-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
Małgoniu nie denerwuj sie - zlosc pieknosci szkodzi!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='anna1']no od Radzia to wara, moj ci on:)))) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] oj zaraz Ty masz ...., wiec Ci jedna sztuka wystarczy chyba!!!
-
[quote name='Dzidtka']Orsini będziemy o nim śnić... bo rozumiem, że Twoje myśli sa tam gdzie moje :)[/quote] bedziemy?????? [B]NO WAY!!!!![/B] spadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: i o dziwo to nie wąski!:)))))kolega Ani1-ma usmiech jak Piotr z Magdy M. a wszyscy wiedza, ze ten jest dla mnie aniolem:))):loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Ypsylon']\każdy kto chce to zobaczy dokładnie psa...[/quote] nio dokladnie:)))))):klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
-
nio w Wawie!!!! pamietaj Ania ze ja spie z Toba!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko w Wawie nie bedzie .....buuuuuu:-( :-( :-( ten usmiech hahahahahhaha:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Dzidtka']na bilbordach zamiast pobitej kobiety i hasła "bo zupa była za słona" od wczoraj mogą być pobici kelnerzy "bo kawa była za zimna" :D[/quote] albo "bo kawa byla zbyt pozno" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='karenina']kawa to nic, ale ta [B]czarna lista,[/B] to dopiero napełnia przerazeniem :evil_lol:[/quote] buhahahahahahhahahahahahahahhahahaha no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='SengaSengana']dokładnie, tylko najłatwiej śmiac się z kogoś ...................[/quote] nikt sie z nikogo nie smieje-STRACH!!!!!:p :p :p nikt nie chce zostac oblany kawa przy sniadaniu w koncu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nio publiczna dlatego ja bede czatowac w Wawie na coniektorych!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: oczywiscie jak bede w stanie po imprezce sobotniej!!!hahahahah wreszcie sie napije i bede mogla trzezwiec caly tydzien!!! Ania1 jeszcze raz GRATULUJE show i grillika!!!bylo super!!!!kiedy powtoreczka???tylko tym razem wiesz kogo trzeba zaprosic:loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='SengaSengana']bez sensu, hihihihihi......[/quote] no masz racje!!!nie wiedzialam, ze to kiedys powiem:))))) bez sensu bo i tak wszyscy wiedza why:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Ypsylon']malutka uwaga Małgorzataj, może się narażę.... czarnego psa nie wystawia się na czarnym tle... [B]Arti niewiele widać[/B], za to Pana Adama bardzo:))) Bobban pięknie zaprezentowany!:loveu: przynajmniej go widać...:oops:[/quote] hihihihihihi.... ok nie skomentuje:)))))))))))))))))))
-
[quote name='SengaSengana']Adam wystwiał tego dnia równiez kilka psów...........[/quote] nio to widzisz-trzeba bylo od razu tak napisac, a nie wklejac inny przyklad:)))))))))
-
[quote name='SengaSengana']a nie wiadomo gdzie sie kończy pies a gdzie zaczyna " hendler"...naraziłam się ?????????? :lol:[/quote] nie tylko ze Marcin tego dnia wystawial [B]wiele psow[/B] w roznych kolorach do ktorych biala marynarka jak najbardziej pasowala, a nie tylko jednego. Jakby mial wystawiac tylko Heaven (na focie) badz pewna, ze by zalozyl taka marynarke, zeby pies byl bardziej widoczny, bo suka nie ma NIC do ukrycia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
zgadzam sie z Toba w tej chwili jeszcze nie jest goraco:))))))bo dopiero 10:))))))
-
[quote name='Katarinka'][B]ja prosilam aby se nerobili i nevstaviali photos mojich psov!!![/B] dla tego prose autora tych photo mojej Iriny aby je usunul...ja se ne prose o ich zrobenie ani o vstavenie... i se ne prose o poglad na exterier mojego psa bo dla mne nema znaczenia poglad ludzi co nie su hodowcami a nic znaczeho nevyhodowali ( i ludzi co vyhodowali zero miotow tylko vlastnia jedneho psa ) ...jak mne bede interesovat ten poglad to si dam svojego psa posedzovat temu cloveku a nebedem o tym tylko citat na forach!!! bardzo dziekuje[/quote] a to niby czemu?????? jak JA bede na wystawie to bede robila i na pewno ich nie usune jak JA bede autorem a foty beda robione NA RINGU, bo wtedy moge je wklejac, a Ty mozesz mnie conajwyzej....!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: co na Nahaci tez nie ma zdjec Twoich psow????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
u mnie nie ma klimatyzacji!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: a w dodatku mamy od slonecznej strony wiec kiedys temperatura byla prawie 50stopni!!!!!!!!!!!!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
nic nie wiem, zreszta mnie sedziuje kto inny:loveu: :multi: :multi: :multi:
-
nio niby tak!ale to i tak nie zmienia faktu , ze macie sliczne psiaki!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
czego sie smieje????upaly sa nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
tez mi sie zdawalo:))))ale myslalam, ze mi nie zapisalo wczoraj hahahahahha
-
[quote name='szorka']-nie chciała ładnie chodzić ,trawa była wyrośnięta , nieskoszona i kuła ,.[/quote] Szorkus, zaraz trawa wyrosnieta:))))))))))))))))))ze byla wysokosci prawie sznaucerka to zaraz wyrosnieta???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: mozna by krecic film pt. "Dawno temu w trawie":evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B]za to nasze chlopaki byly[/B] [B]zgolone:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
-
[B][SIZE=5][COLOR=red]Asiaczku Tobie tez GRATULUJE!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] Super dziweczyny, ze macie TAKIE sukcesy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK normalnie!!!!! [COLOR=red]ja Wam zazdroszcze takich psow!!!!![/COLOR]
-
[quote name='Ypsylon'] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ogromnie dziękuję za gratulacje Krystyno;) będę może trochę zaślepiona i zarozumiała w tej chwili, ale Pepsi to Pepsi…[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]))) nie siedzisz w baskach tak długo to tylko Cię uświadomię, że ta nasza kochana Pepsiulka to jak dla mnie wybitny egzemplarz, zarówno z wyglądu jak i z charakteru[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] Jej najważniejsze tytuły to: INTCH, Ch. Młodzieży PL, Ch. PL, Młodz. Zwyc. Europy 2000, Zwyc. Klubu 2001 + BIS1; Zwyc. Klubu 2002 + BIS3; Zwyc. Klubu 2003 + BIS2; Zwyc. Klubu 2005 + BIS1, a w 2006 Zwyc. Klubu została jej córką udowadniając również dużą wartość hodowlaną… Dodatkowo Pepsiunia wygrała wielokrotnie BOG (nie tylko w Polsce) i BIS, jest też 2 x Zwyc. Polski…… to tylko najważniejsze jej tytuły, jest ich duuużo więcej[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tym bardziej cieszy mnie, że doceniłaś jej urodę, a przecież Pepsi ma już 6,5 roku… ZAWSZE staram się starannie dobierać skojarzenia…..[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A szczeniątko (Rybka) ma jeszcze wszystko przed sobą;)[/SIZE][/FONT][/quote] WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: no to zdaje sie mam dobry gust!!!!:lol: :lol: :lol:
-
wcale ze nie!!!!:))))))))))))
-
GRATULUJE!!! a teraz sie juz szykuj na Wawke bo wieczorem w sobote imprezka i jak znowu nas olejesz to wykluczymy z ekipy!!!:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: