eee to ja zostane przy gazetach na razie , bo przeciez tej ligniny tez tony zleza:(((((no i reczniki,ale zwykle,tylko,ze to trzeba codziennie prac i tego prania tez duzo. Najlepsza taka klatka z rusztem kolezanka ma, ale kosztowala ok 1000, chyba, ze ktos ma zlote raczki i sam potrafi cos takiego skonstruowac to wtedy duzo taniej