aaaa i daleko nie szukac: mam w domu szelciaka- Mlodziezowy Champion Polski, Champion Polski, Zwyciezca Polski Mlodziezy , iles razy Zwyc.Mlodz. i co?:))))i jak uwazam, ze gdyby nie ja-tzn. hendler nie dostalaby ani 1 doskonalej nawet!bo ja wiem jak zatuszowac jej wady i jak wystawic psa,zeby tego nie bylo widac. I co?czy te tytuly oznaczaja, ze mam sliczna suke???kochana na bank,ale sliczna???i jak bedzie jakas bez tytulow to moja bedzie ladniejsza???NIE WYDAJE MI SIE:)))))i moglabym z nia dalej jezdzic i jezdzic i pewnie Intera tez bym jej wyjezdzila, tylko po co?wiec, sorki ale tytuly niewiele mowia o psie!!!w baaardzo wielu przypadkach:))))