Jump to content
Dogomania

Grażyna49

Members
  • Posts

    3216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Grażyna49

  1. [url=http://naforum.zapodaj.net/fb056ad211e7.jpg.html][/url] Taka była ulubiona poza mojej Tory jak pan na weekendy przyjeżdżał Rasti CTR-ka jest obcinana nie tak jak wzorzec nakazuje,tylko "na okrągło"dla mojei i jej wygody. Większość dnia spędza na dworku,w piaseczku kopie doły,więc łatwiej czystość utrzymać. Nie jest psem wystawowym więc tak dowolnie się strzyżemy.
  2. No to próba ,może się uda. [url=http://naforum.zapodaj.net/847856f70e2f.jpg.html][/url] <a href=http://naforum.zapodaj.net/847856f70e2f.jpg.html><imgsrc=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/847856f70e2f.jpg alt=hosting zdjęć zapodaj.net /></a> [url=http://naforum.zapodaj.net/cd2b90921542.jpg.html][/url] to moja poprzednia niufeczka ,która odeszła 2 lata temu w wieku 13 lat [url=http://naforum.zapodaj.net/70aabe88cd0b.jpg.html][/url]
  3. Jest na awatarku . Postaram się wstawić jej zdjęcie ale ja słaba jestem w te klocki Tu jest jeszcze z niufeczką
  4. TE uszka są cudowne. Jedno jak miś uszatek a drugie jak nietoperek. Faktycznie miodziowy słodziak. Tylko musi amatora znaleźć szybciutko,już jest gotowy. Powodzenia Rudzielcu.
  5. Święta racja. Ja kocham od zawsze wszystkie molosowate. Krabik też jest jedyny w swoim rodzaju. Musi komuś zapaść w serce,czego mu życzę z całego mojego serducha. Przeglądając różne wąteczki wydaje mi się,że trudniej jest dużemu psiakowi znaleźć domek. To zrozumiałe,bo więcej zje i opieka drożej kosztuje i ta domowa i weta. Poza tym jak ktoś ma skrawek podłogi do ofiarowania to woli kilka mikrusów uszczęśliwić niż jednego wielkopsa. Ale jak już taki wielkopies znajdzie swojego ludzia to już na całe życie. To tylko takie moje przemyślenia.
  6. Szrloczku kochany,nawet chyba nie wiesz jaką niespodziankę pańcia Wam dzisiaj szykuje. Powodzenia i miłej zabawy.
  7. Większa budka,na kilka kotków ma też dodatkowo tą zaletę,że wspólnie się dogrzewają.Jeśli tylko na tyle się zaprzyjaźnią,że zechcą razem mieszkać. W tych krzakach ,po owinięciu czarną folią będzie mało widoczna,na wierzch mozna liści z ziemią/piaskiem narzucić. Oszczędność też jest bo budka na 4 kotki 70-80 a nie 50 od sztuki.
  8. Jestem u biedaczka. Nosek chyba pogryziony. Trzymaj się maleńki , może z ogłoszeń ktoś Cię pokocha . Miłością jedną jedyną na całe życie. Tego Ci życzę z całego serca.
  9. Boston już miał 111 wyświetleń a polarek 34. Trzeba trzymać kciuki za chłopaczków. Oni obaj tacy biedni ,tacy zagubieni.
  10. Pozdrawiam p.Magdę. Za jej cierpliwość i oddanie Imuszce ukłon wielki się należy. Naszej Madzi też wielkie uznanie za zrozumienie potrzeb sunieczki w socjalizowniu się z nowym domkiem.
  11. Dzieńdoberek fanklubowi Soni i jej samej. Hi hi hi,nie ciesz się tak bardzo z podobieństwa Soni do basenji. Nie wiem czy to prawda,ale mój szwagier jest zakochany w tych psach i mówił mi ,że to psy które na lwy polowały. Aż muszę sprawdzić w Googlach. http://www.psy24.pl/2373-BASENJI-rasy-psow.html Faktycznie brały udział w polowaniach,ale o lwach nic nie pisze
  12. Witam piękność, dwukolorowe oczko. Trzymam kciuki za socjalizację suni.
  13. Pomysł świetny , tylko trudny do zrealizowania. Gdyby był obowiązek czipowania psów było by prościej. Co jakiś czas komisja z czytnikiem by się po wsiach przejechała i problem z głowy. Na mojej wsi też większość psów lata luzem. Teraz gdy zaczyna się okres cieczek trudno przejechać. Stada latających psów za biedną sunią nie zwracają uwagi,że to ulica czy droga przelotowa.
  14. Hej , "maleństwo" ,dni już można liczyć. Dzisiaj już środa,więc niedługo będziesz miała ludzia do ściskania.
  15. Wielkie dzięki. Jesteście kochane a Kejciu chyba nas przeklnie za te zmiany. Mam jeszcze jedno opłacone wyróżnienie,ale to chyba dla Gwiazdeczki zostawię. Tylko musimy pamiętać,żeby w mejlu to dopisać.
  16. W tej chwili nowych nie ma . Czekamy na sterylkę,ale mam zbunkrowane wyróżnienie dla niej jak tylko będzie gotowa. Nad tamtym domkiem płakała nie będę,bo od początku wydawał mi sie mało pewny. Ona zasługuje na miłość i to taką od pierwszego wejrzenia. Mocno wierzę,że taka się trafi.
  17. Witaj Gwiazdeczko. Jak się czujesz? Pozdrawiam wszystkich fanów zaglądających,podczytujących,uczestniczących.
  18. Poczekajcie troszkę bo u mnie debet się zrobił a tu trzeba i Gwiazdeczkę na sterylkę wesprzeć i Piankę z koleżanką co nieco a i Raficzek też tylko do lutego jest opłacony. Poczekajcie z miesiąc... cooo?
  19. A ja już we wszystko wierzę. Kilka lat temu kłóciłam się ze szwagrem,że u nas nie ma Łosi. Że pewnie w pijanym zwidzie jelenia z łosiem pomylił. Bo u nas suche tereny a łoś raczej podmokłe lubi. No i na własne oczy się przekonałam,że u nas i jelenie i daniele i sarny i ŁOSIE też są Podobnie może być i z wilkami. Niszczą , wycinają lasy i wilki migrują. Mizianka dla Lerki co to ją gna przed siebie.
  20. Tak sobie zaglądam. Fajniutkie zdjęcia. Papryczko,synek uroczy i ma super zajęcie z rzucaniem patyczków.
  21. Jeżeli aktywacja polega tylko na kliknięciu w otrzymaną wiadomość , to możecie i moją pocztę wykorzystać. [email protected] Po grazyna jest kropka - bo nie zawsze widać.
  22. Anulka,piękne ogłoszenie. Ja niestety nie miałam szczęścia .Ani jeden telefon nie zadzwonił. Może dlatego,że mimo moich prywatnych danych na zdjęciach było widać "Psy z Radys" 114 wyświetleń to sporo jak na tak krótki okres.
  23. Jest co raz lepiej, sama widzisz. Późno dzisiaj się połączyłam z netem więc i tu napiszę,jeśli można jeszcze zmienić to poproszę na Bostona. Jeśli sama coś zadecydowałaś ,niech tak zostanie.
×
×
  • Create New...