Jutro po fryzjerze 8) Ścinam włosięta, wprawdzie żaden fryz ale ścinam na krótko, podobno w takich mi lepiej 8) 8)
Ano jak już przy włosach dbsst nie wiesz co zrobić żeby nie były siankowate ? Bo ja pomijając fakt że mam ich dużo, to jeszcze mam sianko, używam szamponu wygładzającego odżywki i nic z tego. :-?