zaraz wylatam do gnojow jak wroce postaram sie w kazdym poscie zamiescic fotki i opis danego psiaka, pozniej bedziemy kombinatorzyc jak podzialac z ogloszeniami
jesli chodzi o allegro cegielkowe ja zawsze wystawialam z priw konta nawet jak zbieralam na cele fundacyjne