Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. hahahahhahaha :))))))))super bylo, relacji na priv nie bedzie bo musze troche popracowac:)))))
  2. Dzidzia brakowalo nam wczoraj Ciebie!!!!a w aucie jak brakowalo!!!!!oj bardzo!!!wtedy to chyba ze smiechu bysmy poumierali!!!!
  3. czyzby Gdynia jesli morze?:)))
  4. no i Bławatek zamillnie na nastepne 3 lata:)))))))no nic to poczekamy:)))))
  5. a ja licze na GMK i jej olbrzymia wiedze w tym temacie!!!moze sie przelicze, ale jak mi ktos przed chwila napisal-wiara czyni cuda:)))))
  6. [quote name='Bławatek']nie!!!!!!!!!!! calkowita pomylka[/quote] hmmm.....a lysy czy pp?bo kennel juz znamy:))))
  7. nio ja niestety nie mam za duzego pojecia o dysplazji, bo mojej rasy ten problem akurat nie dotyczy dlatego sie pytam Was:)))
  8. [quote name='Bławatek']jednego pieknego chinczyka!!![/quote] JEDNEGO?????niech zgadne- po Zuniu?:)))))
  9. [quote name='Elitesse']i w czarownice !! :evil_lol:[/quote] buhahahhahahahahahahhahaa nio:))))))))))))))
  10. [quote name='Bławatek']wiara czyni CUDA!!!!!![/quote] nio, w tym punkcie sie z Toba zgodze:))))))))))))))a wiec Bławatku witaj:))))czuj sie jak u siebie w domu na DGM:)))))i moze przedstaw sie jakie masz pieski, ile itd:)))))
  11. [quote name='Bławatek']dogomania jest dla WSZYSTKICH[/quote] TAK????a to ciekawa teoria:))))))tak, tak, ja np. wierze w YETI:))))))
  12. [quote name='AngelOfDeath']widze ze sie dobrze znacie :evil_lol: :lol: :evil_lol:[/quote] NIE OBRAZAJ MNIE PROSZE ANIOLKU!!!!!!!
  13. [quote name='Bławatek']nie anonim lata, po co Ci lata? tu sie pisze o psach! szukasz jak zwykle zaczepki? nie uda Ci sie ze mna!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] hihihihihihi po co mi lata?a po to , ze sie okaze, zes Blawatku duzo starsza od nas:))))))))))i kto tu dinozaur?:)))))))))))))
  14. niemniej ciezko mi sie z tym pogodzic, bo ja np. kocham wygrywac, ale najwazniejsze dla mnie jest zdrowie psa.
  15. [quote name='Bławatek']oj dinozaura, dinozaura!!!!!!!!!!! :evil_lol:[/quote] o jakis anonim!!!ciekawe ile masz latek bławatku?:)))))jakis Ty dowciapny:))))))))))
  16. nio prawie, bo psy sa zdrowe, one sa "tylko" nosicielami jakiegos syfu a niestety mamy tego wiele, wiec jak wyjdzie w USA pies chory to juz wiadomo, ze jego tata jest nosicielem wiec oni szybciutko go exportuja do Europy, Australii albo RPA-im dalej od Stanow tym lepiej!Nieuczciwe-a jakze!ale kaska sie liczy , niestety ten obyczaj chyba juz i w Europie staje sie modny:(((((
  17. [quote name='Elitesse']na gwalt to chyba facet potrzebny a nie wrozka :evil_lol:[/quote] hahahaha nio ale taka by mi wybrala kandydata nie?:)))))
  18. [quote name='Elitesse']kurcze szkoda ze nie wiedzialam bo ja po zwyklym skreceniu musialam byc prawie miesiac w gipsie ....[/quote] no widzisz!!!nastepnym razem isc do czarownik i po tygodniu juz bedziesz szla na balety:))))))))))))))))))))sorki, ale no mnie to nie przekonuje:))))jednak medrca szkielko i oko bardziej do mnie przemawiaja:))))chyba ze ten wet co to pierwszy stwierdzil zlamanie to jakis lewy:)))))
  19. a jak juz sie obracasz w takim dziwnych pelnym magii swiecie to znasz moze jakas dobra wrozke????bo te do ktorych ja chodzilam to do bani byly:(((((a ja potrzebuje na gwalt:))))
  20. kurcze serio???no ja to jestem sceptykiem jesli chodzi o te czary-mary:))))))
  21. mam , ale na innym kompie. My mamy ten sam problem w sznaucerach!!!w USA jak wyjdzie ze psiak niesie jakiegos syfa dziedzicznego to nikt nim tam nie pokryje, wiec wysylaja go do Europy i wszyscy zadowoleni, oni bo kasy nie stracili a my ze mamy takiego super psa do krycia!!!i to jest straszne masz racje!!!bo przeciez kasa to nie wszystko!!!
  22. natomiast jestem pelna podziwu za to Agatko, ze tak szybko Charli doszedl do zdrowia!:o :o :o bo tuz przed samym Opolem sie przeciez polamal i w gips byl wziety, wiec w 2 miesiace sie pozrastal, rany pozarastaly i wyglada jakby w ogole nie ulegl zadnemu wypadkowi!!!super!!!!GRATULUJE Wam pracy wlozonej w chorego psiaka, bo efekt piorunujacy!!!!jak mi siei cos nie daj Boze kiedys polamie to normalnie wysle Wam do sanatorium:))))
  23. GRATULUJE!!!nio teraz czekamy na polskie championaty:)))))bo u nas ciutke wiecej jest w konkurencji:))))))
  24. co Marcina?prosze bardzo: 2 razy Best of Breed, v.BEST IN SHOW WETERANÓW, v.BEST OF GROUP II, i BEST OF GROUP X:))))))))))))))a ja chce fląderkę!!!!!!!!!ania!!!!!!!!!!!!!!
  25. a widzicie: [B]SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE[/B]:))))))) Iza chyba masz te sama www co i ja!!!!!!!!!!!!!! a GMK jak nie bylo tak nie ma-SZKODA, bo bardzo mnie interesuje jej zdanie, choc w tej akurat konkretnie sprawie to sie chyba nie doczekam jej wypowiedzi:-( :-( :-( :-( :-(
×
×
  • Create New...