-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='AngelOfDeath']powiadasz , ze tam maja najlepsza trawe ?? mmmmmmmmmmmmmmmmm :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hiihhihihii no nie probowalam, ale skoro wąski mowi ze najlepsza to najlepsza hahhahahhahahaha
-
nie wiem, dla mnei zawsze 2gie miejsce jest straszne, bo jest sie prawie tak blisko od wygranej, o ten kawaleczek maluni, a jednak tak daleko
-
[quote name='resuruss'][B]Gratulacje dla Matrixa!!!!!!!CwC,CACiB i BoB!!!![/B] [URL="http://kep.tar.hu/fufinek/50312380/23183600#2"]http://kep.tar.hu/fufinek/50312380/23183600#2[/URL][/quote] o tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
basenji maja cale zycie wakacje a tylko od czasu do czasu maja wystawki:eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
no i nie mowilam, ze sie zrobi ciekawie za chwile:)))))))topic przynajmniej zyje teraz:)))))))))))))))))))
-
no wiem wiem, ze jak serwer darmowy to niestety cos za cos:(((( ale fotorelacja fajna:))))ciut za malo wąskiego, ale trudno:)))
-
[quote name='resuruss']A ja sie bardzo ciesze ,bo moj wnuczek saluk zdobyl w Krakowie CWC,CaCIB i BoB!!!!!Gratuluje hodowczyni p.Irenie Dec i włascicielce p.Agnieszce Jędrzejczak![/quote] dawaj fotki pliz!!!
-
no ale jeszcze Dzidtka tu przyjdzie to bedzie fajnie:))))na nude nie bedziemy narzekac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[B][COLOR=red]Asiaczek super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [COLOR=black][/COLOR]
-
BURAKA a Ty moze tez sie w nim kochasz???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahhahaaha kolejna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
hihihihihihi JEGO wszedzie wypatrze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
a mi tam brak podpisow nie przeszkadza, bardziej mnie wqrzaja te darmowe reklamy!!!:mad: :mad: :mad: poza tym to bardzo fajna fotorelacja!!!sa wszystkie psiaki i chyba o to chodzi:)
-
[quote name='AngelOfDeath']a mi sie podoba pierwszy plan:loveu::loveu::loveu::loveu: bo tlo to takie jakies zdziebko niewyrazne:shake::eviltong::diabloti:[/quote] wyrazne wyrazne:))))))))))))) JA widze:)))) Ty nie musisz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='resuruss']Tito [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7817/197hz.jpg[/IMG][/quote] aaaaa jakie cudne tło!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
no ja uwielbiam miesko!!!! marzy mi sie cielecinka w sosie kurkowym.....:placz: :placz: :placz:
-
[quote name='szorka']Ja nic nie napisałam o zmianach szefa klubu.decyzją plenum pozostał P.Piotr Król.Nastąpi zmiana we władzach ,ale nie jestem osobą upoważnioną do ogłaszania tej decyzji. Napewno zostanie opublikowane na łamach PSA.[/quote] czyli kto sie zmienil????bo poza p.Królem to ja i tak nikogow tym Klubie nie kojarze:))))))))))))))))))))))))))))))))
-
nio to ja jezdze chyba po innych oborach, bo nie zauwazylam jeszcze jakis takich jak z horror, a wrecz przeciwnie jest coraz lepiej.
-
no wlasnie a kto takie wladze wybiera????
-
nio nie da rady, ale wlasnie o ten humanitaryzm chodzi
-
no niestety Marta pisze prawde:((((aczkolwiek po wejsciu do Unii to sie naprawde duzo u nas poprawilo, jeszcze nie jest doskonale, ale lepiej niz bylo
-
skur...... normalnie bym ich wszystkich zaje...
-
[quote name='resuruss']Ja nie nosze [B]NIC [/B]ze skory....[/quote] a buty????
-
oj wydaje mi sie ze to nie patologia niestety:(((Dudek to sa Chiny, nie sadze zeby tam wydawali zbedna kase na usypianie zwierzat, zreszta pamietasz kilka lat temu byla afera w Wawce z wietnamczykami?to oni wieszali zywe psy i walili je kijami zeby potem mieso lepsze bylo:(((((((
-
ja???nie chce tylko wiedziec kto bedzie teraz szefem Klubu Sznaucera w Polsce
-
[quote name='szorka'] Jak wiem ,zmieniły się władze klubu,albo lada chwila się zmienią i proponuję powrócić do ponowienia (stwożenia strony klubu sznaucera),można prowadzić i administrować -umowa o dzieło. Jestem za i wielu rozsądnych ,przychyli się do tego.[/quote] tak????? na kogo?????