Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. inaczej-ja nie uwazam, ze 120zl za malowany recznie krawat to duzo, zwlaszcza za tak piekny, tylko uwazam, ze dla Ciebie sie powinna wieksza kasa nalezec za takie cuda!!!przeciez ilez to pracy!!!
  2. [quote name='Dorota & Fiszer']Wlasnie Orsini,mnie tez sie to rzuca w oczy :wink: Mamy pare takich "kwiatkow" u nas w rasie - pies nie zdobyl nic,ale jest tak promowany,jakby byl conajmniej 10-krotnym Zwyciezca Swiata.... I bardzo duzo jezdzi.W koncu moze wyjezdzi ten marny championat...[/quote] Kochana, ja mam takie intery u mnie w rasie:))))szok, poprostu szok:))))
  3. aha i dodam, ze ANI 1 sedzia nie zauwazyl tego, co ona ma nie tak-a ma mega nie tak:)))i wszyscy bez wyjatku pisali,ze TO akurat ma dobre. Oczywiscie do pana z Portugalii u ktorego w Katowicach sznaucerka rase wygrala nie pojechalam, bo u niego moje tuszowanie nic by nie dalo:)))ale to zagraniczny sedzia:))))
  4. piekne!!!a handluje jakis czlek z wieliczki nimi!!! musisz chyba sama malowac i sama sprzedawac, bo sa przecudnej urody!!!
  5. aaaa i daleko nie szukac: mam w domu szelciaka- Mlodziezowy Champion Polski, Champion Polski, Zwyciezca Polski Mlodziezy , iles razy Zwyc.Mlodz. i co?:))))i jak uwazam, ze gdyby nie ja-tzn. hendler nie dostalaby ani 1 doskonalej nawet!bo ja wiem jak zatuszowac jej wady i jak wystawic psa,zeby tego nie bylo widac. I co?czy te tytuly oznaczaja, ze mam sliczna suke???kochana na bank,ale sliczna???i jak bedzie jakas bez tytulow to moja bedzie ladniejsza???NIE WYDAJE MI SIE:)))))i moglabym z nia dalej jezdzic i jezdzic i pewnie Intera tez bym jej wyjezdzila, tylko po co?wiec, sorki ale tytuly niewiele mowia o psie!!!w baaardzo wielu przypadkach:))))
  6. a bdb przykladem jest Katowicka wystawka 2 lata temu-pan sedzia z zagranicy przed sedziowaniem przygotowal sobie wstazeczki-najwiecej bylo czerwonych i zielonych, niebieskich doslownie kilka-tak tez ocenial, to wszyscy krzyczeli, ze wariat jakis. A tak powinno byc!u nas jest naodwrot-kuuuupa niebieskich i kilka czerwonych i zielonych
  7. Seja a co to MANGA???
  8. Basenji a ja zauwazam zupelnie inna prawidlowosc sprawdzajaca sie w 75% minimum-im ktos ma gorszego psa tym bardziej w niego wierzy i wiecej jezdzi! a co za tym idzie i wygrywa od czasu do czasu-stad te wyjezdzone tytuly:))))
  9. trzymamy, choc ja moze nie bede:))z wiadomych wzgledow:)))))patrz 2ka czyjas tam:))))
  10. juz znalazlam...czadowe!!! tylko z tymi krawatami to jakas lipa!czemu zamowienia przyjmuje jakis lepek z Wieliczki?wiesz, jakbys chciala zmienic agenta to ja tansza bede:)))))
  11. w naturze to ja nie chce , bo jestem obrzydliwa troszku:))) ale wklej te Twoje cuda i cudenka:))))to moze nas oblaskawisz :))))
  12. ja to jakas slepa jestem bo nie widze:((linka
  13. oj tak tak:))ale swoja droga cudne te krawatki co tam wkleila!!!ciekawe co jeszcze potrafi namalowac?cudenka...
  14. No to zobaczymy co Seja powie na swoje usprawiedliwienie :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  15. pamietam-o Tobie ZAWSZE :fadein: :fadein:
  16. Olivko w dalszym ciagu nie mam od Ciebie ani priva ani maila:))
  17. Olivka nie:(((( sprobuj maila:)) [email][email protected][/email] pod warunkiem,ze to NIE beda bonsai kitten:)))))
  18. moze sobie pisac...ale ma TU byc aktywna!!! :evilbat: :evilbat: a nie tam jest a tu nie:(((((
  19. no tam pisze i pisze i jakies foty wkleja a tu???:((((ZERO:(((NULL:(((((Cisza, silence, silencio
  20. ojjj to 500 euro kary BEZ OSTRZEZENIA!!!bo tam sie udziela jak wsciekla!!! a nas nie lubi:((((((
  21. tez mam te weekendy darmowe:))))i wieczory-super urzadzenie:))))jest jeden problem...ciezko sie do mnie dodzwonic:)))bo u mnie walak o telefon prawie jak o ogien:))))ale spoko:))))zaraz Ci napisze-jak Ci sie uda...:)))ale umowmy sie moze, ze ja zadzwonie ale tak ok.21?bo musze dzis jeszcze na sklepy leciec i do kolezanki i wogole:(((makabra:(((((
  22. a jesli chodzi o mlodziez lejklandowa...mlodziezowy zwycieztwo litwy jakby nie bylo:))))no i rasa:))))
  23. aha:))ale cos pisala o jakiejs sieji , ze niby ryba itp. tak czy siak: czy to ta sama osoba, ktora sie udziela na innym forum i nas nie lubi?:((((
  24. wkleje Ci te gladkie: pies junior: MONTI PILAT otwarta MONAH MORO ZLAMANY SZELAG champion MAHNO suki otwarta jakis champ.FIN i EST WOLFHEART MEANT FOR ME i championy Int.Ch. WOODBORNE AMANDA ale juz o szorstkich zapomnij bo nie mam jak:))))
  25. biale krawaciki u czarnych psow to norma:)))tzn. farbowane:)))))
×
×
  • Create New...