[quote name='Ka-Vanga']Hahahaha no, albo grzywka hihihi, a w baskach to niezle jazdy sa hahaha, ale w sumie fajnie jak Ci sie pies nie podoba i cos smiesz na niego powiedziec to od razu sadem strasza hahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .[/quote]
hahahahahhaha baski sa the best:))))))))))))))))))))