Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. no to sie z Toba napijemy:)))) coby bylo lepiej:))) :drinking: :drinking: :drinking:
  2. a nie mowilam, ze ludziska jacys nerwowi pod koniec roku?:)))) spokojnie, millenium juz bylo:)))nie ma co sie stresowac-konca swiata nie bedzie:))przynajmniej na razie:)))
  3. sadystka:)))))) a ja nienawidze rwac tego wlosa, bo mi szkoda psiny:(((((
  4. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( az musze se gulnac :drinking: :drinking: :drinking:
  5. dobra,dobra:((( nie lubisz nas i tyle:(((
  6. orsini

    Ringówka

    ja tak jak flaszka-na szyje sobie zarzucam:))
  7. Waszka!!!!jak to umierasz z nudow czytajac nasze wypociny????????????????????????????????????????????? buuu, czytaliscie?:(((((
  8. KaVanga lepiej nie:)))niby mozna,ale jakos ci ludzie nerwowi pod koniec roku sie staja:))u mnie w pracy tez wszyscy jak na beczce prochy by siedzieli-tak sie zachowuja:))
  9. juz myslalam,ze znalazlam takiego amerykana:((a tu czar prysl:(((( ja antine skubie raz na sezon a potem jej te klaczory tne maszynka i jest szorstka, ale jednak raz w roku ja skubnac musze:(((((a ja bym chciala takiego, gdzie nie trzeba tego robic:((((rolling coat tez mnie nie uzadza-takie samo rwanie wlosa, tylko nie do lysego
  10. czyli ja trymuje, moze nie do zera ale jednak rwie wlos, a prawdziwego niemca nie trzeba mozesz ogolic i jest szorstki:)))
  11. :))oj to zalezy z kim:)))z obcymi i owszem,ale ze "swoimi" to juz niebardzo...:))
  12. nazywaj to sobie jak chcesz:)))ja poprostu awantur nie lubie:)))))))
  13. Jostra; no suka zajefajna!!!tu pisze wiesz czemu:))))
  14. tongue masz racje:)))))na to nie wpadlam:))jest to klatka z podwojnym dnem, pod tym gdzie chodza szczenki jest denko na ktore ona sypie piasek dla kota, zeby zapachy sie tam lapaly z siuskow i kup, z kup nie bardzo chwyta,ale z siuskow rewelacja. No a szczeniaki nie tarzaja sie w kupach, bo one wpadaja przez kratki w dol.
  15. nooooooooo mi tez sie podoba:)) i znowu to kobieta?:((((a co to za hodowla?
  16. tak:))to bylo na zewnatrz, a wystawka w halach co wiecej to szumnie nazywali CENTRUM TARGOWE MOKOTOW:)) no w sumie:))handlowali tam i zlomem i weglem:))wiec centrum handlowe:)))prawie jak Galeria Mokotow:)))
  17. eee to ja zostane przy gazetach na razie , bo przeciez tej ligniny tez tony zleza:(((((no i reczniki,ale zwykle,tylko,ze to trzeba codziennie prac i tego prania tez duzo. Najlepsza taka klatka z rusztem kolezanka ma, ale kosztowala ok 1000, chyba, ze ktos ma zlote raczki i sam potrafi cos takiego skonstruowac to wtedy duzo taniej
  18. aha:))to dobrze:))oczywiscie to czysto teoretyczni etylko pisze. a czekajcie, co wtedy dalej, bo zanim sad orzeknie cos tak, ktos sie zrzecze tego nasienia itp. to ono ladnych pare lat polezy w banku. I kto za to zaplaci?Skarb Panstwa czy nikt?jak nikt to na miejscu banku bym nie mrozila nasienia od psow wlascicieli powyzej 50 roku zycia, bo to potem same klopoty i kasa przepada:))))
  19. hahaha niezle, czyli czysto teoretycznie: mam psa mroze w czorta nasienia, rocznie mnie to kosztuje kilka tysiecy dolarow. umieram i co?ktos po mnie dlugi dziedziczy?:)))niezle;)))))))))
  20. moze chciala miec malo wlosa do skubania:)))tylko zapomniala o lapkach:))))) swoja droga to fuj ta suka musiala byc jeszcze z ta rozowa skorka:(((bleee
  21. hahahaa moze chciala dla poprawy rasy uzyc nagiego chinczyka?:))))
  22. no fakt,ze ten papier szczynami wali,ale ja zmieniam te gazetki co kilka godzin,wiec w domu nie wali, chyba,ze po nocy bo wtedy dluzej lezy, ale tony tego papieru ida:(((musze te lignine sprobowac moze lepsza jakas...
  23. kaska: chcesz powiedziec ze masz 100% czystego amerykana i go nie musisz skubac nigdy w zyciu tylko golisz maszynka????????????????????????????? ja tez chce takiego:((((((skad Ty go wytrzasnelas? z skasuje te wykrzykniki tzn. troche bo sie temat rozjechal znowu:))
  24. hahaha niezle;))) no tak, Lambis ma jak na bialasa fure klakow:)))))
  25. w pieprzakach i cz-sr jest zdecydowanie wiecej psow lepiej owlosionych niz w czarnych nawet calosciowo patrzac:))))policzymy w warszawie jak bedziesz:))))) biale to juz w ogole porazka z tym wlosem:))ale coz, westiki tez go duzo nie maja:))))))))))
×
×
  • Create New...