-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
nio niby racja, chociaz zbyt zawsze bedzie!ja bym takiego zoltka sama ze skory na zywca obdarla!!!
-
nie mi sie otwoera calosc, ale tylko do polowy go obejrzalam
-
[quote name='resuruss']Ten link na Dogo jest juz od dawna.....Wiecej linkow jest w temacie zniechecajacym do noszenia futer....Tylko czlowiek jest zdolny do takiego sadyzmu......:angryy:[/quote] ja go dopiero dzis mam, szok!!!!!!i to moje ulubione szopki pracze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Dudek dzieci teraz bardziej odporne:))))wiesz jakie one maja gry komputerowe?:)))))
-
no ja tez tylko do polowy!!! horror normalnie
-
[B][COLOR=red]GRATULUJE WSZYSTKIM ZWYCIEZCOM KRAKOWSKIM!!!!![/COLOR][/B] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [COLOR=black]a dla poprawy humoru wziete od Czarnych Gwiazd z gg:[/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][URL="http://tnij.org/ff9"]http://tnij.org/ff9[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [COLOR=black]ja wytrzymalam tylko do polowy, bo straszne!!!![/COLOR]
-
[URL="http://tnij.org/ff9"]http://tnij.org/ff9[/URL] STRASZNE!!!!!!!!!!!!!!!!! wzielam od Czarnych Gwiazd z opisu
-
a wlasnie gdzie jest nasze Słoneczko wąskie???:))))))czego sie nie chwali Krakowem????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
no widocznie ma cos nie tak skoro taka ocena-ja sie nie znam na baskach, ale dla mnie basenji ma miec kąty i proste plecy:)))))))))))))))
-
[quote name='AngelOfDeath']:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:naprawde orsini nie rozumiem z czego ten smiech ....[/quote] hahahahahhahahahahhahahahhahaahahahaha a bo slonko swieci i jest fajnie nie?:)))))))))))))))))))))))
-
[quote name='AngelOfDeath']nie !!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo zaraz bedzie ze sie z kogos wysmiewam :roll::roll::roll:[/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa juz wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahhahaahahahahahahhahahahahahahhaha
-
[quote name='AngelOfDeath']a ja wiem :evil_lol:[/quote] tak????to mow:))))
-
[quote name='Meggy'],ale napewno mam zdjęcie ukochanego Orsinii:loveu: :cool3:[/quote] ooo to dawaj:)))))))))))) tylko ja juz sie pogubilam w tych moich ukochanych:))))))))))))))))))))))wiec nie wiem ktorego wkleisz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'][FONT=Arial][COLOR=#696969][COLOR=dimgray] [/COLOR][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#696969][COLOR=dimgray][FONT=Verdana][COLOR=dimgray][IMG]http://www.basenji.fi/Gallery/kuvia/Sternhimmels_Ex_Composito.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#696969][COLOR=dimgray][FONT=Verdana][COLOR=dimgray]Pozostałe rezultaty :[/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#696969][COLOR=dimgray][COLOR=dimgray][B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/quote] oo ten mi sie podoba!!!!i kąty ma i plecy proste:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
and full of zasadzkas and sometimes kopas w du.pas:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nio niestety taki lajf:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Ka-Vanga']Ja nie mowilam o jakichs konkretnych, tylko ze sa :eviltong: .[/quote] są są...jasne YETI tez [B]są:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
-
no i co???to koniec przykladow przystojniakow???to ciut malo!!!czyli jednak YETI:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Ka-Vanga']Haha na imie ma Jakub, a Arnold to nazwisko hiehie.[/quote] aaaaaa:)))))))no ale dobrze pamietalam:))))hahahaha kurcze musze to cudo gdzies zlukac:)))))))))czy nie klamiecie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Elitesse']szczegolnie wsrod sedziow :loveu:[/quote] no!!!! ale wsrod Polakow poprosze tak?
-
[quote name='Ka-Vanga']Mowisz, ze sie zaden nie znajdzie????? Oj ja bym kilku znalazla :cool3: .[/quote] podaj przyklad:)))))konkrety pliz:)))))podobno ten Artur czy Arnold czy jakos tak, no nasz Wilk a reszta????puuuuuuuuusssssssssstoooooooooooo
-
[quote name='Ka-Vanga']nio hihi racja, chociaz ja bym wolala jakichs przystojnych facetow :cool3: .[/quote] w kynologii????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: no tak w sumie yeti tez podobno istnieje:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
no tak rozumiemy Cie:)))))hahahahaaha
-
hahahahah no:))))i te piekne kobiety:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='resuruss']Ilosc glosow bedzie zalezna od ilosci centymetrow okreslajacej minimum i maximum wzrostu :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: