-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='Dzidtka']ooooo mój idol wrócił :)))))) :oops:[/quote] o nie Kochana!!!! to [SIZE=6][COLOR=Red][B]MÓJ[/B][/COLOR][/SIZE] idol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÓJ CI ON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Dzidtka']dobra nie kupie grzywacza , kupie basenji ;D[/quote] WITAJ W KLUBIE hahahahhahaha ja tez:))))))))))))))))))))))))))))))))) a tu mam ciekawostke z innego forum:))))bo Grazka sie tak chwalila , ze wszystko wygrala: [COLOR=#696969]Psy[/COLOR] [COLOR=#696969]Klasa Juniorów[/COLOR] [COLOR=#696969]1. BUMABALA BAHATI Loango - dosk. BOB JUNIOR, [SIZE=7][B]Res. BOG JUNIOR[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#696969][ rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski] to jest jej cytat:)))))) A jakimto cudem?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak byl wybierany TYLKO jeden przedtsawiciel grupy i TYLKO on przechodzil dalej, wiec JAKIM cudem Grazki piesek byl drugi w tejze grupie juniorow? Grunt to poczucie humoru nie ma co:)))))))))))))))) Wanio np. wszedl do glownego finalu gdzie zostaly 4 sztuki i z tego zostalwybrany jeden, czyli co trzy pozostale to rezerwowi zwyciezcy czy jak?????bo nie rozumiem hahahahahha [/COLOR]
-
my sie z Waniem znamy tak jakby od [B]1989 roku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]ile to juz bedzie?17 lat prawie:)))))))))))))))))[/B] [B]czyli tak jakby wieksza polowa mojego zycia:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B]
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Cóż wobec oczywistego powolnego wyłączania komputerów w pracy następuje powolne wyciszanie uczuc... zapewne tylko do jutra.[/COLOR] [COLOR=dimgray]Chciałam tylko przypomniec że są ludzie którzy potrafią pięknie wygrywac i przegrywac ale niestety prędzej czy później są mieszani z błotem...a szkoda. Potem trudno będzie ponownie nawiązac kontakt z tymi którymi dzisiaj tak pogardzacie.[/COLOR] [COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR][/quote] [B] a niby KIM ja pogardzam????[/B] jak na razie to Ty gardzisz Waniem!!!!! i nawiazanie z nim kontaktu serio bedzie trudne w przyszlosci przez Ciebie
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Fajne , Prawda ?[/COLOR] [COLOR=dimgray]Grazyna[/COLOR][/quote] bardzo. Sama wymyslilas?
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]A te poetyckie linjki zmienione ostatanio w Twoich postach to dotyczą kogo...[/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR][/quote] to Edward Stachura, wiesz takie sobie wierszyki pisal:)))))a to akurat spiewa moja milosc:))))))i do tej milosci sie przyznaje i owszem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko, ze ma uczulenie na psy, wiec lipa:)))))))wole psy:))))))))))))))))
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Bo w Polsce czasem jest taka degrengolada...szczególnie w tej rasie[/COLOR]. [COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR][/quote] no i ciagle prosze o rozszyfrowanie tego psychodolicznego slowa: DEGRENGOLADA:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]No to w końcu dogadałysmy się ![/COLOR] [COLOR=dimgray]Grazyna[/COLOR][/quote] ale na krotko:))))) bo ja dalej czekam na imie tego psa:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Jak widzisz nie jestem zapamietała w nienawiści po prostu jak ktoś coś wygrywa to chylę czoła![/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR][/quote] ja tak samo!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Przykro mi nie wiedziałam...Ale jesli wygrał to znaczy że należą mu się GRATULACJE ![/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR][/quote] nio naleza!!! wlasnie za przygotowanie i hendling:loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Bo w Polsce czasem jest taka degrengolada...szczególnie w tej rasie[/COLOR]. [COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR][/quote] degre co??????????????????????? czy moglabys jasniej poprosimy
-
a moze ja Ci na priw wysle numer do Wania, bo widze, ze Ci sie on normalnie podoba!tylko nie wiem jak bedzie w druga strone, bo co jak co , ale Wanio ma dobry gust i podobaja mu sie PIEKNE kobiety czy jak to szlo:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'][COLOR=#696969]Stan sierści tego psa był przerażający.[/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR][/quote] ot fachowiec z Ciebie no!!!!! tylko skoro tak duzo z tym psiakiem wygral to jakos dziwne ze zaden sedzia tego nie zauwazyl!!!!no szok poprostu!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='AngelOfDeath']ja nie rozumiem co ci sie nie podoba w przygotowaniu tych psow ??[/quote] ICH SUKCESY!!!!!!! bo one WYGRYWAJA!!!! wracaja z Helsinek ze Zwyciestwem Europy i RASY naprzyklad, a to juz boli niektorych:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Zagrywki dzieci w przedszkolu...Zaczynam tracic do Ciebie szacunek...Szkoda.[/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR][/quote] szacunek???? nie oszukujmy sie:))) jaki znowu szacunek?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Radziłabym byś zajął się swoimi psami i ich przygotowaniem, wyjdziesz na tym lepiej.[/COLOR] [/quote] nio jasne!!!!! czyli Helsinki Cie tak bola tak????? Bo Wanio tam wystawial nie swoja suke i dostal CAC, CACiB i BEST OF BREED!!!i to z wieloma zwyc. swiata czy europy!!!!!!
