-
Posts
3216 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Grażyna49
-
[url=http://naforum.zapodaj.net/fb056ad211e7.jpg.html][/url] Taka była ulubiona poza mojej Tory jak pan na weekendy przyjeżdżał Rasti CTR-ka jest obcinana nie tak jak wzorzec nakazuje,tylko "na okrągło"dla mojei i jej wygody. Większość dnia spędza na dworku,w piaseczku kopie doły,więc łatwiej czystość utrzymać. Nie jest psem wystawowym więc tak dowolnie się strzyżemy.
-
No to próba ,może się uda. [url=http://naforum.zapodaj.net/847856f70e2f.jpg.html][/url] <a href=http://naforum.zapodaj.net/847856f70e2f.jpg.html><imgsrc=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/847856f70e2f.jpg alt=hosting zdjęć zapodaj.net /></a> [url=http://naforum.zapodaj.net/cd2b90921542.jpg.html][/url] to moja poprzednia niufeczka ,która odeszła 2 lata temu w wieku 13 lat [url=http://naforum.zapodaj.net/70aabe88cd0b.jpg.html][/url]
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Grażyna49 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Święta racja. Ja kocham od zawsze wszystkie molosowate. Krabik też jest jedyny w swoim rodzaju. Musi komuś zapaść w serce,czego mu życzę z całego mojego serducha. Przeglądając różne wąteczki wydaje mi się,że trudniej jest dużemu psiakowi znaleźć domek. To zrozumiałe,bo więcej zje i opieka drożej kosztuje i ta domowa i weta. Poza tym jak ktoś ma skrawek podłogi do ofiarowania to woli kilka mikrusów uszczęśliwić niż jednego wielkopsa. Ale jak już taki wielkopies znajdzie swojego ludzia to już na całe życie. To tylko takie moje przemyślenia. -
Szrloczku kochany,nawet chyba nie wiesz jaką niespodziankę pańcia Wam dzisiaj szykuje. Powodzenia i miłej zabawy.
-
Większa budka,na kilka kotków ma też dodatkowo tą zaletę,że wspólnie się dogrzewają.Jeśli tylko na tyle się zaprzyjaźnią,że zechcą razem mieszkać. W tych krzakach ,po owinięciu czarną folią będzie mało widoczna,na wierzch mozna liści z ziemią/piaskiem narzucić. Oszczędność też jest bo budka na 4 kotki 70-80 a nie 50 od sztuki.
-
Boston już miał 111 wyświetleń a polarek 34. Trzeba trzymać kciuki za chłopaczków. Oni obaj tacy biedni ,tacy zagubieni.
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Grażyna49 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek fanklubowi Soni i jej samej. Hi hi hi,nie ciesz się tak bardzo z podobieństwa Soni do basenji. Nie wiem czy to prawda,ale mój szwagier jest zakochany w tych psach i mówił mi ,że to psy które na lwy polowały. Aż muszę sprawdzić w Googlach. http://www.psy24.pl/2373-BASENJI-rasy-psow.html Faktycznie brały udział w polowaniach,ale o lwach nic nie pisze -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Grażyna49 replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Witam piękność, dwukolorowe oczko. Trzymam kciuki za socjalizację suni. -
Pomysł świetny , tylko trudny do zrealizowania. Gdyby był obowiązek czipowania psów było by prościej. Co jakiś czas komisja z czytnikiem by się po wsiach przejechała i problem z głowy. Na mojej wsi też większość psów lata luzem. Teraz gdy zaczyna się okres cieczek trudno przejechać. Stada latających psów za biedną sunią nie zwracają uwagi,że to ulica czy droga przelotowa.
-
Wielkie dzięki. Jesteście kochane a Kejciu chyba nas przeklnie za te zmiany. Mam jeszcze jedno opłacone wyróżnienie,ale to chyba dla Gwiazdeczki zostawię. Tylko musimy pamiętać,żeby w mejlu to dopisać.
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Grażyna49 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Poczekajcie troszkę bo u mnie debet się zrobił a tu trzeba i Gwiazdeczkę na sterylkę wesprzeć i Piankę z koleżanką co nieco a i Raficzek też tylko do lutego jest opłacony. Poczekajcie z miesiąc... cooo? -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Grażyna49 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
A ja już we wszystko wierzę. Kilka lat temu kłóciłam się ze szwagrem,że u nas nie ma Łosi. Że pewnie w pijanym zwidzie jelenia z łosiem pomylił. Bo u nas suche tereny a łoś raczej podmokłe lubi. No i na własne oczy się przekonałam,że u nas i jelenie i daniele i sarny i ŁOSIE też są Podobnie może być i z wilkami. Niszczą , wycinają lasy i wilki migrują. Mizianka dla Lerki co to ją gna przed siebie. -
Tak sobie zaglądam. Fajniutkie zdjęcia. Papryczko,synek uroczy i ma super zajęcie z rzucaniem patyczków.
-
Jeżeli aktywacja polega tylko na kliknięciu w otrzymaną wiadomość , to możecie i moją pocztę wykorzystać. [email protected] Po grazyna jest kropka - bo nie zawsze widać.