Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='AngelOfDeath']powiadasz , ze tam maja najlepsza trawe ?? mmmmmmmmmmmmmmmmm :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hiihhihihii no nie probowalam, ale skoro wąski mowi ze najlepsza to najlepsza hahhahahhahahaha
  2. nie wiem, dla mnei zawsze 2gie miejsce jest straszne, bo jest sie prawie tak blisko od wygranej, o ten kawaleczek maluni, a jednak tak daleko
  3. [quote name='resuruss'][B]Gratulacje dla Matrixa!!!!!!!CwC,CACiB i BoB!!!![/B] [URL="http://kep.tar.hu/fufinek/50312380/23183600#2"]http://kep.tar.hu/fufinek/50312380/23183600#2[/URL][/quote] o tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  4. basenji maja cale zycie wakacje a tylko od czasu do czasu maja wystawki:eviltong: :eviltong: :eviltong:
  5. no i nie mowilam, ze sie zrobi ciekawie za chwile:)))))))topic przynajmniej zyje teraz:)))))))))))))))))))
  6. no wiem wiem, ze jak serwer darmowy to niestety cos za cos:(((( ale fotorelacja fajna:))))ciut za malo wąskiego, ale trudno:)))
  7. [quote name='resuruss']A ja sie bardzo ciesze ,bo moj wnuczek saluk zdobyl w Krakowie CWC,CaCIB i BoB!!!!!Gratuluje hodowczyni p.Irenie Dec i włascicielce p.Agnieszce Jędrzejczak![/quote] dawaj fotki pliz!!!
  8. no ale jeszcze Dzidtka tu przyjdzie to bedzie fajnie:))))na nude nie bedziemy narzekac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. [B][COLOR=red]Asiaczek super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [COLOR=black][/COLOR]
  10. BURAKA a Ty moze tez sie w nim kochasz???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahhahaaha kolejna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. hihihihihihi JEGO wszedzie wypatrze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. a mi tam brak podpisow nie przeszkadza, bardziej mnie wqrzaja te darmowe reklamy!!!:mad: :mad: :mad: poza tym to bardzo fajna fotorelacja!!!sa wszystkie psiaki i chyba o to chodzi:)
  13. [quote name='AngelOfDeath']a mi sie podoba pierwszy plan:loveu::loveu::loveu::loveu: bo tlo to takie jakies zdziebko niewyrazne:shake::eviltong::diabloti:[/quote] wyrazne wyrazne:))))))))))))) JA widze:)))) Ty nie musisz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='resuruss']Tito [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7817/197hz.jpg[/IMG][/quote] aaaaa jakie cudne tło!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  15. no ja uwielbiam miesko!!!! marzy mi sie cielecinka w sosie kurkowym.....:placz: :placz: :placz:
  16. [quote name='szorka']Ja nic nie napisałam o zmianach szefa klubu.decyzją plenum pozostał P.Piotr Król.Nastąpi zmiana we władzach ,ale nie jestem osobą upoważnioną do ogłaszania tej decyzji. Napewno zostanie opublikowane na łamach PSA.[/quote] czyli kto sie zmienil????bo poza p.Królem to ja i tak nikogow tym Klubie nie kojarze:))))))))))))))))))))))))))))))))
  17. nio to ja jezdze chyba po innych oborach, bo nie zauwazylam jeszcze jakis takich jak z horror, a wrecz przeciwnie jest coraz lepiej.
  18. no wlasnie a kto takie wladze wybiera????
  19. nio nie da rady, ale wlasnie o ten humanitaryzm chodzi
  20. no niestety Marta pisze prawde:((((aczkolwiek po wejsciu do Unii to sie naprawde duzo u nas poprawilo, jeszcze nie jest doskonale, ale lepiej niz bylo
  21. skur...... normalnie bym ich wszystkich zaje...
  22. [quote name='resuruss']Ja nie nosze [B]NIC [/B]ze skory....[/quote] a buty????
  23. oj wydaje mi sie ze to nie patologia niestety:(((Dudek to sa Chiny, nie sadze zeby tam wydawali zbedna kase na usypianie zwierzat, zreszta pamietasz kilka lat temu byla afera w Wawce z wietnamczykami?to oni wieszali zywe psy i walili je kijami zeby potem mieso lepsze bylo:(((((((
  24. ja???nie chce tylko wiedziec kto bedzie teraz szefem Klubu Sznaucera w Polsce
  25. [quote name='szorka'] Jak wiem ,zmieniły się władze klubu,albo lada chwila się zmienią i proponuję powrócić do ponowienia (stwożenia strony klubu sznaucera),można prowadzić i administrować -umowa o dzieło. Jestem za i wielu rozsądnych ,przychyli się do tego.[/quote] tak????? na kogo?????
×
×
  • Create New...