Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Mek my rozmawialismy o cenach importow:))a chyba kolega nie chce sobie zaimportowac?:)))) Ceny amerykanow nie odbiegaja cenami od "niemcow" czy mieszanek niemiecko-amerykanskich. Cena zalezy od osiagniec rodzicow tylko i wylacznie. Ja za swoje chce np. 1000zl, czy uwazasz, ze to duzo jak na to ze ojciec jest Champ.Polski, Mlodz. Champ. i Ml. zwyciezca Klubu, a matka jest Interchampionka, Champ.Polski, Ukrainy, Zwyc.Litwy,Zwyc.Ukrainy,Mlodz.Zwyc.Polski, Zwyc.Europy Srodkowej i Wschodniej, 11xCACiB itd itd...:))))))) u nas w sklepie zoologicznym sa szczenieta bez papierow w typie niemieckim tzn. jedno z rodzicow bylo na bank sznaucerem a drugie juz niekoniecznie:))i kosztuja 630zl, wiec roznica niecale 400zl, a troche inaczej wygladaja moje szczenki od tamtych:))plus moje sa zaszczepione podwojnie i odrobaczone:))wiec chyba przesadzasz z tymi OGROMNYMI cenami za amerykany:)))))) pink: ja bede bronic mieszania kolorow-to, ze wiele cz-sr czy czarnych amerykanow jest szaro brunatna to wynika troche z czego innego i z ieszaniem nie ma wiele wspolnego:))))jest taki gen za to odpowiedzialny i tyle:)))
  2. ej z tym Nowym Rokiem to poczekaj z tydzien:)))))))chyba,ze juz nas nie odwiedzisz do tego czasu?:((
  3. jakie 3?????gdzie Ty to wszystko zmiescisz?:))))
  4. Dzieki:))to ja sie chyba z ksiazek taty uczylam,albo i dziadka:)))))
  5. Passavera dla nas to juz srodek dnia:)))))dla kogo poranek dla tego poranek:))))ale Ty masz sprytna kartke!!!
  6. Ups:)))))czyli jakas corka,albo zona syna:))))) bo ja sie w szkole uczylam z ksiazek pana Garncarza, a ksiazki mega stare byly z 60tych lat:))))))
  7. OK koniec:)))))klimat zrobiony:))a ja tu tkwie w pracy:((((
  8. "WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem, z gościem,co niesie szczęście, czeka nań przecież miejsce. WESOŁYCH ŚWIĄT!!! A w Święta niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie. WESOŁYCH ŚWIĄT!!! A z Gwiazdką - pod świeczek łuną jasną życzcie sobie - najwięcej: zwykłego, ludzkiego szczęścia..."
  9. KOLĘDA DLA NIEOBENCNYCH Daj nam wiarę, że to ma sens Że nie trzeba żałować przyjaciół Że gdziekolwiek są dobrze im jest Bo są z nami choć w innej postaci I przekonaj, że tak ma być Że po głosach tych wciąż drży powietrze Że odeszli po to by żyć Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu. nie pilam, robie klimat:))))))wieczorem wielkie zarcie, nie?:)))to trzeba sie duchowo do tego przygotowac:))
  10. taaaaa:))))) "Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny Przy wzejsciu pierwszej gwiazdy Wieczornej na Niebie Ludzie gniazda wspólnego łamią Chleb biblijny Najtkliwsze przekazujac uczucia w tym chlebie" C.K.Norwid klimaty swiateczne ciag dalszy:)))
  11. no tak:))kazde wytlumaczenie jest dobre:))) a wczoraj wrocilam z wyprawy dalekiej...jechalam szczenka zawiezc do Zgorzelca-zajelo mi to 2 dni:((((ale sie udalo. Pan co go odebral jest Amerykaninem,29 lat i sliczny jak z obrazka!!!i stwierdzilam,ze fakt Polska jako kraj moze i piekna,ale Polacy moze juz niekoniecznie:)))i moze warto by tak poszerzyc pule genowa:))))pan przecudny...ehhh:))))dobrze,ze zaraz mialam pociag, bo bym sie jeszcze zakochala:))))))
