Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Ooooooo, jaka cisza nastała... Czyzby Debe juz pojechała przywitac sie z Matylka?:) pzdr.
  2. Nie ukrywam, ze miło by bylo popatrzeć na nowe fotki Nordi:) pzdr.
  3. A oto Jej Długośc Sue:):loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruPC250004_zps2e4961cd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruPC250002_zps9f1ec984.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruPC250001_zpsbfdad4db.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruPC250003_zps5c1785e5.jpg[/IMG] Pzdr.
  4. Ooooo, szybko działacie:) super! Pzdr.
  5. [quote name='agawa9']hej-a wiemy co tam u GMOsia????[/QUOTE] Podpinam się pod pytanie:) pzdr.
  6. No to teraz trzeba głaskac, miziac, całowac i karmić Mamuskę:) Aby miała sily donosić, urodzić i wykarmic maleńtasy:) pzdr.
  7. Oj, smutno się zrobilo... Dla Foxiego ["].... pzdr.
  8. Witamy się u Majki w 2013 Roku i same dobre mysli slemy:) pzdr.
  9. Jest śliczna, podobna troche do Burej:) Wziełabym ja w ciemno, ale trochę obawiam sie, jak Bolek i bura na nia zareaguja.... Bo jak będzie wsio OK - to OK. Ale jak nie polubia sie, to co? Oddawac kicię...? Pzdr.
  10. Ufffff, ja juz prawie obrobiona: - farsz na pierogi ruskie zrobiony, - opłaty zrobione (oj, jak niewiele zostało na koncie...) - jeszcze tylko umyc podłogi i moge czekać na Gości:) A pierozki zacznę robic okolo 16-tej, aby byly świezutkie i cieplutkie:) pzdr.
  11. Hej, hej,[B] jamnicze[/B], zyjesz? pzdr.
  12. Melduję się u Fuksa w Nowym 2013 roku i nieśmiało spytam, czy może jakię snowe foteczki chłopaka sa?:) pzdr.
  13. Moja stała za styczęń 2013 - poszła - 20 zł.
  14. Dzisiaj poszła moja stała dla Kaja - 20 zł (styczęń 2013). pzdr.
  15. Dzisiaj poszedl przelew dla Słodziaków - 20 zł (stała za styczęń 2013 dla obu):) pzdr.
  16. Dzisiaj przelałam moja stałą za styczeń dla Rino - 20 zł. Prosze o wpisanie mnie (zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami) do puli deklaracji stalych (20 zł/miesiąc). pzdr.
  17. [quote name='M&S'][URL="http://www.picturesanimations.com/dogs_cats"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs_cats/Godmorgen252028629.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Cudne:) pzdr.
  18. [quote name='dbsst']Asiaczku a ja nie mogę uwierzyć, że to JUŻ jeszcze do końca nie przywykłam się do ciąży hahhaha.[/QUOTE] ..no i chyba juz nie przywykniesz, bo nie zdażysz:) pzdr.
  19. [quote name='M&S']Cześć:) Wiem, że to miłe;)[/QUOTE]I jak jeszcze:) [quote name='bety']Fajna minka Burej :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_9977_zpsdcf914c6.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE] Bura traktuje maluchy jako dopust Bozy.... pzdr.
  20. [quote name='Cienka']Mośki już dawno nie śpią tylko szykują się bo 14 rusza akcja tydzień Angielski ( a właściwie dwa tygodnie) w naklejkowie czyli w nie tylko na...[/QUOTE] ...i znowu praca, co?;) pzdr.
  21. jamnicze - jak gardło? Ja, jak mam zapalenie krtani to uzywam takich tbl. do ssania "Tymianek i podbiał". Dobrze się po nich czuję i pomagają. W przeciwieństwie do Strepsilsu, po którym chce mi się .... wymiotować.... Zdrówka. pzdr.
  22. Juz niedługo:) I powiem szczerze, że nie moge doczekac się Matylki;) Pzdr.
  23. [quote name='*anusia&ajlu*']nic nie wiem o Burej, przyszła w wakacje i została :( napewno ktoś wyrzucił bo się znudziła i nie wiedzieli co z nią zrobić na wakacje :/[/QUOTE] Nic to, I Tlysty Bolek i Bura sa cudne i zachowuja sie po prostu super:0 SI i ku - kuweta. Apetyty dopisuje:) Przy laserze próbuja się ciut rozkręcach, ale jeszcze musi minąć troche czasu i ćwiczeń, aby załapały, że to moze byc świetna zabawa:) [quote name='M&S']No to pięknie:multi:[/QUOTE] Polecam:) [quote name='Metheora']Ale pięknie rosną :) buziaki dla małych ...u nas zaczął padać mokry, zimny śnieg i psy jakieś znudzone i zaspane...[/QUOTE] U nas wczoraj tez padało, ale dzisiaj raniutko już jest sucho... Pzdr.
  24. Na razie muszę ogarnąć moją emeryturę, popłacic miesięczne zobowiązania i dlatego dopiero w poniedziałek pojade zgłosic miot. No i nast. tydzięń albo za 2 - tatoo, chipowanie, szczepienia... znowu trochę kasy wyleci z portfela;) No nic. spadam. Jestem piękna i gładka, bo bylam na mikrodermabrazji, masce z alg i masażu twarzy. Czuję sie świetnie, zrelaksowana i pewnie stad ten dopalacz w tylku....;) pzdr.
  25. Nienienie, zgłosic miot:) Jutro na pewno mnie nie bedzie na Sekcji. Pewnie dopiero jak przyjdzie czas na przegląd miotu, to wtedy będę:) pzdr.
×
×
  • Create New...