Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Dzidtka superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr [B][SIZE=7]OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!![/SIZE][/B] :smilecol: :ghost_2: :cool2: :thumbs: :bye: :jumpie: :bluepaw: :bigok: :evil: :Cool!: :Rose: :painting: :B-fly: :ylsuper: :buzi: :tree1: :new-bday: :laola: :terazpol:
  2. KaVanga chyba nie pzeczytalas tego uwaznie co ja napisalam. Mam nadzieje, ze Agatka w rozliczeniu za krycie nie wezmie szczeniaka, bo i owszem testy sa, ale co zrobi jak jej szczenie wyjdzie dodatnie???Uspi???to pytanie retoryczne tzw:))))bo wiadomo, ze NIE uspi, wiec skoro nie uspi to bedzie rozprzestrzeniac chorobsko. Czysto teoretyczne, bo mam nadzieje, ze wykaze sie myslaca glowa i nie wezmie szczenka za krycie albo ze suka poroni i w ogole problemu nie bedzie. [quote name='Agatka']Wiece doskonale , że gdybym odmówiła to pojechaliby do innego psa... .[/quote] Wybrane z wypowiedzie ale i tak No comments. a teraz moze dlaczego ja sie tak oburzam: 1. najwazniejsze- jest to zoonoza-czyli choroba odzwierzeca i jest [B]NIEULECZALNA[/B]!!!!na brucelloze nie ma lekarstwa!!!mozna ja troszke zaleczyc, ale nie wyleczyc 2. ja jako jedyna tu chyba widzialam czlowieka chorego na bruceloze , to nie jest choroba ktora atakuje tylko uklad rozrodczy, ona atakuje rozne uklady np. kosci, wiec widok jest niezapomniany niestety, dlatego gratuluje dobrego samopoczucia niektorym:(((((
  3. [quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Ja nie dałabym takiemu prezenterowi pokazac mojego psa, a mam [COLOR=black][B]naprawdę niezłe[/B],[/COLOR] [/COLOR][COLOR=dimgray]Grażyna[/COLOR][/quote] no i jak mam kogos takiego nie lubic?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Grazka jest cool:))))))))))))a tej skromnosci to sie musze od Ciebie nauczyc no nie ma co:))))))
  4. Grazynko:))))))cos taka nerwowa:)))))ja nie pisalam o Tobie:)))))))))hahahaha chyba:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) A do Poznania z tego co wiem przyjada naprawde sliczne basenji i mam nadzieje , ze wygraja zasluzenie
  5. nio chyba ze suka juz raz poronila to teraz urodzi tylko mam nadzieje, ze Agatka martwiaca sie o dobro rasy nie wezmie wtedy szczeniaka w ramach rozliczenia za krycie, bo co prawda testy sa, ale jak wyjda dodatnie to przeciez nie uspi chyba maluszka?
  6. ich decyzja???a to oni sa wlascicielem reproduktora????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Kazdy zreszta sobie moze przeczytac te dyskusje i miec swoje zdanie na ten temat, ja mam takie a nie inne :angryy: :angryy: :angryy:
  7. ooo jasne tak sie martwisz o psy:)))a suke chora pokrylas:)))))))))))sama sobie zaprzeczasz ale coz.
  8. nio racja, bo jak sie wklei takie zdjecie to potem taki wlasciciel psa z fotografii wklejonej moze straszyc sadem i [B]czarna lista[/B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i problem gotowy:))))))))))))))))))))))))))))) czarna lista dla mnie jest hitem:))))))))))
  9. [quote name='hanik']Przez Elbląg, Pasłęk, Ornetę, i Dobre Miasto[/quote] jedz raczej Elblag,Paslek [B]OSTRÓDA [/B]Olsztyn, kilometrowo dalej ale droga lepsza i duzo, duzo mniej zakretow, wiec dla psa przyjemniejsza, nie mowiac o kierowcy bo E7 mozna jechac duzo szybciej niz tymi zakreconymi drogami wiejskimi
  10. no wiem, tylko ze jeszcze by sie przydalo w takim razie zdjecie tego psa z Finlandii w ruchu to wtedy moze bym zauwazyla roznice:)))
  11. szczerze???to nie:))))bo mi sie ruch sznaucerka tego co ja wkleilam bardziej podoba, ale to pewnie zboczenie zawodowe juz:)))))) No to gratuluje wyboru reproduktora!!!!sliczniasty!!!
  12. o kurcze ten pregowany sliczny!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  13. [IMG]http://www.katewerk.com/images/bat3.jpg[/IMG] no to go macie na stoj:)))))plaski z przodu jak decha
  14. hmmm ale to jest dziwne w sumie
  15. nie no wiem, ale wlasnie np [IMG]http://www.katewerk.com/images/batmv.jpg[/IMG] a stroma lopatke ma, wiec jest to dziwne, chyba ze tu jeszcze chodzi moze o dlugosc lopatki?skoro kat nie bardzo wplywa na ruch
  16. Agatko jak na razie Polska jest krajem urzędowo wolnym od brucellozy. Ten daleki kraj o ktorym piszesz wolny od brucelki nie jest, nie byl i nie wiadomo czy kiedys bedzie.
  17. nio co?ta suka duzo ich kosztowala i wystawki kosztowaly i co???musi sie zwrocic nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. no wlasnie i tego nie rozumiem!!!bo sznaucery mimo stromej lopatki maja super ruch!!!no nie wszystkie wiadomo, ale maja, wiec skad?wiec w sumie z innymi rasami tez tak jest lub moze byc ewentualnie?
  19. KaVandze sie spodobala ta rodzinna atmosfera w baskach wiec sobie sprawi basenji wystawowego:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. nio, ja na przod w ogole nie patrze:))))bo mam amerykanskie sznaucery a te z przodu plaskie jak decha, wiec juz i u innych ras mi to w ogole nie przeszkadza:)))))
  21. chyba ,ze suka juz wczesniej poronila, to wtedy kolejna ciaze powinna donosic, a jesli donosi to przeciez kaska bedzie prawda?
  22. z tego co kojarze może. To jest jedna z drog zarazenia sie brucelloza z matki na płód, ale nie musi tak jak HIV u ludzi matka z wirusem czesto rodzi zdrowe dziecko
  23. tylko 100 000 zl?????to nie duzo!!!jak za taka szkapine oczywiscie:))))
  24. hahaha nio to chyba po tej trawie z Gdyni Cie tak naszlo:)))))))))))))))))))))))))) ale konisko super!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  25. [quote name='Ypsylon']problem w tym, że ten pies wygrał.... do wzorca mu daleko ale orsini się podobał, hehe:evil_lol:[/quote] bo ma proste plecy i kąty a dla mnie to podstawa:))))))))))))a nie jakies plecy a la whipet a kąty proste jak sztachety u płotu to ma być basenji?:)))))))
×
×
  • Create New...