Jump to content
Dogomania

UTAAP

Members
  • Posts

    1714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by UTAAP

  1. [quote name='Ania-k']co to za rasa?????????? jest boooski,taki Spokerowaty hehe :loveu: chyba nie znowu Spinen..bo tamte szukałam potem na necie i ten mi do tamtych nie pasuje..prosze wie ktoś???:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] to na 100% nie jest zaden terier:lol: to Basset Griffon Vendeen grand wedlug mnie;)
  2. [QUOTE] :placz: następna w meksyku...[/QUOTE] Poza impreza za 2 lata w Szwecji, nie znam doklanie rozkladu swiatowek w kolejnych latach, ale poprzednio ich umiejscowienie nie bylo zbyt fortunne wg mnie - nie rozumiem czemu organizowano ich tyle w 'tamtej' czesci swiata :roll: .....
  3. [quote name='alanowak']Oj, nie pierwszy. Ostatnia swiatowka byla 50 lat temu.... Moze dlatego malo ludzi ja pamieta.[/quote] I pewnie nastepna swiatowka u nas znow bedzie za 50 lat :shake: ...
  4. [quote name='Marysia_i_gończy'] Kto wie co to za rasa? [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/1061/imgp8357ua0.jpg[/IMG] [/quote] Wg mnie podengo portugues pequeno albo medio szorstkowlosy :roll:
  5. Piekna ta sunia, taka kompaktowa a jednoczenie bardzo subtelnie zbudowana:loveu: - jesli oczywiscie moge cos powiedziec jako zupelny laik w tej rasie :evil_lol:
  6. [quote name='olcha']Rozmawiałam sporo z właścicielką tego maleństwa i ona powiedziała, że mają właśnie jamnicze umaszczenie. Ja o tej rasie nic kompletnie nie wiedziałam! :shake: A są takie śliczne! Jest jeszcze odmiana długowłosa.[/quote] A nie wiesz gdzie mozna sie o nich wiecej dowiedziec :cool3: ?
  7. [quote name='olcha']Toy terier ma umaszczenie dokładnie takie samo jak jamniki :cool3: Tutaj mam maluszka z pociągu czarnego podpalanego (teraz sa 4 w Polsce!!!!) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/245/bdea73caa9f4fb3d.jpg[/IMG][/URL][/quote] Czyli to jednak Toy??? Ja nie znam sie na ozdobkach, :oops: a umaszczenie sprawdzilam w ksiazce Evy Marii Kramer z 2003 roku gdzie jest podana\y tylko jeden rodzaj umaszczenia, czarne podpalane - widocznie tam jest niedokladnie o tej rasie.:cool1: Pytam bo tamten piesek spodobal mi sie jak nie wiem co :iloveyou:
  8. [quote name='Em-ka'][CENTER][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/5047/1dm7874bq8kc2.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy]No wlasnie - CO TO ZA RASA???? Bo ktos tam sugerowal ze Toy Terrier, ale one sa czarne podpalane. Z ras uznanych przez FCI przychodzi mi do glowy albo pinczer miniaturowy, ale ten piesek jest chyba mniejszy, albo chichuachua ale ten piesek machyba ciut dluzsza mordke i glowe bardziej wysmukla, nie w ksztalcie jablka jak u chichualkow[/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  9. [quote] [url]http://img359.imageshack.us/img359/9200/1dm7874bq8.jpg[/url] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ralph, TO JEST CUUUDOOOO :iloveyou: :laugh2_2: :iloveyou: !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. UTAAP

    Anglia

    Furciaczek, czy ty teraz jestes w uk?? Bo ja sie troche zgubilam chyba w watku :lol:. Bo jesli ty juz w GB i czekasz tylko na psa, to rzeczywiscie powinnam Cie dopingowac wczesniej :oops: :evil_lol:
  11. [quote name='Gazuś']Słuchajcie, słuchajcie. Co do organizacji! Po pierwsze - książeczek nam przez TRZY DNI nikt nie sprawdził... Po drugie bez problemu wchodziły psy nie zgłoszone. Po trzecie. na hali 3, przy ringu niufów KRYTO SUKĘ - widziałam (i nie tylko ja) na własne oczy. Facet trzymał czarną nowofundlandkę, a reproduktor przytrzymywany przez właściciela, żeby nie zszedł ją sobie miło kopulował. No bardzo przepraszam NA WYSTAWIE?! Naprawdę rozumiem, ż ejak jest wystawa i przyjedzie super hiper pies, to sie nim kryje. Ale nie przy ringu!! Hmmm... A co powiecie na sprzedawane na wystawie prezerwatywy dla psów? :evil_lol: My sie z tego nieźle uśmialiśmy ;)[/quote] Suki w cieczce na wystawie - czyli rzeczywiscie wielki b....el:angryy: !!!!
  12. [quote name='Anka5']Gratulacje dla wszystkich wystawców a w szczególności dla Anaty i Darii i dla Kadmosa i Anety :multi: :multi: My sie też pochwalimy naszym sukcesem Estro z Banciarni Bergamasco ( czyli Struś) został Zwycięzcą Świata:lol: Ja w to jeszcze od czwarku uwierzyć nie mogę .[/quote] Hej Ania, Gratulacje!!! Nie wiem czy mnie kojarzysz - kiedys pare razy spotkalysmy sie na Polach Mokotowskich z druga Ania od PONek i na jednym z tych spacerkow Twoj Estro zakochal sie w mojej terierce pszenicznej :loveu: :lol: ! Jeszcze raz graatuulaacjeeeeeee :lilangel: !!!!
  13. UTAAP

