-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
karme jeszcze maja ale o zakup nie trzeba prosic bo sa jeszcze 2 worki po 15 kg w zanadrzu jesli sie skonczy ale mysle ze nie bedzie potrzebna:) nie chce duzo pisac aby nie zapeszyc ale bardzo prosze o trzymanie kciukow za cala trojke w piatek, mamy mala akcje adopcyjna
-
Buba adoptowana:) zamieszkała na Ursynowie
-
[SIZE=3][B][FONT=arial black]mazowieckie [/FONT][/B][/SIZE][FONT=arial black][B][FONT=arial][SIZE=2][COLOR=green][FONT=arial black][SIZE=3]1. Gabi [/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][FONT=arial black][SIZE=3][COLOR=green][B]2. Murka [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=arial black][SIZE=3][COLOR=green][B]3. Milano[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=arial black][SIZE=3][COLOR=green][B]7[/B][B]. Spajki [COLOR=red]adoptowane:multi::multi::multi:[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
dzisiaj do nowych domow pojechali Murka-Jozefoslaw Spajki-Warszawa Wola Gabi-Warszawa Powisle Milano-Minsk Mazowiecki koosiek azylowa strona sama sobie zmienia wiek wiec niestety za tym trudno trafic musimy sie zebrac w sobie i skupic na pozostalel czworce tj DIABLO BUBA GUSTLIK I FILUTEK dzieki za pomoc!!!!
-
trzymajcie jutro kciuki za 3 maluchy!
-
Milano robi jutro przymiarkę do domku!
-
Kruszynka poszla na 1 ogien, mam jeszcze kilka miejsc do sprawdzenia Anita_happy jestes wielka!!!!!!gigant dzieki!!!! happy mamas!!!:loveu: babki sklonujcie sie bedzie najlepiej:evil_lol: marlenka, gosia.marta, madallena, 3x !!!!macie lizu lizu od maluchow od razu mowie ze ja na dogo nie wchodze bo sorry ale szkoda mi na to czasu...jesli traktujecie to forum jako miejsce spotkan ok wasz wybor, ja dogo ogolnie mam za tablice ogloszen jak allegro gumtree czy inne takie...kiscie sie tutaj i wymyslajcie kolejne teorie na moj temat ja mam to naprawde gdzies :D milego dnia
-
jutro do domu zawoze Gabi zamieszka w Warszawie
-
mialam dzisiaj jeden jedyny telefon o Milano ale pani ma sie zastanowic...
-
niestety cisza jest nadal:( jestem przerazona oczywiscie zgadzam sie na przepisanie tego posta bo ja mam teraz taki sajgon ze do internetu mam baaardzo utrudniony dostep chcialam zrobic malym allegro ale mnie oswiecono ze zapomnialam zaplacic wiec dopiero w poniedzialek odblokuja mi mozliwosc wystawiania aukcji DZIEWCZYNY JESTESCIE KOCHANE WIELKIE DZIEKI ZA TAKA MASE OGLOSZEN!!!
