-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
PIEKNA kobieto hahahahhahaha czy sie dowiem CO takiego wygralas w Szczecinie??????ja 2 razy CACiB i jakos mi malo, a Ty????
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Powinnaś w końcu otwarcie powiedziec że podko****esz się w Adamie ale jakoś nic z tego nie wychodzi. Dlatego pewnie wtrącasz się tam gdzie psy na współwłascicielsto z nim mają piękne kobiety...[/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR][/quote] hahahahahhahahahahaahahahaha Grazyna no rozbawilas mnie tak ze szok!!!!zaplulam monitor normalnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to chyba komentarza nie wymaga co napisalas:))))))))))))))))))))))))))))
-
no mam katalog dlatego pytam, CO wygralas?chociaz ostatnio sie cieszylas z oceny bardzo dobrej wiec w sumie teraz jak sa oceny doskonale to mnie nie dziwi , ze radosc jest podwojna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'][COLOR=#696969]Będziesz miał dużo lepsze wyniki nawet ze słabym pieskiem lub nie do końca przygotowanym z jakimi widuję Cię czasem na wystawach...[/COLOR][/quote] a ktory piesek jest wg. Ciebie nie do konca przygotowany???? i na [B]jakiej KONKRETNIE[/B] wystawie?????? Na Europejskiej w Helsinkach?????BEST OF BREED w bialych sznaucerach i druga lokata w klasie w pieprzakach co jest olbrzymim sukcesem, zwlaszcza ze ten z 1wsza wygral rase cala
-
[quote name='gmk'][COLOR=#696969] Ja wygrałam ! [/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR] [/quote] tzn. przepraszam CO wygralas????Zwycieztwo Mlodziezy w psach????jak byl jeden????czy zwyciestwo mlodziezy w sukach???bo OBIE byly z Twojej hodowli?czy moze jeszcze jakas klase gdzie nie mialas konkurencji? WOW!!!! no GRATULUJE wynikow w takim razie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
z hodowli Cerber. Szkoda, ze Masterton nie ma juz tu na dgm by sie pochwalila, bo to w koncu jej tatuś, a na wystawce razem byli i w ogóle więc chyba się już z nim pogodziła. No i dobrze, bo to w sumie tata, a tak się od niego odizolowywała zwłaszcza jak kiedyś dał ogłoszenie na allegro , że ,ma szczeniaki z papierami i bez:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no ale to było kilka miesięcy temu, a teraz już dobrze żyją więc super bo to w końcu rodzina, a ta jak wiadomo rzecz święta!!!
-
[quote name='kaska']Orsini kto dostal res cacib za Wiktorkiem?[/quote] pies z otwartej
-
ORLA!!!!i CWC i CACIBA i w bonusie NAJLEPSZA SUKA W RASIE:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
kurcze no brakuje mi tu kogos.... DRAAAAAAAAAAAAAAAAAACZYYYYYYYYYYYNNNNNNNNNN PRZYBYWAJ:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='anna1']przeczytaj wreszcie dokladnie moje posty!!![/quote] ania1 75% Polaczkow NIE rozumie tego co czyta!!! [B]NIE WYMAGAJ OD NICH ZBYT WIELE MOZE CO?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
-
[quote name='Ka-Vanga']A Ty nie marudz, bo sie oplacalo :eviltong: , haha marudzisz jak stara babcia :evil_lol: .[/quote] chyba stara panna raczej:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Dzidtka']a od kiedy Ty ironii nie "wyczytujesz" ;)[/quote] no wiesz gorąco jest WYBACZ:)))))))
-
[quote name='Dzidtka']cześć, cześć ja tu wpadam głównie dla fotek i co tam Wąski mądrego napisze a teraz nudy ani fotek ani Wąskiego ;) ale mamy kandydatów na zastępstwo ;)[/quote] wąski mądrego????????Dzidtka nie obraz sie ale chyba cos mieszasz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nio kawal drogi. Ja mialam "tylko" 500km i do tej pory wszystko mnie boli , mam zakwasy od kierowania!!!!szok!!!czuje sie jakbym oberwala bejsbolem normalnie po calym ciele
-
nio zaluj!fajnie bylo:multi: :multi: :multi:
-
[quote name='miniaga']Bartek Mi wolno się uwielbiac. .[/quote] no tak to serio nie jest narcyzm, nie nie skąd:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i egocentryzm tez nie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='AngelOfDeath']dobrze ze wczoraj zauwazylas swoje samouwielbienie :evil_lol:[/quote] hahahahahaaha
-
[quote name='Dzidtka']chyba sobie kupie grzywacza... to sie zacznie :d :diabloti: :evil_lol:[/quote] hahahahahhaha a ja BASENJI:)))))))))))
-
[quote name='macsow1']Oboje zniżacie się do swojego poziomu. :angryy: ps. Mądrzejszy powinien chyba ustąpić..:eviltong:[/quote] Angel ustąp w takim razie:lol: :lol: :lol:
-
a gdzie jest wąski????
-
Angel:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Dzidtka']jak pisałaś tylko do Angel to trzeba było na priv... to jest forum dyskusyjne to tak dla przypomnienia dzień dobry wszystkim kawke juz mam, ale fakt biedny Wąski źle tu się poczuł i pewnie poleciał na charty :) ale może wróci do nas :) :diabloti:[/quote] hahahahahhahahahhaa no:))))))))))))))))))))))
-
no tam wsrod tych kosmitow to mu tam dobrze-czuje sie wrecz jak rybka w wodzie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='AngelOfDeath']a jacy sa elokwentni :razz::razz::razz::razz: uhuuuhuuu :evil_lol:[/quote] hahahahhaahahahahahahaha