Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. no i zaraz znowu dostaniemy opierpapier,ze nie na temat:)))) to moze cos na temat: zna ktos jakis skandal sedziowski?:)))))moze byc zwiazany ze Swietami:)))
  2. Iza: dr.Niziołek gdzies u Was przyjmuje, jest super kardiologiem,wiec jesli to serce to on to od razu zdiagnozuje i zapoda jakies leczenie, robi przerozne rzeczy "na sercu" wiec spokojnie sie umow na wizyte do niego-lepszego kardiologa w wawie nie znajdziesz
  3. w domku w domku:))ale juz niedlugo:(((((((buuu czemu te weekendy takie krotkie?:(((((((buuuuuuuu
  4. Ja Wam dam:))))))))tylko jak wroce do pracy:)))ale nie wiem kiedy, bo jutro znowu musze isc do innej firmy robic jakies glupoty robic,wiec..ale rano bede:))))))
  5. nie obiadek a idz na spacer do lasu po kij wielki:))) a ja juz spadam do domku bo 15 sie zbliza wiec papapa!! milego weekendu!!!
  6. no to sie chwal!!!:(((((ale potem jak Ty bedziesz miala sesje to my sie bedziemy obijac:))))))
  7. SH_maniak [mjdkjs kdjskl ksj dks l i s ds s;d ahsiowe kdlfjos dnlsjsd ks ds i jak zrozumialas?:)))
  8. Agatka no dobrze to poczekam az zaczniesz grac:)))tzn. jak wygrasz Sh_maniak co ty kurka wodna tam napisalas????tym mikro druczkiem???ja mam maly monitor:(((
  9. sknera:))))
  10. a jak pytalam o nagrode w konkursie to nie ja nic nie mam:)))))a zegar z Ronim to co???albo i 2?:)))))
  11. to ja nie chce:)))ale zegar fajowski:))))))pewnie wykupilas caly naklad i porozwieszalas po domku:))))))czad!a kto robil fote?:))
  12. eeeeeee...jak tak to to jest Sonia:))))))) ups, tam jest napisane,ze to miniatura...
  13. a co jest do wygrania?bo tak za friko to ja nie chce zgadywac:))))
  14. a ta krew jest jaka?zywoczerwona czy tez nie? na nosowke to nie wyglada
  15. no tego to nigdy nie znajde nie dosc ze los to jeszcze z 2 bracmi???
  16. Ok czas sie do domku zbierac...caly dzionek dzis pracowalam w agencji:))))) i juz mam dosc, z mozgu, a raczej resztek szarych komorek ktore ni eulegly tluszczowemu zanikowi mam jedna wielka pulpe!leb mnie boli i w ogoole, wiec papa
  17. Waszka masz meza????????????????????????????????????
  18. :))))))))))) a Jostra co to jest 50euro w dzisiejszych czasach:))nawet na wystawke czasem nie starczy:)))
  19. I ja jestem leniem???:))))))
  20. aaaa to jak sknera to koniecznie do wymiany:))))))))
  21. zawsze do uslug:))) tak jak pare kartek wczesniej: 50 euro :))))oplaty
  22. SH_maniak fak ju:)))Ty juz masz jednego tak?:))))))))))))))))))))))))))))
  23. uuuuu..ale jak bylas z mezem to ok,ale co jak bedziesz SAMA uuuuuu uuuu uuuuuuu :evilbat: :robot: :chainsaw: :diabloti: :ghost_2: :pissed: :saeek: :peace: :chainsaw: :robot:
  24. Jostra ja bym sie chyba ze strachu to zes****:))))tak samemu w domu....posrodku niczego!!!!a jak juz psy zaczna szczekac.....makabra:))jak w dobrym horrorze:)))))
  25. a jeszcze wracajac do pracy to ja bym nic nie miala przeciwko posiadaniu losia:)))ktory by mnie utrzymywal:)))))a najlepiej jeszcze zeby gdzies daleko pracowal i wpadal tylko na weekendy,albo i zadziej:)))natomiast kase zostawial mi na koncie regularnie:)))))))) ja bym sie serio nie nudzila;)))))
×
×
  • Create New...