-
niestety nie bylo ani pol telefonu, nawet smsa...nic:(
-
wiem ze nie bylo to madre posuniecie ale prosze Was skupmy sie na szczeniakach-to ich watek tylko tyle dziekuje za jestescie(naprawde szczerze)
-
wybacz ale najbardziej to dostalo sie mi za bezinteresowna pomoc psom!jakie domy zostaly ukarane?Panstwo od Kahoony maja 2 maluchow od soboty, ludzie od a.piurek umawialismy sie na sobote ale nie wyszlo, domek w swiebodzinie sorry ale nie mam kiedy tam pojechac a osoba ktora sie transportem zaoferowala tj Gremlin jedzie za ok 2 tyg...zawsze zle prawda?nie wiem kto komu co powinien przebaczac....i bardzo Cie prosze to jest watek szczeniat tu sie im szuka domow,nie mam zamiaru znowu czytac tu glupot na swoj temat-bardzo dziekuje dodalam przed chwila maluchy do watku szczeniakowego, ogarne za jakis czas tez wspolne allegro
-
[FONT=Arial Black]Imię: GABI Płeć: SUKA Wiek: OK 4 MIESIĘCY Miejsce pobytu: HOTELIK POD PIASECZNEM WOJ.MAZOWIECKIE Szczepienia: TAK Historia: ZNALEZIONA POD WARSZAWĄ Rozmiar: S Charakter: MIŁA, SYMPATYCZNA, CIEKAWSKA Kontakt[SIZE=3]: 504-226-339 [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-potrzebne-ogloszenia [/FONT][FONT=Arial Black]Imię: MURKA Płeć: SUKA Wiek: OK 5 MIESIĘCY Miejsce pobytu: HOTELIK POD WARSZAWĄ [/FONT][FONT=Arial Black]WOJ.MAZOWIECKIE[/FONT][FONT=Arial Black] Szczepienia: TAK Historia: ZNALEZIONA POD WARSZAWĄ [/FONT][FONT=Arial Black]Rozmiar: M[/FONT] [FONT=Arial Black] Charakter: BARDZO POGODNA, ZACHĘCA DO ZABAW, OTWARTA [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt[SIZE=3]: 504-226-339 [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-[/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: MILANO Płeć: SUKA Wiek: OK 5 MIESIĘCY Miejsce pobytu: HOTELIK POD PIASECZNEM [/FONT][FONT=Arial Black]WOJ.MAZOWIECKIE[/FONT][FONT=Arial Black] Szczepienia: TAK Historia: ZNALEZIONA POD WARSZAWĄ [/FONT][FONT=Arial Black]Rozmiar: M[/FONT] [FONT=Arial Black] Charakter: SUBTELNA, DELIKATNA, POGODNA [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt[SIZE=3]: 504-226-339 [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-[/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=3] [/FONT][FONT=Arial Black]Imię: DIABLA Płeć: SUKA Wiek: OK 6 MIESIĘCY Miejsce pobytu: HOTELIK POD PIASECZNEM [/FONT][FONT=Arial Black]WOJ.MAZOWIECKIE[/FONT][FONT=Arial Black] Szczepienia: TAK Historia: ZNALEZIONA POD WARSZAWĄ [/FONT][FONT=Arial Black]Rozmiar: M[/FONT] [FONT=Arial Black] Charakter: MIŁA, ŁOBUZICA, ZADZIORA [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt[SIZE=3]: 504-226-339 [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-[/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3] [/FONT][FONT=Arial Black]Imię: BUBA Płeć: SUKA Wiek: OK 5 MIESIĘCY Miejsce pobytu: HOTELIK POD PIASECZNEM [/FONT][FONT=Arial Black]WOJ.MAZOWIECKIE[/FONT][FONT=Arial Black] Szczepienia: TAK Historia: ZNALEZIONA POD WARSZAWĄ [/FONT][FONT=Arial Black]Rozmiar: S[/FONT] [FONT=Arial Black] Charakter:SUBTELNA, DELIKATNA [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt[SIZE=3]: 504-226-339 [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-[/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=3] [/FONT][FONT=Arial Black]Imię: FILUTEK Płeć: SAMIEC Wiek: OK 5 MIESIĘCY Miejsce pobytu: HOTELIK POD PIASECZNEM [/FONT][FONT=Arial Black]WOJ.MAZOWIECKIE[/FONT][FONT=Arial Black] Szczepienia: TAK Historia: ZNALEZIONY POD WARSZAWĄ [/FONT][FONT=Arial Black]Rozmiar: M[/FONT] [FONT=Arial Black] Charakter:ROZRABIAKA, SYMPATYCZNY [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt[SIZE=3]: 504-226-339 [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-[/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=3] [/FONT][FONT=Arial