    Barf

    Tak, wiem, ze to zalezy od psa ;) . Blue eco napisal ze szczeniak wymiotowal juz w samochodzie, wiec uznalam ze dla organizmu juz sama podroz byla wystarczajacym stresem dlatego zasugerowalam odczekanie. Zreszta dla mnie jest dosc zrozumiale ze skladniki nowej diety wprowadza sie po kolei, wlasnie na wypadek gdyby to byla zbyt duza zmiana dla psa. Moja Gajka w domu na samej karmie byla do 6 miechow, a przestawialam moze z tydzien, bez zadnych widocznych sensacji zoladkowych typu rozwolnienie czy zaparcia. Dawalam jej jednak tylko jeden rodzaj miesnych kosci. Zapach qoopy tylko przez jakies 3dni byl dosc intensywny ale konsystencja zmienila sie praktycznie od razu na typowo barfowa. Gdybym widziala ze Ziutek wymiotuje albo bobki wygladaja jakos dziwnie to napewno czas przestawiania bym wydluzyla, ale u nas nie bylo takiej potrzeby ;) .
  14. UTAAP

    Anglia

    Szerokiej drogi Kamila :mdrmed: !!
  15. UTAAP

    Barf

    [B]majaga[/B] [quote]Aha,niestety nasza wetka jest jedną z tych którzy twierdzą,że nie ma nic lepszego nad suchą karmę,popatrzyła na mnie jak na barbarzyńce,jak jej powiedziałam,że przeszliśmy na Barfa...[/quote] majaga, niestety jeszcze wielu jest wetow o takich pogladach...nie rozumiem dlaczego :roll: [B]blue eco[/B] [quote]Zmiane zywieniowa (tym sie zywil u hodowcy) mial z karmy Royal Canin dla szczeniakow ras sporych :smile: + dostawal surowe mieso mielone z roznych czesci + podroby + kostki spore raczej do zabawy. Juz w aucie go cos zlapalo i zwymiotowal 2 razy - zanim jeszcze ja zaczalem go karmic (pewnie stres i lokomocyjna choroba) W domu calkiem wesolo przyjol wszystko - odrazu zakochal sie w kocie i lata za nim jak glupek :smile: Wczoraj wieczorem zajechal do domu.. dostal bardzo miekkie kostki z miesem (60%kosci 40% miesa) - uczylem go rozgryzac i dobrze mu szlo.. potem pa paru h dostal kefiru ciut.[/quote] blue eco, nie bede powtarzac sie za Zlosnica bo ona bardziej doswiadczona odemnie :oops: , napewno juz duzo Ci wyjasnila. Ja jeszcze pomyslalam, ze chyba za szybko przestawiasz psa na calkowity barf. Dopiero zabrales go od hodowcy, co jest wystarczajacym stresem i obciazeniem dla organizmu. Poczekaj troche i ja na razie podawalabym jedzonko takie jak bylo u hodowcy, czyli czesc tej karmy + czesc barfowa(to mielone miesko). Jak zauwazysz ze kupa w 'nowym terenie' sie w miare ustabilizowala, to mozesz sprobowac stopniow dolaczac kolejne skladniki, jednoczesnie zmniejszajac udzial karmy w diecie ;) .
  16. [quote name='Nor(a)'] [IMG]http://milka.net.pl/poznan/4.jpg[/IMG] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=green]To jest super - blizniaczki syjamskie[/COLOR][/SIZE][/FONT] :lol: :lol: :lol: [SIZE=3][COLOR=darkslateblue][FONT=Comic Sans MS][B]Ka Ra TC[/B], prosze wyslij mi na maila jedyne zdjecie softa jakie znalazlam w Twoim albumie - ma numerek 205 :cool3: [/FONT][/COLOR][/SIZE]
  17. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Gratulacje dla dzisiejszych zwyciezcow:lilangel::lilangel: !!!!! A najwieksze naleza sie oczywiscie pieknemu [B]Bracco Italiano[/B] za zdobycie tytulu [COLOR=magenta]BIS World Dog Show 2006 :klacz: :laugh2_2::klacz:[/COLOR]!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. A czy komus jeszcze wpadly moze w obiektyw Irish Soft Coated Wheaten Terriery???? pleeeease :modla: [B]KaRa TC[/B] znalazlam u ciebie - zdjecie nr 205 - czy mozesz mi przyslac w oryginalnym rozmiarze na maila????
  19. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=royalblue]Wiecie co, ja tak sie cieszylam jak czytalam poczatkowe posty z wrazeniami ze swiatowki, ale z kazdym dniem dowiaduje sie o coraz to nowych niedopietych przez organizatorow 'guzikach' :-? . To mialo byc wielkie swieto polskiej i swiatowej kynologii, a wychodzi na to, ze pokazalismy jak daleko nam jeszcze brakuje w kwestii organizacji imprez kynologicznych :splat:. Pokrzepiajace jest jednak, ze tak wielu polskich wystawcow stanelo na wysokosci zadania i pokazalo piekne psy zajmujac czolowe miejsca w stawkach - i dla tych osob i ich psow jeszcze raz gratulacje :klacz: !![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=royalblue]Czapla, gratulacje i odemnie - bravooo:klacz: :shiny: :klacz: !!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]A jakie macie wrazenia odnosnie sedziego?[/COLOR][/FONT]
  21. [SIZE=3][COLOR=darkred][B]Wielkie gratulacje dla kolejnych Zwyciezcow ze Swiatowki!!! :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: [/B][/COLOR][/SIZE] Ja mam jeszcze takie techniczne pytanie - po wybraniu caciba, czy res.cacib przechodzi automatycznie na drugiego psa w tej samej klasie, czy sedzia wybiera miedzy nim a najlepszymi z pozostalych klas :oops: ???
  22. UTAAP