  12. picie w adwencie?????to masz kare:)))))))
  13. a co tam-trzeba klimacik swiateczny zrobic:))))))
  14. Ło matko, jakie to niedopieszczone:))))))))) fotke zauwazylim,ale nic wiecej:)))tam jest sama przeszkoda:))))
  15. jostra:))helol:)))))chociaz Ty jestes:))))
  16. w Polsce jest ten bank i niby to robia. A to ze nie ma szczeniat facet tlumaczy tym,ze nasienie bylo zle zamrazane. No skoro z tego sa juz szczeniaki to oznacza,ze nasienie dobrze zostalo zamrozone. Ale nie wiem co mam Ci polecic, bo jeszcze sie nie spotkalam,zeby u nas cos z mrozonki wyszlo:((((a zagranica?moze....nie mam pojecia:(((( bo tu jeszcze jest wazne jak sie rozmraza to nasienie-przy malym bledzie nasienie jest w ogole do bani:(((( Ale fajnie by bylo jakby Ci sie udalo!moze wtedy tez bym zaryzykowala!o ile jeszcze by sie znalazl ktos kto potrafi domacicznie wprowadzic to nasienie,ale nie przez powloki brzuszne, bo mojej sunieczki ukochanej pokroic nie dam:))nawet tak minimalnie, ale ona juz tyle razy miala narkoze,ze jej w zupelnosci wystarczy.
  17. lososia???a nie lepszy kurczak?filet z piersi???i ryzyk? a drGarncarz to jeszcze zyje????????????????chyba,ze to jego syn, bo jak nie to moze od razu niech dr.Niziolek zrobi?bo tamten to juz wiesz oczy nie te:))) nie martw sie wszystko bedzie dobrze
  18. Flair: chyba raz sie urodzil 1 szczeniak, a innym razem kilka bulterierow, a cala reszta...hmmm, no coz-kasa wyrzucona w blotko. Aha, bo mrozonka sie inseminuje domacicznie-nie wiem czy u nas nie robia TYLKO przez naciecie powlok brzusznych,zeby sie dostac do macicy,jak tak to nie wiem czy bys chciala ,zeby sunia miala w sumie operacje (mala,ale zawsze)?tez myslalam nad mrozonka,ale zdecydowanie taniej i pewniej jest wyslac suke do krycia, ja mam kurduple wiec to nie problem,ale Ty... kolezanka kryla weimarska suke mrozonka i tez nic.
  19. absolutna racja:))
  20. WOW!!!Pink zaszalalas:))) ja krociuchno: zycze Wam wszystkiego naj,naj naj z okazji Swiat, bo z okazji N.Roku to jeszcze zdaze:)))
  21. matko jedyna CO TO?????????????? tam AZ tak jest??????
  22. masakra te kartki:(((((tez mam chyba z 15 do wyslania:((((( moze ktos chce wypisac za kase za mnie?:))place 1 grosz od kartki:)))))
  23. ehh wrocilam.:))))na troche:))) ale tu dzis ruch jak na Marszalkowskiej:)))
  24. Iza: facet jest niezly w te klocki .On nie tylko "siedzi" w sercu. Jak u nas "fachowcy" leczyli kolezanki sznaucerke na serce wlasnie to ona juz w ostatnim etapie pojechala do niego i co sie okazalo?ze to nie serce a tarczyca!!!i o malo suki nie wyslali na tamten swiat leczac ja coraz wiekszymi dawkami lekow nasercowych.
  25. Dobre podoba mi sie:)))))a ja tylko mailikiem spam puszczam Merry Christmas a tu mozna od razu z oferta sprzedazy szczeniecia lub reproduktora itp:)))))hmmm...niezle,ze sama na to nie wpadlam:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) i co na Wielkanoc tez wystylaja?:)))
×
×
  • Create New...