Black]Imię: SPAJKI Płeć: SAMIEC Wiek: OK 5 MIESIĘCY Miejsce pobytu: HOTELIK POD PIASECZNEM [/FONT][FONT=Arial Black]WOJ.MAZOWIECKIE[/FONT][FONT=Arial Black] Szczepienia: TAK Historia: ZNALEZIONY POD WARSZAWĄ [/FONT][FONT=Arial Black]Rozmiar: M[/FONT] [FONT=Arial Black] Charakter: MIŁY, SZALONY, ZABAWOWY [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt[SIZE=3]: 504-226-339 [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-[/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=3] [/FONT][FONT=Arial Black]Imię: GUSTLIK Płeć: SAMIEC Wiek: OK 6 MIESIĘCY Miejsce pobytu: HOTELIK POD PIASECZNEM [/FONT][FONT=Arial Black]WOJ.MAZOWIECKIE[/FONT][FONT=Arial Black] Szczepienia: TAK Historia: ZNALEZIONY POD WARSZAWĄ [/FONT][FONT=Arial Black]Rozmiar: M[/FONT] [FONT=Arial Black] Charakter: ROZRABIAKA, ŁOBUZIAK, LUBI SIĘ BAWIĆ [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt[SIZE=3]: 504-226-339 [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/175410-8-szczeniAE-t-w-hoteliku-pod-WarszawAE-szuka-domu-NOWE-ZDJECIA-[/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=3] [/FONT]
-
w sumie tak bo na allegro trzeba dac dobry tytul tzn albo rasowe albo szczeniaki albo jakas okreslona rase wtedy jest duzo wejsc zadne tytuly "buba szuka domu mala ladna" niestety nic nie daja bo nie wyskoczy to w wyszukiwarce
-
jeja jak to dogo chodzi;/ dziewczyny moze allegro zrobmy wspolne takie wyrownione a ja na swoim koncie np zrobie im normalne oddzielne hmm?
-
[quote name='doddy']Sylwia, wydaje mi że to ten pies: [url]http://psyniczyje.jalbum.net/9-01-2010/slides/DSCF5431.JPG[/url] Więc psiak jest w schronisku w Ostrowi Maz.[/QUOTE] tak to on! uff nie wyglada jeszcze na znedznialego, te zdjecia sa jakos z ostatnich dni?oni razem z Kokosem ganiali po ulicy znaja sie i lubia
-
gosia.marta jeszcze jest :D z ogloszeniami szczeniat jest o tyle latwiej ze wystarczy wpisac w tytul "szczenie, szczeniaki, szczeniak" i jest multum wyswietlen bo ludzie najpierw chca sfitasne sceniacki wie ktos jak sie daje ogloszenie do wyborczej na te strony z psami? chyba ze juz nie ma takiego czegos ze w ktorys dzien jest jakas strona z ogloszeniami zwierzat do oddania to sie chyba smsem wysylalo
-
[quote name='LadyBell']z aktualności: ast Miłek z Ostrowi Maz. (ten pręgusek wygłodzony z deprechą) w piątek ma jechać do DS. A Kokos obecnie przebywa w hoteliku w Otrębusach gdzie dochodzi do siebie i przybiera na wadze. Zdjęcia z wczoraj: [URL]http://psyniczyje.jalbum.net/Otr%C4%99busy%2030%20stycznia%202010/slides/HPIM1490.JPG[/URL] [URL]http://psyniczyje.jalbum.net/Otr%C4%99busy%2030%20stycznia%202010/slides/HPIM1483.JPG[/URL] [URL]http://psyniczyje.jalbum.net/Otr%C4%99busy%2030%20stycznia%202010/slides/HPIM1465.JPG[/URL][/QUOTE] moge updateowac Kokosa u siebie na stronie?dam do Was kontakt... czy ktos potrafi namierzyc jego kumpla?[url]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/5332f7f1d7d0e86db28df9e0fb885277.jpg[/url] wg mnie to nie Miłek z Waszych zdjec
-
moje sie albo juz skonczylo albo lada moment konczy ale chce teraz zrobic im oddzielne dla kazdego gluta
-
teraz jak patrze na Spajka i Murke to stwierdzam ze zesmy popierdzielily tzn ja popierdzielilam:D zaraz pozmieniam tylko mi dogo muli strasznie jeden worek karmy mamy obiecany od mojej kolezanki 10kg bedzie do odebrania z marek chyba ze ja sie bede gdzies ruszac to bedzie do odebrania ode mnie albo sama zawieze do hoteliku kurcze musimy sie zebrac w "kupe" i oglaszac maluchy bo one juz sporaki sa szczegolnie Diabla edit:juz zmienilam psiska oczywiscie do kazdego ogloszenia dopisek ze w odpowiednim wieku nakaz bezwzgledny ciecia jajcow i maciochy