-
Posts
474 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by souris
-
Oooo :( :( :( szaraduszko śliczne zdjęcie :loveu: :angel:
-
Wybacz ciekawość [b]adda[/b] ale w jakim wieku jest córka ? :oops: :D
-
Adda ależ przeciwnie, jesteś piękna kobieta i zobaczysz zdjęcia wyjdą cudowne :D :D :D
-
[b]Patka[/b] ja też Ci życze wszystkiego najlepszego, żeby Ci się kociaki i psica zdrowo chowały i co dzień miłości swej dowody dawały 8) ( to nie była aluzja do ...ekhm... kupy... ) :lol: :calus: :D :D :D :new-bday: :multi: :smilecol: :new-bday: :multi: Ale Dymuś urósł, nie wiadomo kiedy ! Ja pamiętam jak ogladałam jego pierwsze zdjęcia, taki był maleńki :o :D :D :D No Waler to jest kocur pożądny, tylkow zrok ma taki trochę nie tego... :lol: :lol: :lol:
-
Ta wyżlica jest piękna, ten wdzięk, ta powaga, nic tylko umrzeć z miłości :o :angel: Mopsik także jest piekny, aczkolwiek wzbudza nieco inne uczucia, nie mogłam się pozbierać ze śmiechu :D Jest uroczy :D
-
Lunka jak zwykle piękna :angel: , a co Ty chcesz Patka skromna koteczka jest, woli wdzięki zachowywać dla Mruczysława, a nie dla fanek :wink: Ja uwielbiam jej łapki, ona ma urocze te łapeczki, że Ty ich jeszcze nie shcrupałaś to ja Ci się dziwię :D
-
Kochane ja wam zrobię coś złego. Muszę znowu hurtem odpowiadać, stanowczo za dużo gadacie jakl na moje potrzeby i możliwości czasowe. ! Ja sobie nawet w punktach zapisałam podczas czytania poszczególne rzeczy. 1. Tajdzi ile Twoje cudo ma ? Ona na każdym zdjęciu wychodzi jak dama, damą się chyba rodzi, bo sądzę że gdyby stała na głowie przebrana za klauna też by wyglądała jak dama. Uwielbiam na nią patrzeć, bije od niej takie ciepło i opanowanie. A może to tylko zdjęcia takie wychodzą ? Nie, za dużo ich, ona jest pełna wdzięku zaru uroku i co tam jeszcze chcecie. Podoba mi się szalenie i ja chcę więcej foteczek. :loveu: 2. Beata to rude jest cudowne, mam hopla na punkcie rudych zwierząt. Nawet sobie zaplanowałam mieć rude szczury psy koty i co tam jeszcze jest! Wiesz teraz bedzie lepiej, bo nawet jeśli Wojtecki się do tego nie przynzjae to już się na pewno przełamał. Sadzę że upiera się dla zachowania honoru i potem będzie gadał z oboma kotami. :lol: :wink: Nie mam już połowy serca, te koty są takie śliczne, że oczu nie mogłam oderwać. :angel: 3. No i cholera stało się, zapomniałam połowy rzeczy o których miałam napisać, dostanę nerwicy przez was, proszę mi poprawić humorek i pokazać jakieś piękne fotki pięknych kociaków. 4. Adda bo kota się czesze, a nie... :lol: :wink: :wink: :wink: Przepraszam za przydługi post, ale same mnie zmuszacie 8) :wink:
-
malawaszka ja czytałam chyba o jakiejś kłodzie na Zbokach, nie wiem czy to to samo jest :lol: :lol: :lol:
-
No to świetnie, to teraz tylko Wind 8) :D
-
Adda nie zrobisz nam chyba tego i zgodzisz się co ? Ja się podpisuję pod tym co powiedziała dbsst, jesteś kobieta piękna i ukrywanie tego to jest egoizm. Tak przyjemnie jest patrzeć na śliczne kobiety, no zgódź się. 8) :D :D :angel: :angel: :angel:
-
adda :angel: :angel: :angel: Wind ma rację, zgódź się :angel: :angel: :angel:
-
O rany ale ona ma oczy, ile ja bym dała za taką zieleń :lol: :wink: :wink: :wink:
-
Basenji nie wymawiając my tez czekamy, na kolejny odcinek o Inspektorze Piesiaku.
-
wini Ty się nie martw, Ty korzystaj :lol: :lol: No widzisz asiunia nawet nie zauważyłaś że on nie mops. Może czas kupić okularki ...? :lol: :lol: 8)
-
Też się zakochałeś ? :lol: 8) 8) 8) asiunia to w takim razie adresata pomyliłaś :lol: :lol: :lol: może on ma słodkie oczka ale mopsem nie jest, do czego się sam przyznał :lol: :lol:
-
ajka genialna fotka :lol: :lol: :lol:
-
Szukaj wiatru w polu, jak ja mam w całej galeri znaleść Twoje oczy ? :roll: :roll: :roll: I prawidłowo 8) 8) 8)
-
Pokaż swe piękne oczka to ocenimy 8) 8) 8) Ty ubolewaj że nie jesteś mopsikiem ! :lol: :lol: :lol:
-
Pas czy Ty wiesz coś czego ja nie wiem ...? :o :o :o :lol: :wink:
-
Bo nie masz ślicznych wyłupiastych oczek, słodziutkiej mordki i tego mopsikowatego uroku osobistego, jednym słowem, nie jestem mopsikiem :lol: 8) Pięęęęękny, nie przepadałam wcześniej za mopsami, ale ten jest wyjątkowy :angel: :angel: :angel: Więcej fot !
-
Rude jest piękne :angel: :angel: :angel: Patka nie żartuj, ja bym leciała od razu gdyby był kalendarz z Lonią, Dymciem Walerym, Rudą chybabym, umarła z zachwytu 8) :angel:
-
O kurczę :o :o :o :o :angel:
-
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
souris replied to Basenji's topic in Foto Blogi
O rany a co się stało piesiakowi ? Czemu zaczął szcekać ? Czyżby przez Mruczysława zaprzestał jodłowania ? :o :o :o E tam on sam też rudy i jakoś się nic nie dzieje 8)