-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
bo tam jeszcze byl i klub chartow:))
-
zapraszamy na Sznauceromaniaków tu nie ma prawie nikogo
-
jest, ale i jest wiosno-lato, bo zielono wkolo to gdzie ma siedziec?:evil_lol: :evil_lol: po ogrodzie jak puscisz miniatury to ogrodu nie poznasz:))))my musielismy odgrodzic pol, gdzie nie maja wstepu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale ciekawe kto to jest
-
Angel pliz pliz pliz wklej je normalnie a nie w postaci linkow:((((
-
[quote name='Tomek67']Rzadziuchno już zaglądam na dgm, więc tylko szybciutko postrafiam fszystkich... Kurna, nie ten podkład:diabloti: Buziaki dla Elimelka i Dziewicy Orleańskiej, tfu! Olsztyńskiej chciałem powiedzieć:lol: :Rose:[/quote] TOMUS!!!!!! :loveu: :loveu: :calus: :calus: :calus: :loveu: :loveu:
-
Natalia sliczne te dzieci po Kenzie!!!!! sorki za brak smsa:(((nastepnym razem sie poprawie!!!:oops: :oops: :oops:
-
No ja tez GRATULUJE wszystkim zwyciezcom grzywaczowym!!!!!! a dodam, ze moje psy są robione przez Germanike i Górala:))))najlepszych psich groomerow jakich znam!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
wczoraj bylismy na Litwie na Klubie Sznaucera i oto wynik naszej ekipy: [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2173/my1xo.jpg[/IMG] na focie nie ma kilogramow karmy, poslanek psich, kubkow,plecakow i innych skarbow:)))) Tak wygladalo auto , ktore jeszcze w tamta strone wydawalo sie nam wielkie:))))))to juz jak wracalismy....a to tylko tyl:)))w srodku jeszcze bylo wiecej gadzetow:)) [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8417/autko7nl.jpg[/IMG] Moj Wiktor zaczal Championat Litwy i wraz ze swoja siostra Skorkiem wybiegali sobie [B]vice BIS PAR MIESZANYCH[/B] tzw. mixów. [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8449/paramix2lr.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9905/paramix23ut.jpg[/IMG] ale najwieksza radosc mi sprawil synek Wiktora-[B]Follow Your Heart Orsini[/B] pokazywany w klasie baby!!!Zwlaszcza , ze za chwilke wylatuje do USA:-( :-( :-( Najpierw w porownaniu z bejbikiem wystawianym przez pania z Boruzelle zostal Najlepszym Bejbikiem Klubu Litwy: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1418/bejbik8yc.jpg[/IMG] a potem na finalach wybiegal [B]BEST IN SHOW BABY[/B]!!! [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/350/bejbik12uv.jpg[/IMG] jak ludzie klaskali to on oczywiscie na nich szczekal:)))bo przeciez jest TAKI DUZY i taki GROZNY!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jestem bardzo szczesliwa, bo to moj ukochany jedynaczek!!!
-
wczoraj bylismy na Litwie na Klubie Sznaucera i oto wynik naszej ekipy: [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2173/my1xo.jpg[/IMG] na focie nie ma kilogramow karmy, poslanek psich, kubkow,plecakow i innych skarbow:)))) Tak wygladalo auto , ktore jeszcze w tamta strone wydawalo sie nam wielkie:))))))to juz jak wracalismy....a to tylko tyl:)))w srodku jeszcze bylo wiecej gadzetow:)) [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8417/autko7nl.jpg[/IMG] Wanio sie pochwali sam, bo ma czym!!!:)))))a Krysia z [B]biała Heaven[/B] zajeła [B]vice BEST IN SHOW!!!!plus jakies Zwyciestwo Klubu:)))))i Best of Breed!!!![/B] Ja: Wiktor zaczal Championat Litwy(rase cz-sr wygral Tmari Knir Sunny) i wraz ze swoja siostra Skorkiem wybiegali sobie [B]vice BIS PAR MIESZANYCH[/B] tzw. mixów. [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8449/paramix2lr.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9905/paramix23ut.jpg[/IMG] ale najwieksza radosc mi sprawil synek Wiktora-[B]Follow Your Heart Orsini[/B] pokazywany w klasie baby!!!Zwlaszcza , ze za chwilke wylatuje do USA:-( :-( :-( Najpierw w porownaniu z bejbikiem wystawianym przez pania z Boruzelle zostal Najlepszym Bejbikiem Klubu Litwy: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1418/bejbik8yc.jpg[/IMG] a potem na finalach wybiegal [B]BEST IN SHOW BABY[/B]!!! [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/350/bejbik12uv.jpg[/IMG] jak ludzie klaskali to on oczywiscie na nich szczekal:)))bo przeciez jest TAKI DUZY i taki GROZNY!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jestem bardzo szczesliwa, bo to moj ukochany jedynaczek!!!
-
wow Gucia!!! SUPER fotki!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='resuruss']Z dedykacja dla Orsini [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8398/12a8qg.jpg[/IMG][/quote] o kurcze SLICZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [B]dzieki bardzo[/B]!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
niedaleko:)))jakies 70km. W promocji bo im waznosc w sierpniu minie, ale do sierpnia to juz sladu po nich nie bedzie:)))))))))))))
-
[quote name='anna1']no ja rowniez bo lubi to co dobre:)))[/quote] no zna sie skubaniec na psach!!!!nie ma co
-
aaaa wczoraj kupilam w promocji "kilka" filmow do aparatu:)))))))ZAPRASZAM!!!kto chetny?:)))))))
-
no ja Texeire tez bardzo lubie!!!!!
-
dzieki!!!gdyby to byla laska to by zostala a tak?:(((((szkoda, bo juz sie przyzwyczailam kurcze no:((((diabel taki wcielony jak mamusia
-
Wow Dudek GRATKI!!!!!!!!!!!!
-
Azawagh moje marzenie!!!!!buuuuuuGRUCA GRATULACJE!!!!!Panie Marku TEZ GRATULUJE pieknego prezentu od Cypiska!!!!!!!!!!!!!!
-
Pass mówisz i masz:)))następnym razem oczywiście, bo teraz już się nie da:((((chłopaków nikt nigdy nie chce:((((
-
[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/4201/sceniak10jw.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3075/sceniak32mp.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4724/sceniak21rq.jpg[/IMG] [B]FOLLOW YOUR HEART [/B] z Góralem w tle:)))))))))
-
[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/4201/sceniak10jw.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3075/sceniak32mp.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4724/sceniak21rq.jpg[/IMG] [B]FOLLOW YOUR HEART Orsini[/B] jakby to byla suczka to by zostala w domku:-( :-( :-(
-
a gdzie jest ALEXANDRA???????????ktokolwiek widzial???ktokolwiek wie???????bo ona tez sie chyba spodziewa jakis dzieciuff na dniach i co???nie chwali sie , w ogole przepadla gdzies:(((((((
-
aha:)))to spokoDO SZKOLY???o tej porze????wspolczuje!!!
-
Pass mejle:))))))))))))))))))))))))doszly?
-
hmmmm...a jaki kolor????