Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. czemu?cos nie tak z ta pupa????i sukienka tez byla cool wiec w czym problem?:))))))))))))))))))
  2. z nadzieja, moze gdzies wujechala???jak wroci to sie odezwie. Moze ja tez w balona zrobili:((((((((i nie powiedzieli co daja.
  3. [quote name='miniaga']Ja upadłam w odpowiednim momencie -jak schodzilismy z ringu - i nit juz nie cykał zdięć na szczęscie. Choc niewatpliwie mam ładniejszy tyłek od Anny1 i bardziej gustowną spódnicę;) ;) ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] oo jaka skromna!!!ok na nastepnym show fotorafuje tylek miniagi:))i sami ocenicie:)))))zrobimy konkurs:)))))
  4. hahahaha, Ty mi ten grafik to obiecujesz i obiecujesz, a jak juz masz jakies przecieki to zamiast Oli kto odbiera telefon?az mnie by zatkalo, gdyby nie procenciki:)))))))))))
  5. hahahaha az polubilam pierwsza grupe normalnie:))))))
  6. nio!!!!sliczny jest!!!!!ehhhhhhhhhhhhhh
  7. SWINIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaa, ukatrupie jak dopadne normalnie!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaa
  8. [quote name='anna1']no ja wiem na 200% czyje to "dupsko":)))) a łowcarecki fajne sa orsini, łoj fajne :))))[/quote] SWINIA!!!!!!!!!!!!!bo wkleje cyca jeszcze !!!!!!!!!!!
  9. [quote name='miniaga']Orsini poczucia humoru nie mam, ale upadek był pierwsza klasa.Lot był piękny i długi:evil_lol:[/quote] hahahaha niezle:))))dobrze ze tam miekko, ja kiedys w szkole jecze jak zaliczylam taki lot to pol zeba stracilam!!!
  10. przeciez pisalam ze to nie ja:)))))ale moze miniaga jak daje nurka na ringu?:))))))))))))))))))))ups, zaraz sie zacznie drzec-chyba ze ma poczucie humoru:)))))))))))))
  11. ja?????Ty daj 2 kandydatury a ja powiem ktora ta prawdziwa:))))
  12. [quote name='AngelOfDeath']jak sobie mysle o wisle ..... o przemysle ...... ale pojecia nie mam :shake::roll::roll::roll::lol:[/quote] TO STRZELAJ!!!!!
  13. obiecana Gdynia:))) i zagadka: czyje to pupsko:)))))nadmienie, ze NIE moje:)))))reka tez moja NIE jest:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja Ci dam łowcarecka:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/497/pupafi8.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Dudek']OK, na tym zdjęciu pies ma prawie 4 tygodnie;) strasznie jestem ciekawa jak się rozwinie dalej:cool1:[/quote] na jakim zdjeciu i jaki pies???ja NIC nie wiem!!!:o :o :o
  15. jak bede miala to wkleje je tu:))ale to glownie sznaucerki i moze jakis whipet sie zalapal, bo chincow wczoraj nie mielim ze soba:)))aaaale mamy Anie1:)))jak sobie lezy:))))))po butelcynie za weterany:))))))))))
  16. nio mowie ze nie mam:))))bo sa u kolezanki w kompie i na filmach jeszcze sa:)))
  17. ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. jak to kto????wrrrrrrrrrrrr, fot jeszcze nie ma, czesc jest w formie pliku ale u kolezanki a czesc czeka na wywolanie:))))
  19. no ba:)))taki fotograf to musza byc super:)))my mamy wszystko co najlepsze:))))))))))))a ja kcem łowcarecka!!!!
  20. nio i fąderka jaka pychotka była!!!
  21. [quote name='Dzidtka']no co Ty, pracować będziesz ??? eee nie szkoda Ci czasu ;)[/quote] Dzidzia szkoda, ale od jutra znowu upaly w wtedy juz nic nie zrobie bo u nas ponad 40stopni bedzie w pomieszczeniu wiec wysiedziec sie nie da
×
×
  • Create New...