samym domu dwa samce nie mogą się zgodzić. Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć parkę basenji i wtedy przynajmniej teoretycznie powinna być sielanka i dla psów i dla ich właścicieli :)[/quote] Zwłaszcza jak podwójnie muszą wychodzić na spacer, np w zimie! A parka to niezły pomysł. Zdrówko :lol:[/quote] Jak się ma parzystą liczbę psów, to na spacery wychodzi się z dwójką. Kto miałby czas na wychodzenie oddzielnie. Ja czasami wychodzę oddzielnie, jak muszę potrenować jakiegoś malucha lub przećwiczyć jakiś fragment "gry wystawowej". Ale normalnie, to dwójkami. Pzdr.
×
×
  • Create New...