-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
hahahahhahaha :))))))))super bylo, relacji na priv nie bedzie bo musze troche popracowac:)))))
-
Dzidzia brakowalo nam wczoraj Ciebie!!!!a w aucie jak brakowalo!!!!!oj bardzo!!!wtedy to chyba ze smiechu bysmy poumierali!!!!
-
czyzby Gdynia jesli morze?:)))
-
no i Bławatek zamillnie na nastepne 3 lata:)))))))no nic to poczekamy:)))))
-
a ja licze na GMK i jej olbrzymia wiedze w tym temacie!!!moze sie przelicze, ale jak mi ktos przed chwila napisal-wiara czyni cuda:)))))
-
[quote name='Bławatek']nie!!!!!!!!!!! calkowita pomylka[/quote] hmmm.....a lysy czy pp?bo kennel juz znamy:))))
-
nio ja niestety nie mam za duzego pojecia o dysplazji, bo mojej rasy ten problem akurat nie dotyczy dlatego sie pytam Was:)))
-
[quote name='Bławatek']jednego pieknego chinczyka!!![/quote] JEDNEGO?????niech zgadne- po Zuniu?:)))))
-
[quote name='Elitesse']i w czarownice !! :evil_lol:[/quote] buhahahhahahahahahahhahaa nio:))))))))))))))
-
[quote name='Bławatek']wiara czyni CUDA!!!!!![/quote] nio, w tym punkcie sie z Toba zgodze:))))))))))))))a wiec Bławatku witaj:))))czuj sie jak u siebie w domu na DGM:)))))i moze przedstaw sie jakie masz pieski, ile itd:)))))
-
[quote name='Bławatek']dogomania jest dla WSZYSTKICH[/quote] TAK????a to ciekawa teoria:))))))tak, tak, ja np. wierze w YETI:))))))
-
[quote name='AngelOfDeath']widze ze sie dobrze znacie :evil_lol: :lol: :evil_lol:[/quote] NIE OBRAZAJ MNIE PROSZE ANIOLKU!!!!!!!
-
[quote name='Bławatek']nie anonim lata, po co Ci lata? tu sie pisze o psach! szukasz jak zwykle zaczepki? nie uda Ci sie ze mna!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] hihihihihihi po co mi lata?a po to , ze sie okaze, zes Blawatku duzo starsza od nas:))))))))))i kto tu dinozaur?:)))))))))))))
-
niemniej ciezko mi sie z tym pogodzic, bo ja np. kocham wygrywac, ale najwazniejsze dla mnie jest zdrowie psa.
-
[quote name='Bławatek']oj dinozaura, dinozaura!!!!!!!!!!! :evil_lol:[/quote] o jakis anonim!!!ciekawe ile masz latek bławatku?:)))))jakis Ty dowciapny:))))))))))
-
nio prawie, bo psy sa zdrowe, one sa "tylko" nosicielami jakiegos syfu a niestety mamy tego wiele, wiec jak wyjdzie w USA pies chory to juz wiadomo, ze jego tata jest nosicielem wiec oni szybciutko go exportuja do Europy, Australii albo RPA-im dalej od Stanow tym lepiej!Nieuczciwe-a jakze!ale kaska sie liczy , niestety ten obyczaj chyba juz i w Europie staje sie modny:(((((
-
[quote name='Elitesse']na gwalt to chyba facet potrzebny a nie wrozka :evil_lol:[/quote] hahahaha nio ale taka by mi wybrala kandydata nie?:)))))
-
[quote name='Elitesse']kurcze szkoda ze nie wiedzialam bo ja po zwyklym skreceniu musialam byc prawie miesiac w gipsie ....[/quote] no widzisz!!!nastepnym razem isc do czarownik i po tygodniu juz bedziesz szla na balety:))))))))))))))))))))sorki, ale no mnie to nie przekonuje:))))jednak medrca szkielko i oko bardziej do mnie przemawiaja:))))chyba ze ten wet co to pierwszy stwierdzil zlamanie to jakis lewy:)))))
-
a jak juz sie obracasz w takim dziwnych pelnym magii swiecie to znasz moze jakas dobra wrozke????bo te do ktorych ja chodzilam to do bani byly:(((((a ja potrzebuje na gwalt:))))
-
kurcze serio???no ja to jestem sceptykiem jesli chodzi o te czary-mary:))))))
-
mam , ale na innym kompie. My mamy ten sam problem w sznaucerach!!!w USA jak wyjdzie ze psiak niesie jakiegos syfa dziedzicznego to nikt nim tam nie pokryje, wiec wysylaja go do Europy i wszyscy zadowoleni, oni bo kasy nie stracili a my ze mamy takiego super psa do krycia!!!i to jest straszne masz racje!!!bo przeciez kasa to nie wszystko!!!
-
natomiast jestem pelna podziwu za to Agatko, ze tak szybko Charli doszedl do zdrowia!:o :o :o bo tuz przed samym Opolem sie przeciez polamal i w gips byl wziety, wiec w 2 miesiace sie pozrastal, rany pozarastaly i wyglada jakby w ogole nie ulegl zadnemu wypadkowi!!!super!!!!GRATULUJE Wam pracy wlozonej w chorego psiaka, bo efekt piorunujacy!!!!jak mi siei cos nie daj Boze kiedys polamie to normalnie wysle Wam do sanatorium:))))
-
GRATULUJE!!!nio teraz czekamy na polskie championaty:)))))bo u nas ciutke wiecej jest w konkurencji:))))))
-
co Marcina?prosze bardzo: 2 razy Best of Breed, v.BEST IN SHOW WETERANÓW, v.BEST OF GROUP II, i BEST OF GROUP X:))))))))))))))a ja chce fląderkę!!!!!!!!!ania!!!!!!!!!!!!!!
-
a widzicie: [B]SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE[/B]:))))))) Iza chyba masz te sama www co i ja!!!!!!!!!!!!!! a GMK jak nie bylo tak nie ma-SZKODA, bo bardzo mnie interesuje jej zdanie, choc w tej akurat konkretnie sprawie to sie chyba nie doczekam jej wypowiedzi:-( :-( :-( :-( :-(