Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Ka-Vanga']No whipeta to juz Wilk przecie ma haha i jest wesolo :evil_lol: .[/quote] nio oj wesolo:)))))))))))))))))))
  2. [quote name='Dudek']jajco;) :evil_lol: [/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Dudek'] ja uważam, że FCI powinno poprawić wzorzec - podnieść wartość min. i max. wzrostu[/quote] to skonstruuj petycje, ale nie wiem ile zbierzesz glosow ZA:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. oj na pewno:)))))))i whipeta i bedzie jazda na maxa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. no i Wiktora bo to to samo:))))to jeszcze 2 tylko...ehhhhh
  5. [quote name='Ka-Vanga']Hahahaha no, albo grzywka hihihi, a w baskach to niezle jazdy sa hahaha, ale w sumie fajnie jak Ci sie pies nie podoba i cos smiesz na niego powiedziec to od razu sadem strasza hahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .[/quote] hahahahahhaha baski sa the best:))))))))))))))))))))
  6. Pass kotus to jeszcze czegos brakuje?bo juz sie pogubilam:(((pewnie rodowodow?
  7. no wlasnie sa:)))))) hahahahha
  8. Pass SUPER!!! [SIZE=1]wyslalam Ci mejliki[/SIZE]:)))
  9. no i gdzie polezli wszyscy?????
  10. hahahaha Ress niezle!!! masz absolutna racje
  11. [quote name='AngelOfDeath']a tam orsini :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie ma to jak waga :lol::lol::lol::lol:[/quote] hahahahahhaha nio:)))))))))))))) i Kmicic:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='Dudek']:wallbash: :lol: :lol: :lol: dla mnie to ok. 33 cm:roll: i powyżej ale zbliżone do tej wartości[/quote] a dla mnie nie ma gornej granicy, bo nie ma jej we wzorcu:))))))
  13. [quote name='Olivka']Im dłuzej siedzę w światku hodowców, tym bardziej mam ochotę podłożyć bombę i zrobić wielką rozpierduchę. Ależ ja mam wisielczy nastrój z samego rana he he :diabloti:[/quote] eee tu to jest super spokojnie:)))kup sobie charta to zobaczysz hahahaha albo basenji hahahahahahhahahahahahahaha
  14. ja tez jestem bardzo spokojny czlowiek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ze zaraz choleryk????jaki choleryk:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='Dudek']ale i tak mi się podobają grzywacze w [B]górnej granicy[/B]:loveu:[/quote] tzn. majace ILE?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo wracamy do punktu wyjscia:))))
  16. [quote name='resuruss']Niemniej ciagle potwierdzam ,ze powinno sie dazyc do idealu!!!!!!![/quote] no to wiadomo:)))))) ale dyskusja byla o gornej granicy a takiej poprostu nie ma:))))))
  17. przynajmniej teoretycznie:))))))))
  18. [quote name='Elitesse']cos za dlugo byla tu cisza :evil_lol:[/quote] no ale zebym JA uspokajala????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Emka no zdanie swoje mozesz miec:)))jak najbardziej, a wzorzec i tak jest jeden:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. BABY SPOKÓJ!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  21. nio:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. no to to lepsze troche:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. a ja nie:))))juz chyba za stara jestem na nerwy:)))))))))
  24. [quote name='Olivka'] Uuuuu, a dlaczego ja jestem sama w klasie ?[/quote] no to masz wielki problem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko sie cieszyc:))))))chyba ze lubisz stres:)))))))))))))
×
×
  • Create New...