-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
no za friko to nie,ale juz za 1 szczeniaka potem to i owszem, bardzo czesto sie to zdaza przynajmniej u mnie w olsztynie:)))
-
a kto mowi o kupnie???Jostra Ci da cos pewnie z dzika rozkosza:))))
-
wlasnie bylam w galerii:)))ale dostalismy zjebke;)))))))) KaVanga to az uciekla spac pewnie:)))))
-
Agatka, a wlasnie:))Tobie jeszcze bialej miniatury brakuje!!!:)))i wsie kolory teczy beda:))))
-
no no, cos za cos:))i niemca skubac nie trzeba do lysego-a ja tego tak nienawidze:((nikt mi nie powie, ze pies nie cierpi przy tym, bo to martwy wlos:((((
-
moje amerykany-starsza 100%, mlodsza ma tam jakies 15% niemca i te 15 wystarczy, ze sie zachowuje zupelnie inaczej-jest bardzo zywiolowa zupelnie jakby miala ten zespol ADHD:))))
-
nie:))))ten jest u kogoskto wlasnie od kilku dni ma biale szczenieta: 3 chlopaki i 3 dziewczynki:)))no to teraz masz zagwozdke:)))))))))))))))))))))))))))))
-
wlasnie, foty mowia same za siebie!!!!chyba, ze piesek serio dostal czerwone farbki i bawil sie w malowanki? Boze, biedne te pisutki:(((((((
-
ja nie mam:(( poki sa male to sa w takim pontoniku z mama, a potem jak zaczynaja pelzac to do kojca, na podloge klade folie,zeby szczyny mi podlogi nie dobily, a na to karimate,zeby malym cieplo bylo. Na to idzie koc, na koc ida gazety i te gazety wiele razy dziennie wymieniam. Jak tylko zdobede wiecej kasy to zbuduje klatke dla szczeniat z rusztem-ze wszystko wpada w dol:)))
-
jak to co:))wlasciciel sie podpisuje:))toc nawet mrozone nasienie ma swojego wlasciciela-bo za to sie buli i to niezla kase, wiec jakby wlasciciel sie przekrecil to wyrzuca nasienie z banku, bo kto by placil?:)))) a nigdzie nie jest napisane, ze krycie ma byc droga naturalna i jest kupa miotow ze sztucznej inseminacji w pOlsce-sprawny hodowca sam to zrobi , bo to bardzo proste:))))
-
a ja sie wqrzam jak mnie asystenci sedziuja!wlasnie z tego samego powodu!jak taki sie chce uczyc to OK ale czemu za moja kase!:(((
-
jak mi Krysia mowi tym genetycznym jezykiem to tez polowy nie rozumiem , ale ciiii bo sie wyda:)))
-
mek zapomnij:))))))))))))))))sama tego az tak nie wiem,zeby nie walnac jakiejs bzdury:))))ja mam Krysie od genetyki:))))po swojemu rozumiem,ale wiesz, jako czlowiek niby wyksztalcony publicznie nie moge pisac co i jak, bo to jest tak jak ja to rozumiem,a nie tak jak to sie powinno nazywac jakies allele itd.
-
HA:))teraz ja Wam nie powiem co to za white boy:))))))) tajemnica:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Zabka, no to prawie zgadlam jak jest od Xantii:))))))
-
aaa zupelnie zapomnialam:)) u nas jest nowy bialy pies import ze skandynawii:))z kennelu BAMBURS:))))
-
no to zmienia postac rzeczy:)))nasze waza 7-8kg:))))a szczeniak jak sie tlusty urodzi wazy 400gr, po tygodniu 700gr:)))wiec az takiej roznicy nie ma jak u Waszych wielkoludow:)))))
-
jak piesek bedzie kryl to zawsze mozesz szczenka za krycie potem zakosic:))) i z glowy bedziesz miala stresy okoloporodowe:))))i inne:)))
-
wez to co bedzie LEPSZE w miocie i juz:))o ile hodowca Ci doradzi uczciwie, bo z tym to wiesz roznie bywa:)))
-
Ania bez urazy:))majac na mysli dobra mame mam na mysli dobra mame:))co nie przygniecie szczeniakow, nie wazne z jakiego powodu:))))a mops moze zagniesc tylko maciupcie szczeniaki, tak jak i sznaucer-waga nie ta:)))dlatego ja tylko w poczatkowym okresie bylam non-stop:))a potem po ok. tygodniu male juz byly na tyle silne i duze, ze przygniecenie przez suke raczej juz nie wchodzilo w gre, tzn. rozne sie rzeczy dzieja, ale...no coz, nikt mi urlopu nie da na dlugo z pracy,wiec ryzyk-fizyk:))u mnie wszystkie zyja i maja sie bardzo dobrze. U kolezanki chyba juz z 10ty miot w podobny sposob-tez wsio zyje:)))
-
A u mnie nie-tylko przez pierwszy tydzien bylam non-stop, a potem kolezanka wpadala 2 razy jak mnie nie bylo, zeby zjadly. a teraz to juz tylko raz dziennie wpada na papu. Nie przesadzajmy!w naturze jakos wilki sobie rade daja same:)))a wszystko zalezy od suki-jak masz dobra mame to Ty tylko jestes intruzem i przeszkadzasz:))))
-
to wypijmy za Iceflower :drinking: :drinking: :drinking: WE ARE THE CHAMPIONS:)))and nic sie przed nami nie ukryje:)))))
-
eeeeeeee tam,a co pracohololik jestes jakis?:)))czas znajdziesz jak bedziesz miala szczenki:))a poza tym tylko na poczatku jak cos sa problemy,a potem to juz sama przyjemnosc:)))
-
ja nie mam zadnego, chodze do znajomych roznych trymowac,albo do Krysi ma taki zolty,albo do kumpla - z drewniana raczka,ale jakie one sa to szczerze Ci powiem , ze nie wiem.
-
zabka:oj dluugo,ale im wczesniej tym taniej
-
wszystko zalezy od tego jaka matka jest Twoja suka, jak dobra to sama sobie z nimi poradzi, a jak taka jak moja, to ja wzielam tydzien wolnego,a potem kolezanka nianczyla maluszki:))