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Piszę tak jasno jak tylko można...by zachowac więcej dobrego wychowania niz Wy tu pokazujecie...[/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR][/quote] oj taplasz się z nami w jednym bagienku więc jak to mówią sąsiedzi feel free i rzucaj błotkiem do woli:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i mów KONKRETNIE. Co brak Ci odwagi cywilnej żeby nazwać psa po imieniu????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='wanio']pieknego basenji przyprowadze ci na ringowce pod nos przy okazji wystawy swiatowej [/quote] oj pieknego potwierdzam!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Poszukam w wolnej chwili zdjęcie psa rasy którą wystawiasz i sam zobaczysz jak powinien wyglądac kiedy wygrywa wystawy....[/COLOR] [COLOR=dimgray]Te same psy mają moji serdeczni znajomi w Autralii i w Szwecji...[/COLOR] [COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR][/quote] nio tak to jest bardzo KONKRETNA odpowiedz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahahahah czyli wszyscy juz wiemy o jakiego psa Ci chodzilo:)))))))))))))))))))))))))))hahahahaahaha Jestes kurcze LEPSZA od wąskiego normalnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Dobra, czekam na wieści z wystaw...[/COLOR] [COLOR=#696969]Dziwnych ludzi słuchasz...[/COLOR] [COLOR=#696969]Może trzeba zasięgnac języka za dużą wodą..., albo popatrzec jakie pieski wygrały CRUFT`S w tym roku...bo widzę że zainteresowała Cię nasza rasa, chciałabym byś był lepiej przygotowany...[/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR] [/quote] ale o jakiej rasie mowisz???? to w koncu Wanio ma byc lepiej przygotowany???? [B]to moze przyznaj sie , ze sie w nim kochasz w koncu[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Pass jak zwykle czadowe!!!!!
-
[quote name='Dzidtka']Grażyna powinna być z Wąskim, to by była piekna para, a jakie dzieci by z tego mogły być ładne ;D no ale niestety ku rozpaczy wielu fanek Wąski zajęty :([/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Dzidtka plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bo umre ze smiechu serio!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ahahahahhahahahahahhahahaahhahahahahahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='gmk'] [COLOR=#696969]A propos pięknych kobiet to ja nie mam psa na współwłasnośc z Adamem... [B]Mają go tylko te piękne![/B][/COLOR] [COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR][/quote] WOW, nie no dziekuje za komplement!!!!! hahahahahhahahahaha nie no komedia normalnie:))))))))))))))))))))))))) umre ze smiechu
-
a Wanio jako beznadziejny hendler wygral tylko BEST IN SHOW wystawy sznaucerów w Lubieszynie, Cacib i BOB z biala , i best junior w konkurencji 7 suk w pieprzakach z Bafi.
-
[quote name='Dzidtka']teraz to i ja zaplułam monitor bahahahahaha nie no boskie :)[/quote] prawda?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nawet bez wąskiego jest super:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: