Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. zaraz wylatam do gnojow jak wroce postaram sie w kazdym poscie zamiescic fotki i opis danego psiaka, pozniej bedziemy kombinatorzyc jak podzialac z ogloszeniami jesli chodzi o allegro cegielkowe ja zawsze wystawialam z priw konta nawet jak zbieralam na cele fundacyjne
  2. Kochana jak mi sie uda to jutro z nia film nakrece...to nie jest pies to diabel tasmanski
  3. nooo szczerze to ja sie nie dziwie ze ludzie ja oddali bo tu nie tyle chodzi o agresje co o to ze ona jest malym popierdalaczem i jej wszedzie pelno z tymi wielkimi zebaiskami i ciekawskimi lapskami:D
  4. trzymajcie kciuki za dialba roku czyli Rozamunde;)
  5. Kostek

    Anglia

    no ja rycze bo z Gosia zesmy sie widzialy przelotem ;(
  6. Kostek

    Anglia

    ze smutkiem oddaje Wam Gosie :placz:
  7. wstrzymajmy sie do jutra-wroce od scyli i zobaczymy co z nich wyroslo sama ich nie widzialam ze 2 tyg i az sie boje co zastane dzisiaj mialam tel od pani z pragi polnoc mila ale nie wiem czy powinna miec szczeniaka-zobaczymy co to sie z tego rozwiaze
  8. pytam wszystkich bo kupilam tez worki z bazarkowych pieniazkow juz jutro poprawie posty bo teraz mykam odpoczynkowac
  9. PrinceZZ-10zł Charly-10zł :loveu::loveu::loveu: dziewczyny czy wyrazacie zgode na podzial karmy tzn chcialabym 4 worki dac do dt gdzie siedzi wiekszosc szczyli i 2 worki do 2 miejsca gdzie sa te nowsze psiska dajcie mi prosze znac do srody bo wtedy wyruszam w teren:cool3:
  10. dzisiaj byl tel pani ze szczecina ale jak wyslala mi maila czy szczyla mozna kurierem to mi reki opadly... zaden psiul po Bambusku domu nie znalazl:(
  11. wlasnie mi mama doniosla ze karma na groszku:) serdeczne dzieki za transport zarelka:B-fly: we srode jade do gnojkow i jednych i drugich wiec beda foty:D
  12. Lara ja jestem przed obrona pracy i nam tak przysrali ze juz czasami zapominam czy zyje....nikt o szczyle sie nie pytal tzn tylko jeden pan w czwartek ale takim pijackim belkotem ze szkoda gadac 3x ja dzisiaj caly dzien w robocie wlasnie do niej spadam a wroce no wlasnie zebym to ja wiedziala o ktorej
  13. e tam nie marudzmy;) kolejne bidy czekaja
  14. ja tez sie ciesze ale ja zawsze tlumacze to sobie tak ze zadna adopcja nie jest zasluga oglaszajacego czy majacego psiaka do adopcji po prostu ktos normalny musi takiego psiaka chciec i o;)
  15. padam dziewczyny dopiero wrocilam z uczelni jak na razie 3:0 dla mnie ale jeszcze 4 egzaminy przede mna
  16. pisalam juz wczesniej ze samo to ze pies ma chora tarczyce nie powoduje swiadu ale wezcie pod uwage w jakich warunkach ten pies zyl, zulugula ile kosztuje badanie krwi na T3 i T4?
  17. Szpilka zamieszkala w Bloniu z przemila rodzina:) ma do dyspozycji caaaaly dom i ogrod :D
  18. na podstawie swoich oczow?ale tym samym twierdzi ze to zmiany hormonalne?dobre:D
  19. [quote name='zulugula'] Chyba o tym nie psiałam. Wet podejrzewa, że to swędzienie i brak sierści jest spowodowane zmianą hormonalną. [/QUOTE] nie doczytalam sie...poszla krew na T3 i T4?
  20. to co ja mam robic bo sie pogubilam?
  21. dziewczyny przepraszam ze tak zadko tu teraz jestem ale miedzy praca domem i psiakami probuje sie troche uczyc do egzaminow-wybaczcie mi naprawde:(
  22. w sobote od rana do wieczora jestem na uczelni i mam egzaminy w domu bede ok 20-21 mniej wiecej
  23. kciuki sie przydadza bo cos sie chiba szykuje:)
×
×
  • Create New...