    Barf

    Dwa tygodnie nowej diety to moze byc jeszcze za krotko na 'przestawienie sie' organizmu. Moze on potrzebuje wiecej czasu. Jesli sa zaczerwienione miejsca na skorze, to to chyba nie wyszlo tak nagle, zmiany musialy sie rozpoczac troche wczesniej i przez kilka dni nie prowokowaly az tak do drapania i nie dalo sie zauwazyc, a jesli on jest na barfie tylko 2 tygodnie to tymbardziej wydaje mi sie ze troche za szybkie tempo zmian. Ja bym sprobowala ograniczyc sie tylko do jednego rodzaju kosci, chyba kurczak najbezpieczniejszy tylko zeby byl z dobrego zrodla(moze jakis maly osiedlowy sklep gdzie codziennie wszystko 'schodzi', czyli swierzy towar) byl - nie z marketu bo tam to nie wiadomo co pakuja do miecha :diabloti: . Przez kilka dni dawalabym tylko tego kurczaka i zobaczyla jak dziala na psa, czy mniej sie interesuje drapaniem. Jesli tak, to juz bedzie jakis znak, ze kurczak jest w porzadku i juz mozna leciutko cos zmieniac dalej. A dodatkowo podalabym (jesli sie jakos da) troche rozpuszczonego wapna musujacego - zeby nie przekombinowac, moze po lyzeczce 3x dziennie:roll: ....tak ja mysle i tak ja bym zrobila z Gajka, ale najlepiej jakby ktos jeszcze sie wypowiedzial;)
  23. UTAAP

    Anglia

    [quote name='furciaczek']przepraszam bardzo jeszcze ja zostalam:-([/quote] Spox furciaczek, pamietam i o Was ;) , tylko Wy to jeszcze chyba jakis czas macie(czy moze sie myle?), a kojarzylam ze Devis Marty jakos wczesniej ma nawiedzic UK :evil_lol: . Bedziemy dopingowac wszystkich na biezaco, i Ciebie i karjo2 tez :cool3:
  24. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][COLOR=darkslateblue]Moj post zbytnio sie nie wyrozni od wielu poprzednich ale co tam[/COLOR] :evil_lol: ....[B][COLOR=red]WIEEELKIEE GRAAATTUUULLAAACJEEEEE!!!!![/COLOR][/B] :laola: [COLOR=darkslateblue][COLOR=darkslateblue][B]dla wszystkich Zwyciezcow na Swiatowej Wystawie Psow 2006!!!!!![/B][/COLOR] Laury sa z pewnoscia zasluzone:lilangel: !!! Trzymam kciuki za dzisiejszych i niedzielnych amatorow wystawy w Poznaniu:lilangel:!!! Niezaleznie od wynikow, pamietajcie ze i tak ostatecznie Kazdy Z Was Przywozi do domu [B]NAJPIEKNIEJSZEGO PSA:loveu: !!!![/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. UTAAP

    Anglia

    Dziewczyny super ze bez problemow :multi: !! Kamlia jeszcze TY:shiny: !
×
×
  • Create New...