A ja się tak zastanawiam, czemu ci mężxzyźni tak osobiście do tego podchodzą, czyżby jakiś kompleks ...? :hmmmm: :lol:
Basenji należą Ci się wielkie gratulacje, ilekroć czytam to kocie "nu pogodi" umieram ze śmiechu :D :D :D
Ostatnio oba tematy kociate ( ten i z galerii) stały się moimi uluibionymi... ciekawe dlaczego... :lol: :lol: :lol:
Słuchajcie ! Mam cudowną wiadomość ! Moi rodzice ( Patko bedę Ci dożywotnio wdzięczna :buzi: ) jak zobaczyli Lunkę na tapecie to zaczęli coś napomykac że zamiast psa na razie kota ... :angel: :angel: :angel: :angel:
Basenji my to zniesiemy z uśmicehami na ustach, ja bym saie raczej martwiła jak Ty to zniesiesz :lol: :lol: :lol:
Patka już Ci posłałam maila, bedę baaardzo wdzięczna za to rude cudo :angel:
[quote name='Patka']A teraz żeby uspokoic atmosfere pogoni i przemocy....
Luna odpoczywa po hipnozie wróbelków mieszkających pod parapetem naszego okna :D Nie ma jak miękka poduszeczka i drzemka by ukoic skolatane przez wróbelki nerwy....
[img]http://img184.exs.cx/img184/8138/im0011146yb.jpg[/img][/quote]
Patka czy to nie będzie problem jak Cię poproszę żebyś mi wysłała tą fotkę, jest przesliczna :angel: :angel: :angel:
[quote name='AnkaW'][b]Arima[/b] - w domu rządzi kot. I nie będzie mu byle pies podskakiwał. Nie z takimi sobie dawał radę. Muszę mu zrobić zdjęcie jak przyjdzie kumpel Gizma. :evilbat:
[img]http://img197.exs.cx/img197/1992/wojna3bt.jpg[/img][/quote]
Nawet jak rządzi to wspaniały z niego władca. Zniża się nawet do czułości wobec pospólstwa, o tu powyżej mamy zdjęcie jak kotek wyciąga swe kochające łapki i chce objąć psinkę :lol: :lol: :lol:
Te dwa miziaki bez wzgledu na płeć to Romeo i Julia, oni by się nadawali na okładkę tego dzieła :angel: :angel: :angel:
Patka nie wiem co na to panowie, ja nie pan ale jestem zachwycona tą śliczną koteczką :D :angel: :angel: :angel: :D
Basenji prosimy o więcej odcinków, oglądam Twój serial z zapartym tchem :lol: :wink:
Różnica jest tylko taka, że kiedyś poza tym mężczyzna mógł skrytykować zmywanie ( jeśli zmywała kobieta), teraz są też nowoczesne kobiety, które moga dac nowoczesnemu mężczyźnie w łepetynkę za krytykę :wink:
Basenji fotka genialna, przesliczna :D :D
Dziękuję pieknie za pana W :wink:
Dla mnie to nie jest nierasowiec to jest przepiekny rasowy kot, za dużo ich takich jest żeby to były nierasowce, kantujecie coś :wink: :D
Beato tak to ja uwielbiam być męczona, wręcz marzę o takich torturach :wink:
Czy ja mogę dostać te zdjęcia na maila ? Cudne są !!! :angel: :angel: :angel:
Ja nie mam innego wyjścia :wink:
Ale takie umaszczenie jest wszędzie nie tylko u nas w Polsce, dla mnie to powinna byc rasa, bo takie koty są śliczne :D
Ja chcę fotki Walerego :D